201 Shares 7930 views

Kendall Jenner: krótka biografia, kariera

Najbardziej popularna amerykańska rodzina – Kardashian. Regularnie plotek o ludziach z tej słynnej nazwy pojawiające się w mediach. Na równi ze słynnym Kardashian i Jenner. I to nie jest dziwne, bo w rzeczywistości jest to jedna i ta sama rodzina. Chris – matka gwiaździste rodzina – po raz pierwszy ożenił się Robert Kardashyanom a następnie przez Bruce Jenner. Dzięki swojej kobiety wszystko jej dzieci mają dużo fanów i chyba nikt, kto nigdy nie słyszał o nich.

Na ostatnim pokazie bielizny z „Victoria Secret” na wybiegu pojawił się obiecujący młody model – Kendall Jenner.

biografia

Znana modelka urodzony 3 listopada 1995 r. Rodzice – Bruce i Kris Jenner. ojciec dziewczyny – mistrz olimpijski. Matka – znana bizneswoman. Następnie rodzice Kendall Jenner jest rozwiedziony. Ojciec zmieni płeć i stać się światowej sławy kobietę Caitlin.

Dziewczynka ma siostrę – Kylie. Do tej pory go u szczytu sławy w związku z wydaniem własnej linii kosmetyków. Z matką trzech pół-siostra i brat – Courtney Kimberly, Chloe i Roberta.

Kendall Jenner: wysokość, waga, opcje. modele kariery

Dziewczynka urodziła się w gwiazdorskiej rodzinie, więc było o wiele łatwiej osiągnąć swoje cele.

Po raz pierwszy na Kendall Jenner mówił po w 2010 roku podpisała kontrakt z agencją modelek. Wtedy dziewczyna z jej młodszą siostrą pojawiła się na łamach słynnego magazynu, w sekcji „Beautiful People”. Po Candid zdjęciowej czternaście Kendall Jenner znajduje sława skandaliczną model. Od jesieni 2012 roku młoda dziewczyna, wraz z siostrą poszedł do szkoły do domu. Powodem jest brak czasu, bo wszystko zajęło budować karierę.

Główną różnicą pomiędzy Kendall z siostrami – jest to wysoki wzrost i niska waga (179, 54), którego parametry są w rzeczywistości, stał się podstawą do wyboru zawodu.

W 2013 roku, wraz z Kylie uwalniają ekskluzywną linię odzieży. Po udanym rozpoczęciu sprzedaży dziewcząt zaangażowanych w rozwój buty, akcesoria i torby. W czerwcu 2014 roku ukazał się ich zapasy Rebels rezerwacji: City of Indra. Fiction powieść opowiada historię dwóch dziewczyn, którzy posiadają nadprzyrodzone moce.

Po pierwsze młodzieży Kendall podpisał nową umowę z agencją, które są dobrze znane modelki jak Adriana Lima i Ket Maknil. Do tej pory Jenner jest obiecującym i popularnym modelem. Każdego roku, stwierdza ona wielomilionowe kontrakty.

życie osobiste

Kendall Jenner – młoda dziewczyna, więc długoterminowych relacji, myśli. Plus kariera trwa bardzo długo.

Nie tak dawno temu, Dzhastin Biber był w romantycznym związku z Kendall Jenner. Zdjęcie pary regularnie pojawiać się w gwiezdny wiadomościach. Jednak młodzi ludzie sami całkowicie zaprzeczają relacji, co wskazuje, że są tylko przyjaciółmi.

Były pogłoski zbyt bliskie stosunki z Cara Cara Delevingne. Oprócz wszystkich dziewczyn rozplanowane w Internecie szczerych strzałów. Modele także podróżować razem i wziąć udział w pokazach.

O tym, kto będzie nowym muse Kendall, możemy się tylko domyślać, bo nie będzie się obciążenie rodziny.