458 Shares 2313 views

Co do odwiedzenia miejsc w Korei Południowej? Opis głównych miast w Korei Południowej

Republika Korei dawno na wysokim poziomie gospodarki. Jest w Azji, w południowej części Półwyspu Koreańskiego. Jest myte ze wszystkich stron przez morzach i Cieśniny. To graniczy z Korei Północnej (KRLD). Dla turysty Republika jest państwem z pięknych zabytków, wysoki standard życia, ośrodków morskich i górskich krajobrazów. Zdjęcia miast w Korei Południowej naprawdę sprawia, że ludzie marzą o powrocie tutaj. Jednak natychmiast rodzi szereg pytań. Jakie miasta muszą koniecznie odwiedzić? Jakie są atrakcje nie można przegapić?


Główne miasta w Korei Południowej

Kapitał jest również ważnym ośrodkiem przemysłowym. W Seulu, produkuje więcej niż jedna czwarta produktów w kraju. Gdy w mieście można zobaczyć obszary, których konstrukcja przypomina tradycje ludu. Ale wychodzi z nich, po prostu natknąć nowoczesnych wieżowców, kompleksy. Turystów przyciąga Kuepok pałac, który zachował dawną architekturę koreańską.

Pusan – miasto, które jest uważane za główny port kraju. W jego okolicy, to plasuje się na drugim miejscu w kraju. Żadne miasto w Korei Południowej nie wykonują taką ważną funkcję jako Busan. Nazwa osady jest zgodna z lokalizacją – „u góry”. Blisko do centrum miasta znajduje się las sosnowy. Obok ostatni można znaleźć świątynię Pomos. Jest on najstarszym atrakcją, ponieważ zbudowany 1300 lat temu. Klimat w Busan miękkie na tyle, że przyciąga turystów.

Tylko godziny lotu z Seulu, znajduje się dziewięciu prowincjach – wyspy Jeju. Jest wypełniona romansu i piękna, jak odizolowany od reszty państwa. Jest odwiedzane przez turystów z całego świata. Jeju łagodny klimat i jest wyraźnie prześledzić wszystkie sezony.

Seul

Wszystkie główne miasta w Korei Południowej nie może poszczycić się takimi dużych ilościach handlowych, które mogą być prowadzone na terytorium Seulu. Miasto udało się stworzyć poczucie urbanistyki Zachodniej, ale także, aby zachować swoją tożsamość narodową. Tutaj można znaleźć ogromną liczbę wieżowców. Rozwój miasta osiągnęła takie rozmiary, że okazja na zakupy bez zatrzymywania się. Na przykład, istnieją sklepy, które mają 24 pięter, z których 7 są pod ziemią. Centra handlowe składa się z 20 budynków. Znajdują się one blisko 5 tys. Stores.

Kiedy planuje latać do Seulu, powinni zrozumieć, że w zimie znak na termometrze może spaść do krytycznego minimum. Ale nie powinniśmy czekać na śniegu i ekstremalnego zimna. Dość gorąco w lecie, opady deszczu, najczęściej mieszczą się w lipcu i sierpniu.

Incheon Airport znajduje się w tym samym mieście. Zajmuje bezpośrednie z wielu rosyjskich miastach, takich jak Moskwa, Sankt Petersburgu, Nowosybirsku i innych.

Gyeongju

Aby znaleźć miasto w Korei Południowej jest lepsza niż Gyeongju. On stale odwiedzane przez miliony turystów i zasługuje na taką popularnością.

Gyeongju znajduje się w południowo-wschodniej części Korei Południowej. Pomimo faktu, że znajduje się w górach, w ciągu ostatnich 60 lat miasto urósł dość mocno. Podczas panowania siły Gyeongju było stolicą potężnego państwa.

Od czasów starożytnych, ponieważ rzeki Hensan miasta często zalane. Ale kosztem prawa do działania ze strony rządu udało się zatrzymać powódź. Ostatnio katastrofy na dużą skalę miało miejsce w 1991 roku.

Gyeongju w świecie nazywa – największe muzeum. Tutaj znajdziesz 50 posągów, 120 świątyń (niektóre połamane), 60 pagody, latarnie 16 kamiennych. Góra Namsan jest ośrodkiem buddyzmu. Jeśli masz nienasycone pragnienie, aby dowiedzieć się o historii, reszta miast Korei Południowej czekać – powinien niezwłocznie udać się w Gyeongju!

Incheon

Incheon znajduje się zaledwie 25 km od Seulu. On jest słusznie nazywany jest największym w kraju. Przez większość swojego istnienia okazało z małej osady w ważne centrum. Pierwsze wzmianki o Incheon sugerują, że ludzie zamieszkiwali te tereny na długo przed naszą erą. Nawet wtedy, miasto było niewielką osadą, gdzie żyli głównie rybaków. A teraz jest uznawany za najważniejszy morskiego i lotniczego koncentratora kraju. Incheon Airport – główny węzeł komunikacyjny w całej Korei Południowej. Obecnie istnieje około 2,5 miliona osób. Istnieje wiele wieżowce, hotele i domy wypoczynkowe.

W rzeczywistości, wszystkie miasta w Korei Południowej może trafić w oko turystyczny. W prowincji nie przeznaczyć ogromną populację, to najlepiej iść do tych, którzy chcą więcej niż zaznajomieni z historycznego dziedzictwa kraju, jego kultury i sposobu życia. Ci, którzy goni nowoczesności i technologii, konieczne jest, aby zatrzymać się w jednym z wyżej wymienionych miast.