119 Shares 2950 views

Piekło ogień, lub Co to jest do cholery?

Każdy ma przynajmniej ogólne pojęcie o tym, co jest niebo i piekło, co jest. Nie każdy jednak wie, jak niemowlęctwa oba pomiary. Większość naszej wiedzy w tym zakresie są ograniczone reprezentacje Adam i Ewa zjedli zakazany owoc i stał wygnańców z Raju. Ale nie wszystko jest takie proste. Po tym wszystkim, to raj jeszcze utworzony. Dlaczego Stwórca postanowił, aby to zrobić, i dlaczego nie być ograniczone poprzez utworzenie oddzielnego miejsca dla dusz grzesznych zwanych cholery?


Początki życia

Po Bóg stworzył ten świat. Zrobił to doskonałe i idealne z punktu widzenia ludzkiej moralności. Bóg nie sądziłem, że kiedykolwiek grzechy i krwawa śmierć plamić świat i zniszczyć go jak domek z kart. I tak się stało.

upadek człowieka

Piękny świat z doskonałych ludzi, których Bóg był twórcą, upadł. Winę był demoniczny upadek! Śmierć i choroba przyszedł na świat … Teraz nie można żyć wiecznie, a do słuchania słowa Bożego, jak chciał Stwórca. Świat stał się śmiertelnym i zniszczalne. Zaczął panować chaos, katastrofy i nieszczęścia. Grzesznicy są gotowe, aby dowiedzieć się, co do cholery.

renegaci Boga

Pan początkowo wypełnione wszystkie rzeczy do siebie. Dał całą moc życia! Jednak ludzie, którzy nie chcą być zależne od Niego, poszedł wbrew opinii Pana. Stwórca nie zmuszać nikogo kochać i szanować siebie. Jednak ci, którzy nie pozwalają się kochać Pana, nie może być z nim i być na tej samej ziemi. Pierwszy grzesznik, którzy chcą odejść od Boga, Szatan. Ponieważ Stwórca był wszędzie, musiał stworzyć zupełnie inne miejsce we wszechświecie, który nie nosił prywatnego boskie, a przede wszystkim Boga. Przed grzeszników otworzył bramy piekielne (lub diabła w piekle)! To nazwa miejsca, na dusze grzeszników, którzy nie chcą się przyznać i odpokutować.

Ogólna idea piekła

Istnieje wiele pomysłów o co do cholery i jak to działa. Na przykład, Dante w swojej „Boskiej Komedii” zapewnia nas, że miejsce z dziewięciu kręgów, z których każdy – pewnej „komórki” do jednej lub innej ludzkiej duszy. Fire – jest stałym elementem podziemi. W każdej religii piekła świecie – świecącym płomieniem nienawiści miejscu. Jezus nazwał to miejsce „ognisty Gehenna”. Nazwa pochodzi od rzeczywistego życia w Izraelu składowiska, która jest ciągle płonącego ognia.

Istotą piekła

Diabeł z piekła nie ma życia i miłosierdzie. Beznadzieja i mąka są wchłaniane to miejsce … demonami piekieł, prowadzone przez samego Szatana zawsze izgalyatsya grzesznych dusz. Człowiek złapany tutaj zawsze będzie wiedział, że to ma być bez Boga. Najgorszą rzeczą w tym wszystkim – grzeszna dusza nie można już zmienić. Teraz i na zawsze pozostanie ono zbliżone do demonów i szatana. Każda osoba, dowiedzieć się, co u diabła, czekając na niektórych niezwykłych momentów:

  • Zastanawiam się, co do cholery w ogóle istnieje;
  • Szybkie terminy obrażeń w tej wątpliwej miejscu (w końcu każdy z nas wierzy, że czas na pojednanie z Bogiem – więcej niż wystarczająco);
  • do piekła wraz z prostymi grzesznikami, tak wielu ludzi, którzy byli przy życiu kapłanów (bo można automatycznie wykonać obrzędów Kościoła, mając serce z kamienia);
  • Piekło nie jest bez dobrej prysznicem (są dobrzy ludzie i nie);
  • męka nigdy się nie skończy!