200 Shares 7857 views

KrÄ ćwiczenia na wzmocnienie mięśni

Czas trwania i siła stosunków płciowych kobiet i mężczyzn zależy na tym zdolność do kontrolowania mięśnie zaangażowane w tworzenie emocjonalnych doznań podczas seksu. Szczególną rolę odgrywają mięśnie u podstawy krocza. Jak te mięśnie nie mają wrodzoną siłę, intensywność orgazmu jest znacznie zmniejszona.


Ćwiczenia Kegla opracowany w połowie XX wieku. Początkowo był przeznaczony dla kobiet, które po porodzie były problemy z kontrolą pęcherza. Ale teraz Kegel ćwiczenia na wzmocnienie mięśni mają szerszy zakres zastosowań niż oczekiwane przez autora, ginekologa, którzy je rozwiniętych. Technika ta nie tylko zatrzymuje się mimowolne oddawanie moczu i wypróżnianie, ale również pozwala na kontrolowanie uczuć seksualnych. W naszych czasach, te ćwiczenia są z powodzeniem wykorzystywane zarówno przez kobiety i mężczyzn.

Co daje Ćwiczenia Kegla?

Regularne stosowanie techniki wzmocnić mięśnie krocza, Kegel rozwinięte, podnosi świadomość wrażeń skoncentrowanych w genitalia, na nowy poziom. Poprawia krążenie krwi i zwiększa ich reaktywności seksualnej. U kobiet po porodzie zmniejsza się napięcie mięśni pochwy. I podjął świadomą samokontrolę nad orgazmem.

Jak zrobić kręgle ćwiczeń

Przede wszystkim powinien czuć mięśnie, które zostaną opracowane. Kobieta, na przykład, można je poczuć, siedząc na toalecie podczas oddawania moczu. Aby spróbować zatrzymać przepływ moczu przez zastosowanie mięśnie krocza. Musisz próbować tak długo, jak ich nie czuję. Ta sama metoda może być stosowana przez mężczyzn. W celu powstrzymania przepływu moczu, konieczne jest, aby użyć dokładnie tych mięśni, które będą rozwijać. Skittle ćwiczenie zawiera zestaw trzech etapach: redukcja, powolne ściskanie i wyrzutem. Aby wykonać powolny kompresji szczep ten sam mięsień i zatrzymać sika. Następnie powoli liczyć trzy sekundy, zrelaksować się i powtórz ćwiczenie jeszcze raz. Skróty obejmować napinając i relaksujące i mięśnie krocza, ale z większą prędkością. Kiedy pchnął umiarkowanie trzeba przesunąć w dół, jak również wtedy, gdy krzesło lub liniach (dla kobiet), a na krześle lub oddawania moczu (dla mężczyzn).

Powinna rozpocząć trening z dziesięciu wolnych skurczów i pięciu cięć i wyrzutem. Po siedmiu dniach, należy dodać 5 ćwiczeń dla każdego typu. Trzeba angażować się pięć razy dziennie. Każdy tydzień, ilość ćwiczeń należy zwiększać tak długo, aż dojdziesz do 30 dla każdego gatunku. Ogólnie rzecz biorąc, jest to niezbędne do przeprowadzenia 150 razy dziennie – a potem twój ton jest zawsze normalne.

Przeciwwskazania do zatrudniania techniki Kegel

Kegel ćwiczenia dla kobiet sprzężenie zwrotne powoduje tylko pozytywne, ale istnieją pewne przeciwwskazania do ich stosowania. Rozwijać bliskie mięśni nie jest wskazane w okresie ciąży, w obecności ostrych i przewlekłych chorób układu moczowo-płciowego nowotworów układu.