536 Shares 6434 views

Jak wyemigrować do Stanów Zjednoczonych

Na pytanie „Jak wyemigrować do Stanów Zjednoczonych?” Jest podnoszona przez wielu ludzi, a każdy wie, że emigracja – nie jest łatwe. Najważniejszą rzeczą w tym przypadku – w żadnym wypadku nie narusza prawa. Nie ma potrzeby, aby myśleć o tym, jak się na emigrację do Stanów Zjednoczonych, z pominięciem wszystkich przepisów. Spowoduje to tylko w jednym miejscu – w więzieniu.


Istnieją różne sposoby, aby przejść do stałego pobytu w Stanach Zjednoczonych:

– Loteria Zielonej Karty.
– H1B wizy Working, które mogą być uzyskane z rezydencji amerykańskiego.
– przedsiębiorca stanu L-1.
– Azyl.

Można również uzyskać wizę do USA, jeśli masz zamiar poślubić obywatela tego kraju.

Zielona Karta Loteria jest najbardziej popularnym sposobem, aby dostać się do Stanów Zjednoczonych. To loteria została zatwierdzona przez Kongres USA i jest legalne. Każdego roku w różnych krajach stosuje się do udziału w loterii. Komputer wybiera losowo 50 tysięcy ludzi, którzy otrzymują zieloną kartę. Należy zauważyć, że każdy, kto ubiega się o szansę wygrać takie same. Stan loteria jeśli jeden z niektórych kraju przez pięć lat, zostawiła 50,000 obywateli tego kraju ma prawo do udziału w loterii Zielonej Karty. Loteria jest całkowicie darmowe, a wnioski można składać wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej.

Jak wyemigrować do Stanów Zjednoczonych za pomocą wizę pracy? Wydaje się tylko groźne i przerażające. W rzeczywistości, po prostu trzeba znaleźć pracę w USA, a następnie pójść tam z wizą pracy. Metoda ta jest możliwa tylko wtedy, gdy dana osoba jest pierwszej klasy profesjonalny.

Aby uzyskać obywatelstwo amerykańskie, można wziąć ślub z obywatelem tego kraju. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że małżeństwo będzie sprawdzana. I będzie musiał udowodnić, że małżeństwo nie jest fikcyjne. Ponadto małżeństwo jest przestępstwem w Ameryce. Każdy szanujący amerykański nigdy nie zgodzi się na taki krok. Ponadto, dobra żona lub dobrym mężem za granicą nie są tak łatwe do znalezienia. Mediator może wzbudzić zaufanie, ale warto wiedzieć, że tylko dolna klasa ludzi zstąpił zdolny do takiego czynu. atrofii poczucia odpowiedzialności tych osób. Niektórzy nawet zapomnieć przyjść na rozmowę, zapomnieć imię swojej „drugiej połowy”.

Kiedy osoba skazaniec o oszustwie, jest deportowany do kraju, w którym się urodził, a USA jest zamknięta dla niego przez następne pięć – sześć lat, a nawet przez całe życie.

Jak wyemigrować do Stanów Zjednoczonych w inny sposób? Najpewniejszą metodą będzie kosztować około pięćdziesięciu tysięcy dolarów. To jest minimum. Pieniądze trzeba inwestować w gospodarce Stanów Zjednoczonych. W tym przypadku najważniejsze – aby udowodnić, że pieniądze nie są brane na kredyt i zdobył oszustwa. Rzetelny pochodzenie pieniędzy będzie musiał udowodnić i bronić. W przeciwnym razie znów czeka na deportację do kraju zamieszkania. Należy pamiętać, że wszelkie oszustwa traktowane przez władze jako przestępstwo.

Jak wyemigrować do Stanów Zjednoczonych za pomocą legalizacji? Ta opcja nie jest łatwe, jak również proste. Ameryka jest zezwolenie na pobyt dla obywateli innych krajów, w których prawa zostały naruszone w ich ojczyźnie. Te kraje to Ukraina, Rosja, Białoruś. Jeśli ludzie są prześladowani w domu lub w okolicznych republik, to może być zalegalizowany w Stanach Zjednoczonych, przyjmując swój azyl. Nie ma potrzeby, aby odtworzyć zieloną kartę na loterii, aby poddać się do prośby, aby wziąć ślub w Ameryce lub wymyślić kilka sztuczek, muszą wykazać jedynie, że prześladowania w ich kraju – nie fikcja.

Kiedy trzeba było przenieść się do Stanów Zjednoczonych, należy natychmiast skontaktować się z jednym z prawników o właściwym przypadku politycznego. Ta procedura ma sensu, jeśli oskarżenie jest obsługiwany przez następujące dokumenty:

– zaświadczenie lekarskie (zaświadczenie, że miał problemy zdrowotne);
– dokumenty z organami ścigania;
– pisemne dowody, że doszło do ścigania w kraju zamieszkania.