701 Shares 2611 views

Jak zrobić kartkę sanatorium na dziecko

Lato – czas urlopów i najlepszy czas dla wyjazdów wypoczynkowych z dzieckiem w ośrodku zdrowia na plaży. biznesu Spa w Rosji nabiera tempa, otworzył wiele ośrodków zdrowia specjalizujące się w leczeniu chorób w różnych dziedzinach, w całym kraju, a nie tylko nad morzem. W niektórych regionach, istnieje praktyka zapewniając bezpłatne talony dzieci w ośrodkach w kraju. Aby to zrobić, trzeba stać w kolejce, aby uzyskać wskazówki, po zebraniu niezbędnych dokumentów i czekać na jego czas. A teraz, kiedy już szczęście właścicielem cenionych minutę to jest najważniejsze – do wydawania karty sanatorium 076 / I-04 dla dziecka i uzyskać pomoc terapeuty o braku przeciwwskazań do leczenia w placówce zdrowia. Dla małych dzieci, w wieku od lat 4 do 6 lat, voucher dla dziecka i osoby towarzyszącej. Może to być jeden z rodziców lub innego przedstawiciela prawnego, który musi wydać kartę sanatorium, przejdź do kliniki we wspólnocie.


Ta karta – jest głównym dokumentem (po trasie), potwierdzając potrzebę leczenia uzdrowiskowego. Karta składa się z 2 części, pierwsza zaludnionej dzielnicy pediatry przed wysłaniem do sanatorium, drugi kupon tear-off, która jest już wypełniona w zakładzie opieki zdrowotnej, a po powrocie z podróży podaje na swojej stronie i złożone w karcie ambulatoryjnej dziecka. W związku z tym, pierwsza część zawiera informacje na temat poprzednich chorób, dziedziczność, szczepienia itp, jak również wskazań i zaleceń dotyczących leczenia. W off kupon zawiera informacje o leczeniu i przeprowadzenie procedur podczas ich pobytu w domu opieki.

Aby uzyskać informacje o tym, jak uzyskać kartę sanatorium, można łatwo dostać w rejestrze miejscowej klinice.

Na karcie rejestracyjnej wraz z dostawą wszystkich analiz przeznaczono pewną ilość czasu, o jeden tydzień, i należy rozpocząć natychmiast po że wszystkie zasady wydawania karty sanatorium, pediatra przepisać wiele niezbędnych testów i badań lekarskich wąskich specjalistów. testy wymagane są morfologia krwi, rozmaz na mikroflorę jelitową, badanie ogólne moczu. Pierwsze wyniki wymaga czasu, oprócz biorąc rozmaz jest wykonywana przez trzy kolejne dni i za każdym razem jest umieścić odpowiedni znak w kierunku formy. Należy wziąć pod uwagę przy planowaniu czasu upływu komisji lekarskiej.

Aby kartę sanatorium jak najszybciej, można pójść do prywatnej kliniki medycznej. Gdzie będzie można zaoszczędzić czas ze względu na brak kolejek i szybsze wyniki analiz, t. By. Wiele klinik mają swoje własne laboratorium z nowoczesnym sprzętem, ale będzie musiał wydać pieniądze. Jeśli podróż będzie kilka osób, to przyjdzie dość drogie.