135 Shares 6854 views

Hybrydowy rower jako transport dla przyjemnego spaceru

Hybrydowe rowery – skrzyżowanie „turysta”, „Sputnik” i „Sport”, ale z dodatkiem kilku nowych szczegółów, które sprawiają, że ta forma transportu bardziej funkcjonalne.


Taki pojazd otrzymuje się, na przykład, otrzymany związek o rowerach górskich i dróg. Jest najlepszym rozwiązaniem dla zwiedzania parków, przejazd przez miasto, a nawet podróżować.

Dla miłośników sportów ekstremalnych i wyścigów ten rodzaj transportu nie jest całkiem właściwe, ponieważ silne i ciągłe strajki to oczywiście nie spodoba.

Średnica koła rowerowego jest 28 cali lub więcej, a szerokość opony – około 38-40 mm. Dzięki tych figurach, ruch tego rodzaju transportu jest znacznie ułatwione.

Często hybrydowy rower wyposażony w rozmiarze kół 700C (622 mm). Nie zawsze inna głębokość bieżnika opony. Ponadto, te opony podczas jazdy po gładkiej powierzchni ciała stałego emitują zbyt dużo hałasu, a jakość hamulców podczas włączania pozostawia wiele do życzenia. Wszystkie te niuanse pogorszyć zwrotność transportu.

Jeżeli hybrydowy rower nie jest wyposażony w bagażniku, to ten pojazd jest przeznaczony do celów sportowych.

Należy pamiętać, że kierownicy w takim bezpośrednim środkiem transportu. To może być regulowane na wysokość. Z reguły, siodło jest zamontowane na Sztyca, wyposażony amortyzację. Niektóre modele posiadają otwory montażowe dla:

  • hamulce tarczowe ;
  • akcesoria;
  • pni.

Ten rodzaj transportu jest bardzo niezawodny jeszcze dlatego, że jest wyposażony w solidne ramy. jest wykonana z rur – ze stali lub aluminium.

Te rowery są produkowane z kobiecych i męskich klatek. Jeśli jest to 1 cal dłuższy niż rower górski, to środki, aby przenieść można nazwać najlepszą opcję z już istniejących. Większość modele zostały zaprojektowane tak, aby zapobiec przedostawaniu się brudu na ubrania.

Wiele hybrydowe rowery mogą być konwertowane. Na rynku dostępne są modele ze sztywnym widelcem. Uproszczenie podkręcania i modernizacje pomoże przezwyciężyć właśnie takiego pojazdu. Wiele modeli wyposażonych w krótkim skoku widelca.

Hybrydowy rower ma wiele zalet:

  1. Wszechstronność.
  2. Prędkość.
  3. Przystępna cena.
  4. Mała waga (13-16 kg).

Mówiąc o negatywnych cech można zauważyć, że jest to bardzo trudne do jazdy w warunkach terenowych.

Sugeruje to, że hybrydowy rower – to świetny sposób na poruszanie się po mieście, autostrady lub ciężkim terenie. Na dłuższych trasach może być wyposażony w:

  • nośniki ładunkowe;
  • Worek pod ramą;
  • opony z głębokim bieżnikiem. o

Prosta konstrukcja jest łatwiejsza do naprawy w terenie.

Jeśli planujesz jeździć w mieście, w kraju lub po prostu jazdy po prostej drodze, to najlepiej kupić hybrydę.

Jeśli chcesz ekstremalnych, na przykład podróżować na Kaukazie i krymskich górach, zwiedzanie Wyspy Sołowieckie, polubisz kolarstwa górskiego.

Wybór hybrydowy rower jest niezwykle wysoka. Większość modeli low-end: Autor Compact, Autor Thema. Poważniejszy: Autor linii lotniczych, Enigma Autor, Autor Synerge. Autor Mission nowy model pojawił się na rynku. Jej cechą – hamulce tarczowe. Bardzo dobre opinie klientów pozostawione na ScottSportser P4, Gary Fisher, nirwana, Zebrano.

Hybrydowe rowery są bardzo popularne wśród rowerzystów i są szeroko stosowane w wielu klubu kolarskiego.