288 Shares 4416 views

"Lada Vesta" (mechanika): Liczba właścicieli

Nie trzeba chyba znowu mówić o braku zaufania Rosjan do krajowego przemysłu motoryzacyjnego. Zbyt wiele błędów i błędy zostały wykonane przez inżynierów i projektantów. Niemniej jednak, premiera samochodu krajowej „Lada Vesta” w 2015 roku, która miała być hitem, wraz ze zwrotnicą „X-ray”. Weźmy bliżej przyjrzeć się w tym samym czasie, to jest warte pieniędzy z mechaników samochodowych. „Lada Vesta”, komentarze, które mają więcej niż wystarczająco – to całkiem interesujący samochód zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie.


Niektóre ogólne informacje

Przede wszystkim należy zauważyć, że automatyczna skrzynia biegów na „Zachodzie” nie jest jako takie. Zarząd stwierdził, że jeśli to jest realizowane, to tylko kilka lat. Jest możliwe, że sprzedaż nie idzie prawidłowo, więc zainstalowanie automatycznej skrzyni biegów jest na ogół niewłaściwe. Dlatego w chwili obecnej możliwe jest kupić samochód tylko na mechanice. „Lada Vesta”, przeglądy, które zostaną omówione w tym artykule, jest to naprawdę wielki krok naprzód z krajowego przemysłu motoryzacyjnego. Oczywiście, aby dogonić rywali Europy i Azji, będzie musiał się pocić i pozostawić ją przez długi czas.

Ale teraz możemy powiedzieć, że poczyniono postępy. Konstrukcja samochodu przyciąga uwagę, ale nazwać to niezwykłe jest to dość trudne. Jeśli chodzi o wnętrze, to istnieje kilka interesujących szczegółów, a nie na zewnątrz. Jeśli chodzi o stronę techniczną, to jest zwykły sedan, co jest mało prawdopodobne, aby pojechać, ponieważ silniki w zakresie zaledwie 2: 1,6 i 1,6 litra na „Nissan”. Oba są wyposażone w ręczną skrzynię biegów.

Trochę o powierzchowności samochodowym

Pierwsze wrażenie z każdego samochodu składa się na jego wyglądzie. Co do „Zachodu”, jego konstrukcja jest nieco podobna do „Volvo”. Nie jest to zaskakujące, ponieważ w rozwoju zaangażowany byłego pracownika Volvo. Niemniej jednak, jest coś do zobaczenia. Jedną z cech stylistycznych jest obecność tworząc zygzakowaty kształt po bokach samochodu. W odniesieniu do optyki, wtedy śledzenie pewnej kanciastości i wydłużenie. Samochód ma drapieżny wygląd, co jest jedynym plusem. Co do tylnych świateł, mogą być nazywane dość powszechne. Choć mogą one być wykonane i kilka innych, jak na tle masywnego tyłu maszyny, wyglądają trochę głupie.

Kilka projektanci i przeprojektowane logo. Na „Zachód” Rook jest znacznie szerszy, a żagiel został podzielony na kilka linii. W ogóle, to jest doskonale ozdobione zderzaka „Lada”. Cóż, teraz chodźmy do przodu i spojrzeć w sklepie auto.

Krótko o wnętrzu

Jeśli chodzi o wnętrze, to pierwsze wrażenie dużej mierze zależy od pojazdu. Oczywiście, nawet w wersji podstawowej ma wszystko, czego potrzeba. Jednak cały sens objawia się w najdroższych wersji. Tu i nowoczesny system rozrywki. Dźwięk wielu kierowców pochwały i powiedzieć, że wyszło całkiem przyzwoity. Szeroki panel dotykowy w środku deski rozdzielczej wygląda dobrze. Ale nazajutrz, nie tylko jako dekoracja, a do wykonywania różnych zadań, takich jak regulacja głośności, nawigacji i tak dalej. N.

Projektanci z tworzyw sztucznych stosowane najlepszy twardy i trwały. W połączeniu siedzisko wykonane z tkaniny i skóry. Deska rozdzielcza wygląda również bogaty. Szczególnie należy zwrócić uwagę na kolorystykę, który był raczej udany. Kombinacja zielony i biały wygląda świetnie. Oczy nie męczą się, ponieważ kolory są nasycone, ale nie jasne i mogą być ponownie w razie potrzeby wyregulować. Większość z wnętrza był zadowolony z kierowców, mówienie o tym. „Lada Vesta” (mechaniczne) w podstawowej konfiguracji ma electropackage. Jest on dostępny tylko w „luksusowy”, ale raczej negatywne, ale to było spodziewać.

