235 Shares 6711 views

Silnik zaburtowy – najlepszym rozwiązaniem dla rybaka

Dzisiaj, w celu zapewnienia udanego rejsu, trzeba używać łodzi motorowych. To urządzenie pozwoli rybakom poważnie, nawet w trudno dostępnych miejscach, które zapewnią dobry połów.


Konstrukcja silnika opór lepszy od wielu lat. Stosowane urządzenia watach zmieniała się od 12 do 24 lub 36 wolt.

Decydującym czynnikiem przy zakupie produktu jest wielkości łodzi. Dla urządzenia zasilania i wymagają bardziej doskonałe hak, ponieważ tylko jeden akumulator do silnika może ważyć ponad 30 kg.

silnik zaburtowy ma wiele zalet w porównaniu z benzyną tym. Po pierwsze, urządzenie to jest znacznie cichszy. Po drugie, rybacy są w stanie wygodnie manewrować łodzią. W zależności od dysku, wystarczy szybki ruch nadgarstka lub nogi, pływał na statku we właściwym kierunku.

Kupując Motorówka, trzeba wziąć pod uwagę siłę nacisku, które zostaną określone zdolności. Funkcjonalność produktu może zależeć od przejścia lub headwind, ale długość pięć metrów od statku będzie wymagało silnik jest nie mniejsza niż 24-36 wolt.

Przed rozpoczęciem montażu urządzenia na przedniej części łodzi, musi upewnić się, że jego nos ma wystarczająco dużo miejsca, dolna powierzchnia musi być płaska. Można również ustawić urządzenie na rufie statku: pozwala zrobić łódź dowolnego typu.

Układ ten silnik jest najlepsza dla kajakiem lub małych skifów. Aby statek do pięciu metrów wielkości, można kupić 12-woltowy łodzi silnik elektryczny. Musimy jednak wziąć pod uwagę to, co będzie ilość złowionych ryb. Na długo pływa lepiej użyć silnika o 36 woltów.

Przy obliczaniu zdolności tego należy określić jednostki oraz liczbę osób, które będą w łodzi. Jeśli ryby muszą samodzielnie, wystarczy prosty silnik, jeżeli ryby masz zamiar teraz, słabe urządzenie może nie być w stanie przynieść transfer na płaszczyznę. Waga silnik zaburtowy jest również ważne, aby wziąć pod uwagę liczbę i powoduje towarzyszących ludziom.

Mocniejszy silnik do łodzi ma znaczny ciężar, a także posiada dużą masę baterii. Tak więc, urządzenie do przenoszenia z jednego komputera do zbiornika iz powrotem, jak również zamontować go na pawęży może być dość trudne.

Nie należy wybierać zbyt mocny silnik jak działania ponton z takiego urządzenia może być po prostu niebezpieczne. Ponadto, przy użyciu urządzenia o wysokiej wydajności jest ryzyko uszkodzenia pawęży, co doprowadzi do naprawy statku.

Przy wyborze silnika, można od razu powiedzieć, że w dużej mierze import przekracza jednostkę krajową, a niektórzy rzemieślnicy zbierają silnik zaburtowy ręcznie.

Nie powinno dać dużo myśli nad wyborem marki, ponieważ jakość i funkcjonalność wszystkich wiodących producentów są prawie takie same. Chociaż modele japońskie i amerykańskie są nieco lepsze wydajności niż ich europejskie odpowiedniki.