665 Shares 4886 views

Quest „klaustrofobia”: opinie i przegląd

Wielu graczy kochać fabularna gry komputerowe, bo w nich są w stanie stać się każdy fikcyjna postać, rozwijać je, aby kształtować jego osobowość, aby podejmować ważne decyzje, nawet, aby uratować świat. Oczywiście, prawie nikt w życiu nie jest z takich zdarzeń – nie ma magii, istnieje stała zderzenie miecze, konspiracji i inne niezbywalne atrybuty RPG. Dlatego gracze i tym podobnych, aby zastąpić rzeczywistość świata wirtualnego, pogrąża się w niej z głową.


W ostatnim czasie opracowała imponująco i gry moda role-playing w rzeczywistości. Jest to dość ciekawe zjawisko, że oferuje trochę czasu, aby dostać się w rolę fikcyjnej postaci, ale nie przy komputerze, a w specjalnym środowisku, urządzony specjalnie na tę okazję. Na przykład, jeden z najbardziej popularnych z tych wydarzeń jest poszukiwanie „Klaustrofobia”. Opinie o nim bardzo pozytywne, więc powinno się spróbować swoich sił na nią, jeśli nie jest wystarczająco wirtualne reinkarnacje.

Istotą „Klaustrofobia”

Każdy marzyciel jest zobowiązany do próby poszukiwania „klaustrofobia”. Opinie mówi się, że nie ma żadnych marzeń. Istotą tego projektu jest bardzo proste, ale raczej globalny. Fakt, że twórcy dużej liczby punktów w całym mieście, każdy stylizowany konkretnego zdarzenia, określonego okresu i tak dalej. Na przykład, możesz stać się piratem, przestrzeń Rangers, średniowieczny rycerz, i tak dalej. Nazwał ją projekt zobowiązany jest do zapewnienia, że wszystkie imprezy odbywają się w zamkniętym pomieszczeniu nie jest zbyt duża. Jest i trzeba stać się osobą w życiu by się nie stało. Proces jest poszukiwanie konkretnych wskazówek, rozwiązywanie problemów i odgrywanie scen tematycznych. Wszystko to odbywa się wyłącznie w celu – aby znaleźć wyjście z pokoju tak szybko, jak to możliwe. To jest cała Quest „Klaustrofobia”. Odpowiedzi o nim, jak już wcześniej wspomniano, istnieje tylko pozytywne. Z nich przyjrzymy poniżej.

Recenzje „Klaustrofobia”

Oczywiście, takie zdarzenie nie jest czymś zwyczajnym i standard. Nie każde prawo do podjęcia decyzji, aby spróbować quest „klaustrofobia”. Opinie pomogą określić wybór, ponieważ mogą one bardziej obiektywnie oświetlić całego projektu. Możesz przeczytać opinię tych ludzi, którzy już uczestniczyli w wydarzeniu. Zdominowany przez dobrych opinii, w której gracze opisujących sposób ekscytujące i niezwykłe był proces. Bardzo rzadko ktoś narzeka na problemy – najczęściej dotyczą one w szczególności do działań graczy. Oni albo nie mają wystarczająco dużo czasu, aby rozwiązać wszystkie problemy, czy one traktowane zbyt szybko, choć zapłacił za godzinę. Dla reszty, można bezpiecznie zaufać opinie doświadczonych graczy i wziąć udział w projekcie „klaustrofobia”. Quest, który podsumowuje tak piękne, nie może zawieść.

podwodny

Więc masz jakiś pomysł, co można znaleźć przykłady najbardziej popularnych punktów projektu „klaustrofobia.” Zostanie teraz przedstawiony Quest (feedback przedstawiliśmy powyżej) oferuje wybór ponad trzydziestu różnych przedmiotów. Ponadto, na wiosnę 2015 roku planowane jest otwarcie w przybliżeniu taką samą ilością punktów. Tak w każdym razie znajdziesz się tylko pomieszczenie, w którym gra będzie najbardziej fascynujące.

Do tej pory, najbardziej popularne jest poszukiwanie „Submarine”. Opowiada o tym, jak dzielni podróżnicy wyruszyli na wycieczkę do podmorskich głębin oceanu, ale nie mieli spotkać się z Krakena. Łódź została uszkodzona i trzeba będzie rozwiązać wszystkie problemy i podnieść go na powierzchnię. Czy masz zapas tlenu tylko na jedną godzinę, a zagadki są naprawdę trudne, więc muszę spróbować poradzić sobie z zadaniem przed sobą.