"Lada Vesta" (mechanika): Liczba właścicieli

Przede wszystkim, na co zwracać uwagę na kierowców „Vesta”, tej transmisji. Wielu kierowców będzie w stanie kupić samochód z automatyczną skrzynią biegów. Niestety, w tej chwili nie ma takiej możliwości. Obecnie zainstalowane transmisję 5-tistupenchataya, która została zapożyczona z „Reno” firmy. Poprzez wykorzystanie francuskiego MPKK udało się znacząco obniżyć poziom drgań i hałasu, które mają bezpośredni wpływ na poziom komfortu w pojeździe podczas transportu.

Kierowcy również zauważyć, że skrzynia manualna z „Reno” jest dość solidna i dobrze przystosowane do działania na terytorium Federacji Rosyjskiej. Prawdziwa montaż takiej transmisji jakiś wpływ na ostateczny koszt samochodu, ale, według projektantów, było warto. Instrukcja montażu skrzyni biegów odbywa się w fabryce w Togliatti. Również w przyszłości planowane jest zainstalowanie robota skrzynię biegów, która już dawno zostały umieszczone na „Grant”. Jest to sprawdzony i pokazał swoje najlepsze strony.

układu napędowego pojazdu

Silniki montowane na „Zachodzie”, spełniają nowoczesnych standardów ekologicznych Euro-5, więc ich oddziaływanie na środowisko nie powinno rozmawiać ponownie. Kierowcy są bardziej zainteresowani niezawodność i wyboru silnika. Baza danych jest 8-zaworowy silnik spalinowy z 87 koni mechanicznych. Ale najbardziej doświadczeni kierowcy wolą kupować samochody z nowym silnikiem o pojemności 16-zaworowy 1,6 litrów i 106 litrów. a. Według wielu jest to jednostka napędowa może być uznane za optymalne. Górny silnik od „Nissana Sentry” 1,6 litra oferuje pojemność 116 litrów. sek., ale to będzie kosztować nieco droższe.

Programiści już pracują na „Łada Vesta” 1,8 (mechanika). Recenzje tego bloku nie można znaleźć, ponieważ nie jest jeszcze wydana. Jeśli chodzi o moc, to najprawdopodobniej, nie będzie przekraczać 130-140 litrów. a. Ale to będzie zupełnie wystarcza do komfortowego dynamicznej jazdy. W ogóle, kierowcy wolą wybrać silnik o pojemności 1,6 litra 106. a. On nie jest „warzywo”, jak 87 litrów. sek., ale także łatwiejsze w utrzymaniu niż mocniejszy odpowiednik.

o wykończeniem

Obecnie w sprzedaży znajdują się trzy elementy:

  • "Classic";
  • "Comfort";
  • "Lux".

Podstawowe wyposażenie – to praktycznie „pusty” w zakresie napełniania samochodu. W tym bardzo często, kierowcy skupić uwagę potencjalnych nabywców. Ale nawet tutaj nie ma już opcji, takich jak L-kształt tylnych rzędów siedziska, regulacją pochylenia kierownicy, a także aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. Kompletny zestaw „Classic” to pakiet dźwięku.

Finalizacja „Comfort” nie różni się zbytnio od podstawy, chociaż istnieją drobne zmiany tutaj. Bardziej interesujące jest wyposażenie luksusowe. Pojazd w tym przypadku jest wyposażona w czujnik deszczu, podgrzewane lusterka boczne, siedzenia, okna, a także pojawiają wspomagania parkowania z kamerą regulowaną. Ale to nie wszystko. Najbardziej przyciąga zaawansowany system audio z dużą liczbą ustawień. Wielu kierowców już kupił samochód, zaleca się zainwestować w „apartament”, które pozostawia się odpowiednimi ocenami. „Lada Vesta” na mechanice u podstawy i górnej granicy zakresu – to dwie różne rzeczy.

Jest to warte swojej ceny?

