413 Shares 6257 views

Siarkowe maść: instrukcje użytkowania

Od czasów starożytnych, farmaceuci są stosowane w leczeniu trzech głównych substancji: jodu, smoły i siarki. Generalnie te materiały są stosowane do łagodzenia objawów chorób skóry. Dziś tworzy wiele skutecznych leków opartych na tych komponentów, z których jeden jest siarkowy maść. Środek ten ma przeciwgrzybicze, przeciwpasożytnicze, właściwości przeciwbakteryjne i aktywne stosowane w dermatologii.


Siarkowy maść. Instrukcje: działanie farmakologiczne

Lek ten jest dostępny w dwóch rodzajów o różnej zawartości siarki 10% (33%), który wpływa na kombinowanego leczenia. Lek może mieć zarówno wpływ zmiękczający i suszenie ma zarówno właściwości drażniących i ochronnych.

Siarkowym prostym maści znajdują zastosowanie w leczeniu miejscowym. Podczas nanoszenia na skórę odbywa się na drodze reakcji z błonami składniki siarkowe naskórka mikroorganizmów (bakterii, grzybów, drobnoustrojów), jak również pasożyty, w wyniku czego wykonywane działanie antyseptyczne i przeciwbakteryjne.

Konieczne jest, aby zapoznać się z liniowej na lek, aby zrozumieć, jak 10 procent siarkowego aktów maści. Instrukcja wskazuje, że stężenie leku w ten przyczynia się do powstawania przyspieszonego komórek skóry w ciągu kilku dni leczy powierzchownych ran i uszkodzeń skórnych. Lek ma działanie keratoplastyczne dobrze zmiękcza skórę, dzięki czemu substancje czynne szybko zneutralizować pasożytów i bakterii. Jeśli martwi świąd, następnie przy użyciu maści to minie szybko.

Maść siarkowego o wysokim stężeniu (33%), jest w stanie rozluźnić górnych warstw naskórka, aby usunąć niepożądane cząstki na skórę, to znaczy Produkuje keratolityczne efekty. Z jego pomocą chorób traktują które towarzyszą rogowacenia (łojotok), a także trądziku i wyprysków.

Preparat 33 procent siarki podrażnia receptory wrażliwe na tym samym zwiększa przepływ krwi w skórze i przemiany w komórkach. W wyniku tych procesów odbywa uzdrowienia głębokie blizny, które są obserwowane u pacjentów z trądzikiem, jak również dużych blaszkach łuszczycowych,

Podczas stosowania leku lekko wysusza skórę, tak aby uniknąć uczucia ucisku i łuszczenie się podczas leczenia, dawka powinna być ściśle przestrzegane.

Siarkowy maść. Instrukcje: przeciwwskazania

Główne przeciwwskazania do stosowania tego leku jest uczulony. W celu uniknięcia dużych negatywne reakcje, należy przed zastosowaniem leku spróbować maść na małą powierzchnię skóry (np kolano). Kilka godzin powinna ocenić efekt. W przypadku braku pieczenie, swędzenie i zaczerwienienie preparat może być korzystnie stosowany.

Maść jest często przepisywany pacjentom, którzy nie mogą korzystać z innych środków. Nie zaleca siarkowy maść w okresie ciąży i dzieci do trzech lat. Jeśli potrzeba leczenia tym lekiem jest nadal istnieje, należy skonsultować się ze specjalistą. Gdy jest to absolutnie konieczne leki można podawać dzieciom w wieku dwóch miesięcy (z chorobą świerzb).

Siarkowy maść. Instrukcja: dawkowanie i schemat leczenia

Lek jest zwykle stosowany przed snem. Maść stosuje się do czyszczenia skóry na tydzień, maksimum – dziewięć dni. W leczeniu świerzbu musi przetworzyć duże obszary skóry, w celu uniknięcia przedawkowania należy zastosować środki dziesięć.

W przypadku maści łuszczycy i przejawach grzybicze używane jedynie w połączeniu z innymi lekami.