„Dom zły”

Jak można sobie wyobrazić, opisany powyżej pokój – „klaustrofobia” nie jest jedynym, który zawiera Dążenie „Dom zły”, przeglądy, które są tak samo dobre jak cały projekt jako całość – jest kolejnym znanym przygoda, która może przyciągnąć uwagę. Fakt, że to zadanie nie jest tak skomplikowane, jak poprzedni, ale jest bardzo dobrze odtworzył atmosferę chłodzenia nawiedzonym domu, z którego cała rodzina zniknęła, a także prywatnego detektywa. Dostać się do tego domu, i trzeba znać wszystkich swoich sekretów w ciągu zaledwie jednej godziny, ale można również radzić sobie z nim, prawda? Dużo się bać, więc to zależy tylko od Ciebie, jak szybko będzie można poradzić sobie z zadaniem.

Uczestnicy spróbować swoich sił w dążeniu, należy zwrócić uwagę na niezwykłą atmosferę. Organizacja imprezy, według nich, jest na najwyższym poziomie.

„Średniowieczny zamek”

Kolejnym punktem odbiera rave w „Klaustrofobia” (Quest) opinii. „Średniowieczny zamek” – jak to nazywa. Ludzie opisują sytuację panującą w pokoju jak najbardziej realistyczne i właściwe z duchem epoki. Ale w tym samym czasie trzeba będzie rozwiązać nie tylko wszystkie tajemnice zamku, ale także znaleźć sposób, aby wydostać się z niego. Po wyjście jest warta potężny strażnik, który nie zamierza pozwolić Ci tak po prostu. W ogóle, masz dość nieprzyjemną okazję zatrzymać się w tym zamku na zawsze, a czas do rozwiązania zagadki podawać tylko sześćdziesiąt minut, więc będziemy musieli się spieszyć, jeśli chcesz wrócić do rzeczywistości, a nie stać się więźniem tego średniowiecznego miejscu.

„Więźniowie metra”

Średniowiecze – popularny motyw w tym projekcie. Kolejny pokój, który może zaoferować „Klaustrofobia” (poszukiwanie) – „Jeńcy lochu” Opinie o ustawieniach i obfitych pochwalnych epitetów, bo atmosfera jest ponownie przeniesiona dobrze. Ponadto, powyższe was ciągle wiszą ciśnienia zbliżającym nieuchronność. W tej historii znaleźć się w lochu, gdzie trzeba żyć tylko godzinę – wtedy wykonać. Dlatego poszukiwanie rozwiązań zagadek pewno warto przyspieszać, może inaczej straci głowę. Jak wiecie, średniowiecze – nie jest to czas, kiedy ktoś przeglądu decyzji lub oferowane rady. Twoja jedyna nadzieja – ucieczka, tak w każdym razie jest to niemożliwe do pominięcia tej szansy.

"Coma"

Nie myśl, że w średniowieczu – to wszystko można zaoferować „klaustrofobia”. Quest „Coma”, który podsumowuje widać, nawet jeśli nie wiedzą o tym projekcie, uczyni psychologiczną podróż. Trzeba zanurkować w głąb nieświadomości człowieka, który jest w śpiączce. Nie będzie trzeba szybko przejść przez jego wspomnienia przywrócić łańcuch zdarzeń i pomóc mu się z tego stanu. Białe ściany, w pełnym rzędu – a brak śladów. znajdą się twarzą w twarz z ludzkiego umysłu, a to jest najpoważniejszym wrogiem, jeśli masz zamiar rozwiązać zagadkę.

„Wszystko jest iluminacją”

„Klaustrofobia” – to nie tylko zadania, które będą potrzebne dla pewnej ilości czasu na znalezienie rozwiązania wszystkich zagadek, aby wydostać się z zamkniętej przestrzeni. W ramach projektu odbywają się także i występy, które są trochę inaczej w istocie z questów. Tutaj znajdziesz się w znacznie szerszej przestrzeni, w której swoją rolę – interaktywny widza. Podróżując po prostu Zbierana skąd można oczekiwać przerażających niespodzianek, które przygotowali twórcy projektu „Klaustrofobia”. Dążenie „The Collector” zebrał tylko pozytywne komentarze, ale to był pierwszy, który wpada w kategorii występów. Tu trzeba przejść przez schładzania pomieszczeń na mieszkańca, które są tworzone okropności, że lepiej nie widzieć. Gracze mówią, że czasami jest to bardzo przerażające.

Cena zabawa

Oczywiście, cała ta wspaniałość nie ma opłat. Jeśli chcesz zaangażować się w każdym dążeniu lub wydajności, a następnie trzeba będzie zarezerwować czas dla siebie. Dla każdego questu może uczestniczyć do czterech osób, a minimalna liczba graczy – dwa. Zgodnie z tym, im więcej ludzi, tym mniej będzie musiał zapłacić osobno podjętą uczestnika. Zatem poszukiwanie w ciągu dnia będzie kosztować 2,5 tysiąca rubli, wieczór i noc – 3,5 tysiąca rubli, a na weekendy w dowolnym momencie – 4,5 tys rubli. Jeśli chodzi o występy, są one droższe: osiem tysięcy rubli dziennie, dziesięć – w godzinach wieczornych i nocnych, dwanaście – na weekendy.