318 Shares 3526 views

Płaskie sutki – jak karmić piersią swoje dziecko? Jak wyciągnąć płaskie sutki: porady ekspertów i karmiących

Temat płaskie sutki i możliwość karmienia piersią , w tym przypadku, zawsze podlega dyskusji. Jest to zrozumiałe – młode matki, które po raz pierwszy w obliczu tego problemu, martwić się, czy będą w stanie dać dziecku pełną piersią? Opcje szkolenie płaskie sutki dla procesu karmienia jest bardzo dużo – to masaż, specjalne odżywki. Co zrobić młodych matek w takim przypadku znaleźć się w tej chwili.

Płaskie sutki żadnej kary

Większość ekspertów są pewni, że sutki są zaangażowane lub mieć kształt płaski, nic poważnego. Określić, jak pilna jest problem, można w prosty sposób. Delikatnie ścisnąć otoczki pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym. Sutek normalna forma wypchnięty do przodu, płaski – pozostaną niezmienione. Bardzo często zdarza się, że w różnych sutki piersi zbyt niepodobny. można być całkowicie normalne, drugi – lub złowionych płaska. Większość piersią zapobiec odwrócone sutki. Ale są one niezwykle rzadkie u kobiet. A jednak – nie mylić z zewnętrznego wyglądu brodawki i jej prawdziwą formę podczas karmienia. Dlatego zalecamy używanie palców (porównywalne z usta ssące mleko dziecko) ustalenia jego prawdziwego rodzaju.

Jak wygląda karmienie dziecka?

Rozważmy przykład niestandardowym piersi – płaskie brodawki. Jak karmić dziecko w takiej sytuacji? Pierwszy z nich to zrozumieć sam proces na półkach. Należy koniecznie znać każdy mama – dziecko zjada z otoczki. I sutek tylko pomaga wygodny uchwyt usta pierś.

Podczas karmienia dziecko wyciąga brodawkę – trwa odpowiedni rozmiar i kształt. Nie panikuj, jeśli maluch nie mógł oderwać od piersi po raz pierwszy. W tym celu opracowaliśmy całość metod żywienia system, w którym dziecko będzie zrozumieć, jak i co powinien zrobić. I więcej. W żadnym wypadku nie może być zniechęcony: płaskie, wklęsłe brodawki sutkowe – nie jest to powód, aby dostroić się do tego, że nic się nie dzieje. Wszystko zależy od właściwej postawy. Jeśli szukamy wyjścia z sytuacji problemowej, to na pewno go znaleźć.

prenatalnych praktyki

Obecnie istnieje wiele metod, które przyczyniają się do zmiany kształtu tej części ciała, przygotowując ją do karmienia piersią. Na przykład, nie tak dawno temu była bardzo popularna praktyka, pomaga wyciągnąć dostawy płaską brodawkę. Jednak z upływem czasu stało się jasne, że ta technika nie daje większy efekt. Jako eksperci zauważyć, zmiana zaangażowany w kształcie smoczka prenatalnej, czas, że przyszłe matki spędził w klasie, pracują bezpośrednio przed nimi. Jeśli fizjologiczne zmiany obserwowane w lepszy sposób, stan psychiczny kobiet pogorszyła się z każdej klasy. A nawet po porodzie, niektóre kobiety naraz uciekają się do usług butelki, nawet nie zadając sobie trudu, aby spróbować przynajmniej raz, aby karmić swoje dziecko.

Po porodzie, każda sekunda matka była pewna, że nie może karmione piersią dziecko z powodu istniejącej patologii. I nawet jeśli pierwsza próba wszystko okazało się po raz drugi, otrzymując piersi kobieta boi, oczekując, że brak było przyjść.

Pierwszym karmieniu

Więc co należy zrobić, jeśli kobieta ma płaską brodawkę? Jak karmić dziecko po raz pierwszy? Najważniejsze – jest dokładnie śledzić, jak dziecko chwyta wargami. Nawet wtedy, gdy klatka piersiowa jest płaska lub odwrócona, będzie ciągnąć go przez odruch. Jak lekarze mówią: dobry ssanie, wrażliwe dziecko – najlepszym lekarstwem na nieregularnym kształcie smoczka. Naucz swoje dziecko do podjęcia piersi powinien natychmiast po porodzie. Gdy obrzęk siary (i później i mleko) zwiększa gładkość smoczka. I to, oczywiście, jeszcze bardziej skomplikować proces karmienia. Można szukać pomocy z generycznego konsultantów. Przygotowania do pierwszego karmienia odbywa się z każdej kobiety indywidualnie. Podczas jej specjalistów nie tylko mówi nam, co robić, ale także dowiedzieć się, jak pracować z sutków: masaż, ciągnąć, stosuje okołotarczowej kręgi.

Ważne jest, aby wiedzieć, że wielkie znaczenie ma prawidłowa pozycja dziecka. Jeśli jest on wygodny w ramionach, a następnie chwycić brodawki on znacznie szybciej można.