To jest pytanie, zainteresowanie potencjalnych nabywców „Łada Vesta”. Fakt, że opinie odczytu może być mylące. Niektórzy kierowcy uważają, że za te pieniądze lepiej kupić już udowodnione „Solaris” czy „Rio”, podczas gdy inni są bardziej skłonni do samochodów krajowych. Jeśli mówimy o ceny, ale dzisiaj około 640 000 rubli, można kupić „ołów” w górnej części zakresu, a tym samym „Solaris”, tylko bazy danych. Ale to jest zupełnie inna kwestia – „Co jest lepsze?” Rosyjscy inżynierowie próbowali zrobić konkurencyjny samochód w tym przedziale cenowym. Najwyraźniej okazało się bardzo dobrze. Po tym wszystkim, jakość wykonania jest tu na wysokim poziomie. Wynika to częściowo z faktu, że rozwój wzięli udział projektanci jako „Renault” i firmy „Nissan”. Jest możliwe, aby stworzyć „samochód dla ludu”, który byłby bardzo solidny i wytrzymały. Dlatego też, ta maszyna jest zdecydowanie warta fundusze na jej temat.

Trochę o korzyściach

Rzućmy okiem na opinie właścicieli samochodów. „Lada Vesta” na mechanice, zdaniem większości, to jest stosunkowo skromny i oszczędny w eksploatacji samochód. Jeśli chodzi o zużycie paliwa w cyklu miejskim wynosi około 10-11 litrów. W rzeczywistości, dla silnika 1.6 nie jest taki dobry wskaźnik, ale to może być opisana jako umiarkowany. Ponadto, bardzo często koncentrują się na podwoziu. Samochód bardzo dobrze reaguje na najmniejszy ruch kierowcy. Zawieszenie niezawodny i „jaskółki” duża część nieprawidłowości nawierzchni. Kierowcy docenili również docenione i prześwit 178 mm. Jest to niezwykle istotne w eksploatacji samochodu w Rosji.

O grupie docelowej

Było to dość ważne zadanie przed projektantów i konstruktorów – aby upewnić się, że samochód był popyt w szerokich kręgach społeczeństwa. Aby to osiągnąć, nie jest łatwe, ale, jak się okazuje, jest całkiem możliwe. Wewnątrz samochód jest dość przestronne, mimo niewielkich rozmiarów, więc idealne na rodzinne wycieczki. Jednocześnie nowoczesne wnętrze z dobrym nagłośnieniem i stylowy wygląd – doskonałym wyborem dla młodzieży. W ogóle, deweloperzy oczekują, że samochód będzie kupiony przez ludzi od 25 do 45 lat.

Kilka ważnych szczegółów

Około września 2017, oczekuje się, aby zwolnić „Łada Vesta” 1,8 na mechanice. Recenzje właściciele samochodów z silnikiem 1,6 litra powiedzieć, że ten samochód będzie jeszcze bardziej energiczne i wysokim momencie obrotowym. Jednak pojawienie się automatyczną skrzynią biegów może być nieco zmienić sytuację. Nawet 1,6 ma bardzo umiarkowany apetyt i 1,8 z automatyczną skrzynią biegów będzie spożywać co najmniej 15 litrów na sto. Aby taki nie każdy nabywca „Vesta” jest gotowy. Na razie jeszcze więcej samochodów oszczędnych są doceniane, zwłaszcza jeśli spojrzeć na ceny benzyny.

podsumować

Ogólnie rzecz biorąc, okazało się bardzo solidnie samochód krajowy. Jest to również opinie. Nowy „Lada Vesta” (mechanika) teraz stoi w górnej części zakresu zamówienia 640 000 rubli z odrobiną regulacji. Jeśli mówimy o pośrednim i górnej części zakresu, różnica tutaj w 50 tys. Ale lepiej jest zapłacić trochę i cieszyć się w pełni fakt, że projektanci krajowe zostały przygotowane dla nas. Dobrą wiadomością jest to, że samochód nie otrzymał ostrą krytykę, więc projekt nie można nazwać porażką. Jak wyjść poza sprzedaż jest nieznany. W tej chwili „Vesta” wyprzedziła „Volkswagen Polo” i pewnie trzyma trzecie miejsce. Pierwsze miejsce jest „Solaris”, a drugi – „Kia Rio”. Dogonić tych marek będzie niezwykle trudne, ponieważ już zdobył zaufanie milionów Rosjan.