137 Shares 7132 views

Natasha Laurel: biografia, zdjęcia, opinie

Natasha Laurel – popularny bloger stylista. Urodziła się w małej miejscowości Kiriszy pod Petersburgiem, w inteligentnej rodziny inżyniera (ojciec) i nauczyciel języka angielskiego (matka). Od dzieciństwa była blisko sztuki – studiował w balecie i artystycznych szkół.

Natasha Laurel. biografia

Natasza na edukację – analityk. Na wniosek rodziców, ukończyła studia na uniwersytecie w Petersburgu, otrzymał „poważny” zawód, ale pragnienie piękno pozostaje. Bezpośrednio po ukończeniu studiów, Natasha przeniósł się do Los Angeles, żonaty Amerykanin, który skręcony romans jeszcze jako student (brała udział w studentów programu Exchange), poważnie przyciągać namiętny Ameryki Łacińskiej tańca (tango, salsa, huśtawka), a nawet przeniósł się do przez jakiś czas żyć w stolicy Argentyny, Buenos Aires.

Życie w USA

Później Natalia Laurel jeszcze powrócił do USA i tam urodziła dwoje dzieci. Nadal mieszka w USA, w „Dolinie Krzemowej”, niedaleko San Francisco. Utrzymuje ona nie tylko blog w internecie na temat mody i znalezienie własnego stylu, kultury odzieżowej, ale również gotowi doradzić indywidualnie na „Skype”, pomagając im stworzyć niepowtarzalny obraz i wybrać ubrania odpowiednie do nich. Od czasu do czasu prowadzi seminaria na aktualne tematy mody, regularnie organizuje interesujące seminaria i kursy mistrzowskie na modnych tematów w trybie offline.

Kariera Image Maker

Mówiąc o początkach kariery Image Maker, Natalie wspomina, że wszystko zaczęło się od zwykłego bloga o tańcu, vintage i innych różnorodnych pięknych rzeczy, które przyciągnęły jej uwagę. Natalia zorientowani w jaki styl odzieży kolorze, a nawet kształt brwi nadaje się do niektórych ludzi i napisał o tym w swoim blogu. Później stał się niezwykle popularny utworzone, LiveJournal społeczność „tsvetotip”. Różni ludzie z całego świata zaczął wysyłać jej swoje zdjęcia i zapytać o radę na ubrania, buty, fryzury i tak dalej. N.

Natalia ma wrodzoną wyrafinowany smak, więc liczba osób, które chcą uzyskać jej konsultacji on-line jest stale rośnie. Jeden dzień Natalia zdecydowała się rozpocząć poradnictwo ludzi za pieniądze.

Natasha Laurel: opinie klientów

Natalia studiowała na obraz twórcy kursów w Kalifornii i Mediolanu. Jej klienci mieszkają na całym świecie. Wiele z nich – w Europie i Moskwie. Natasza lubi pomagać ludziom, a ona kocha otrzymywać od klientów entuzjastyczne recenzje, aby wiedzieć, że ktoś pomógł niektóre z nich stają się piękniejsze, wierz w siebie, odnaleźć miłość i założyć rodzinę.

Blog Natalia – realne korzyści dla mody i stylu z dużą ilością kolorowych zdjęć o różnych ciekawych przykładów i komentarze autora. Natalia jest w stanie pisać o modzie żywego języka „a Beat”, a to bardzo podnosi na duchu, nawet mizerny młode mamusie. Zwykłe posty o modzie w Internecie, artykuły w czasopismach nie dają pomysł jak zmienić swój styl, od czego zacząć. I po przeczytaniu tego artykułu Natalii natychmiast chcą uzbrojony wiedza zdobyta, aby pozbyć się starego, nudnego ubrania i stworzyć swój nowy stylowy obraz.

Wiele dziewcząt napisać, że czytać bloga Natasha Laurel jest teraz dla nich – nowy, fascynujący hobby! Z zainteresowaniem, ale o to, że Natalia pisze w „Facebook”. Czytelnicy podziwiać Natalie, jej poczucie stylu, smaku i edukacji. Zauważyć, że motyw z jej artykułów są bardzo ważne i istotne.

Webinar Natalia dziewcząt o „wiedzy tajemnej”, które nie mogą znaleźć się w Internecie. I oczywiście, to wiedza, sądząc po licznych opinii, warto za nie zapłacić.

Warto zauważyć, że Natasza Laurel nie tylko mówi o drogich marek odzieżowych. Ona nie zaleci natychmiast wyrzucić wszystkie swoje rzeczy i kupić nowe od znanych projektantów, i będzie współpracować z istniejącą szafę do Państwa dyspozycji, powie to, co można łączyć przedmioty, nadają się na każdą okazję.

Styl jako sposób życia

Natasha naprawdę niezwykłe pisania. To nie tylko opisują ubrania – w co się ubrać i jak łączyć rzeczy. W swoim blogu znajdziesz historie o różnych codziennych sytuacjach, taki czy inny sposób nierozerwalnie związane z modą i stylem. Po tym wszystkim, styl i moda – to nie tylko to, co widzimy na pokazach znanych projektantów. Przy wyborze odzieży dla różnych sytuacjach mamy do czynienia na codzień. Często dużo ludzi (którzy nie obchodzi, jak wyglądają) rozwiązać problem „w co się ubrać dzisiaj” lub „Jaką wybrać buty pod kurtką?”.

Natasza odpowiada w swoim blogu na temat wszystkich istotnych kwestii. I odczytać jej odpowiedzi bardzo interesujące. Czytać i myśleć: „Cóż, to oczywiste.” „To jest to!”, I tak dalej. D. I coś pożytecznego przesunięty w głowę.

Natasha często sprawia, że krytyki różnych sposobów w ramach projektu „wygląd metamorfozę”. Naprawdę fajne, że Natasha była szczegółowa analiza wizerunku dziewcząt, aż do fryzury. Wskazuje błędy i oferuje opcje – co by dopasować jedną lub coś innego.

Dwa typy dziewcząt

Natalie – autor interesującej teorii. Dzieli Dziewczyny na „wakacje” i „codziennego” typu, w zależności od rodzaju ubrania, fryzurę bardziej nadaje się do dziewczyny – uroczystej lub dorywczo. Na przykład, niektóre dziewczyny wyglądają królowych w codziennych ubraniach, w baletowych mieszkań i boso (jako Bridzhit Bardo). Jednocześnie jest to bardzo trudne, aby podnieść wizerunek wieczór – strój wieczorowy, cios, obcasy nie pasują lub ich pozbawić je ich uroku.

Inne dziewczyny, wręcz przeciwnie – lśniące na czerwonym dywanie, na imprezach, w życiu codziennym wyglądają jak szare myszki. Często ich odzież jest droższe wakacje – muszą ciężko pracować, aby wybrać idealny strój na co dzień. Do jakiego typu klasyfikuje się Natasha Laurel? Zdjęcie Natalia potwierdza swe własne słowa o tym, że odnosi się on do „Holiday” typ. Na zdjęciu od codzienności, wygląda zupełnie normalnie. Ale tworzy dla siebie prawdziwie luksusowego zdjęć z wakacji.

Jeśli chcesz, aby zbliżyć się do świata mody i stylu, nie krępuj się zapisać się na konsultację z Natasha Laurel lub stać się stałym czytelnikiem swoim blogu. nie będą się nudzić!