793 Shares 2653 views

Znaczenie moli na dłoni

Jest to niemożliwe, aby znaleźć człowieka, którego ciało nie byłoby moli. Mają każdy zresztą są one zlokalizowane na twarzy, nogi, plecy, ramiona … – jest również popularnym miejscem powstawania tych plam. Fakt, że często możemy traktować swoje ręce, tworzy naturalne zainteresowanie – chcemy wiedzieć znaczenia moli na ręce. Czasami, ujawniając tych tajemnic, osoba zacznie kultywować te cechy, które mówi, że to czy tamto rozmieszczenie takich „oznak przeznaczenie.” Takie symbole na rękach ma dość znaczące miejsce w nauce badań moli – moleosofii. Faktem jest, że każde miejsce w kategoriach chiromancja, mówić o konkretnej osobie, jego los, przeznaczenie.

Rozważmy wartość moli na ręce najczęstszych miejscach. Czy masz ciemną plamę na wewnętrznej stronie lewego nadgarstka? Więc jesteś wrażliwy i sentymentalny. A jeśli miejsce nie jest jeszcze jeden, ale kilka plam – jesteś bardzo wrażliwy na najmniejszy przejaw chamstwa czy zaniedbania. Ale pieprzyk na prawym nadgarstku kobiety rozmowy na temat możliwości wykorzystania jego pozornej bezradności. Prezentuje się w taki sposób, który sprawia, że człowiek się do niej proszę, aby chronić i bronić. Na ogół mówią, że wartość moli na rękę przede wszystkim korzystna – dziewczęta, którzy mają wiele z nich na ręce, są zwykle szczęśliwy w małżeństwie. Mężczyźni powinni patrzeć na przedramionach swojej pani. Jeśli ich na zewnątrz znajduje się plamka, następnie wybiera jego właściciel jest bardzo szczęśliwy. Fakt, że kobieta może dać człowiekowi maksimum komfortu – tak jakby dłonie posiadają magiczne moce. Jeśli człowiek naprawdę kocha kobietę, będzie wymagane, że szczęście w małżeństwie.

Znaczenie moli na ręce mężczyzn charakteryzują się również coraz dobrej energii. Taka osoba nie musi mieć silne ciało, napompowane mięśnie – jest on w stanie osiągnąć ten cel bez niej, aby podporządkować sobie ludzi. Te ręce może dostosować się do niemal każdego rodzaju działalności, mogą pracować przez dłuższy czas bez zmęczenia i bez upadku, nawet w trudnych czasach. Dobrze, jeśli preferowane 2 mole w przedramieniu – wiem, że taka osoba jest w stanie kochać, doceniać i szanować kobietę, aby wysłuchać jej do końca życia. Dwa znaki na prawą ręką – znak wierności.

Mole na grzbiecie prawej dłoni – niezbyt dobry znak dla praworęcznych. Należy jednak wziąć pod uwagę wielkość i kształt miejscu. Jeśli ten mały punkcik słodkie, bez negatywnych informacji, nie może się odbyć. Jeśli to nie przynosi całkiem dobre wrażenie, należy zapoznać się z chiromanta dla interpretacji: on będzie w stanie wyjaśnić szczegółowo wartość moli na rękę, w zależności od ich położenia i kształtu. To samo odnosi się do znaków z lewej strony lewego zakrętu. Większość z tych znamion wskazać przeszkody w osiągnięciu celu.

Należy również wspomnieć fakt , że średnia moli na rękach. W tym momencie, mogą pojawić się dość niespodziewanie i równie nagle znika. Pojawienie się moli na dłoni, mówi o zbliżającym się wydarzeniu, które jest bardzo ważne dla ludzi. Zdarza się również, że postać pojawia się, według właściciela, który był w stanie zmienić jego przeznaczenie. Jeśli spojrzymy na historię, widzimy, że życie osób wymienionych w dłoni kret, był jasny i niezwykłe.

Znajduje się na prawej ręce, może to oznaczać, choroby dziedziczne, złożonych cech, pociągający za sobą pewne problemy – rodzaj karmy.

Znamię na lewej ręce w praworęcznym pokazuje dziedziczne problemy. Jeśli linia życia przechodzi przez to – być może jest to ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem, do których nie ma czasu na przygotowanie. Duże znamię w tym miejscu można wyznaczyć trudny okres w swoim życiu.

Interesująca interpretacja moli na lewej ręce – posiadacz spotkać później, ale szczęśliwa miłość.

spot położenie na przecięciu linii serca, życia i umysłu mówi, że to, co jest spodziewane jest bardzo poważnym wydarzeniem, do którego musimy się przygotować. Posiadacze mol wzgórza na Marsie powinny stale monitorować siebie, ponieważ mogą pojawić się problemy z psychiką.

Moli na Górze Venus mówi się o zawiłości miłości.

Po raz kolejny będziemy przypominać – szczególną uwagę do rozszyfrowania wartość moli na dłoni, że jest konieczne, aby nadać im formę. Często piękne ciemne plamy mówić o szczęściu i odpychających – problemy.