„Gotowanie” sutki się

Aby pomóc dziecku po raz pierwszy wziąć piersi i można je na własną rękę. Płaskie sutki podczas karmienia powinien być trochę ciągnąć. Aby to zrobić palcami wokół piersi otoczki: Lower – cztery, a na dodatek – z kciukiem. Klatka piersiowa powinna być mocne ściśnięcie i jednocześnie odwrócić ją w kierunku klatki piersiowej. Ta technika będzie apelować sutek daleko. Chubby mały chłopiec jest bardzo pomocny w zapoznaniu się z karmienia piersią. Można również użyć specjalnego wkładkę silikonową, która przyczyni się do rozwoju odruchu ssania.

Jednak po raz pierwszy, aby go zastosować stoi nadal pod kierownictwem plemiennych konsultanta. Innym częstym i zyskały popularność poprzez karmienie piersią stalowej.

Co dobrego jest laktator?

I to dobrze, że elektryczny laktator wysokiej jakości szybko pomaga wyciągnąć brodawkę, nadając mu pożądany kształt. A co najważniejsze, to zupełnie nie boli. Płaski smoczek może być wyciągnięty i środki w ręku. W tym pobranej objętości strzykawki 10 centymetrów sześciennych. Z odcięciem części igły: około około 1 centymetra. Otrzymany rurka jest wkładana do tłoka. Jest również obcięte na otrzymanej długości strzykawki. Tłok do umieszczenia z przyciętym boku i nieprzycięta część strzykawki mocno dociskana do otoczki. Ciągnięcie sutek jest konieczne płynnie, bez szarpnięć, bardzo ostrożnie.

Podobna procedura jest przeprowadzana bezpośrednio przed karmieniem, ponieważ w ten sposób sutek rozciągnięta długo jej nowy kształt nie trzyma.

Użyj podkładki na piersi

Tak, kobiety płaskie brodawki. Co zrobić, jeśli nie można kupić laktator? Można stosować specjalne podkładki do klatki piersiowej. Są one wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i składa się z dwóch głównych części. Tył wykonany z otworem w których można wstawić sutek. Przednie listwy końcowe jest półokrągły. Jest on idealnie dopasowany do każdego biustonosza. Otoczka, gdyż przylega do pasa i jego nacisk na klatkę piersiową biustonosz pomaga stopniowo ciągnąc sutki. Dla nakładek muszą być starannie monitorowane. Po każdym karmieniu dobrze przemywa się gorącą wodą z mydłem i należy sprawdzić obecność pozostałych kropli mleka. Przy zakupie należy zwrócić uwagę na wielkość klocków – są duże (uszkodzonych sutki) i małe (na płasko i odwrócony).

duże piersi

Kolejnym punktem zainteresowania dla kobiet w ciąży jest duża płaska klatka piersiowa. A sutki piersi opracowane metody opisane powyżej, ale podczas karmienia należy wziąć pod uwagę kilka niuansów. Kiedy moja mama zamierza karmić dziecko, musiała być umieszczona pod pieluchy w klatce piersiowej lub ręcznikiem, aby podnieść ich jak najłatwiejsze zajęcia.

Jest możliwe, aby utrzymać piersi ręką, ponieważ wiele wagi wyciągnie go, co utrudnia dziecku i tak łatwa praca. Nie jest konieczne, aby pochylić się do dziecka. Lepszy kontrast, pochylić się do tyłu, plecy proste, jak to tylko możliwe. I oczywiście, zaleca się, aby zawsze używać biustonosze dla karmiących matek, aby pomóc piersi nie opadają po okresie karmienia piersią. Wiele kobiet karmiących zauważyć, że zbyt duży biust bierze zupełnie nową formę po okresie laktacji – staje się znacznie mniej.

I wreszcie,

Płaskie sutki – nie jest to zdanie. Najważniejszym krokiem jest nauczenie dziecka, aby prawidłowo chwycić piersi. Po tygodniach karmienia metodami klocków, piersi pompy i sprawuje kobieta zauważy, że w nic, że już nie potrzebuje.

Dziecko, które często podejmują sutek, już niezależnie ciągnie go do pożądanej wielkości i kształcie. Musimy wiedzieć, że jeśli kobieta jest prawidłowo wykonuje swoją część dla dziecka przyzwyczajony do niepewnej piersi, dziecko w odpowiedzi na zrobić wszystko co możliwe. A jednak – jest często nieuważny pielęgniarki obawiają się, że płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe. I karmienia koniecznie skomplikowane. Nie jest konieczne, aby uwierzyć w słowa, nie próbując czyn. Tylko matka może sama ustalić, które tworzą jej sutek w miarę możliwości może być wyciągnięta, będzie pocieszyć dziecko, „cel”, składając usta otoczkami z mlekiem matki cenionych. Nigdy nie rezygnuj z karmienia piersią. Należy pamiętać, że każdy problem można rozwiązać – to chcieć.