437 Shares 9983 views

Motocykle „Ducati”: zakres i opis

„Ducati” – włoska marka motocykli sportowych. Ten artykuł będzie dotyczyć tych wszystkich dostępnych motocykli Dzisiaj „Ducati”. Firma posiada skład 7 modele i różne ich modyfikacje.


Historia marki

Firma została założona z powrotem w 1926 roku przez dwóch włoskich braci Adriano i Marcello Ducati. Początkowo firma zajmowała się radia produkcyjnego i dopiero w latach 50. ubiegłego wieku osiągnął popularność w motosrede. Po pierwszym velomobile Ducati wydany w 1952 roku, pierwszy model produkcyjny – Cruiser. Z każdym nowym modelem firma zwiększyła wydajność, zwiększona wielkość produkcji. Ale w 1980 roku dla „Ducati” To nie jest najlepszy czas. Cagiva firma kupuje produkcji włoskiej i rozpoczęła produkcję motocykli „enduro”. Motocykle „Ducati” stracił swój urok i skórkę.

Ale od 1985 roku, sprawa wróciła do góry. Pod przewodnictwem nowego projektanta szef przyszedł w serii legendarnego modelu 916 i Monster. W 2012 roku Korporacja zakupiła marki AUDI AG, pod którego produkcja skrzydło z powodzeniem rozwija się dzisiaj.

lineup

Obecnie motocykle „Ducati” reprezentują 7 różnych modeli. Diavel, Hypermotard, potwór, Multistrada, Streetfighter, Superbike – niektóre z nich już działa na rynku motocyklowym, początek ostatnio wydane. W każdym razie, cały zakres jest godne uwagi.

Opis motocykli

Diavel – drugi w historii krążownik „Ducati” firmy. Światowa premiera modelu miała miejsce w 2010 roku w Mediolanie. Ten rower został zaprojektowany specjalnie na podbój nowego segmentu rynku. Fakt, że od roku 1990, numer modelu „Ducati” nie było ani jednego cruiser. Zainstalowany objętość Diavel silnik 1,2 cm3 i 162 koni mechanicznych z ciekłym chłodzeniem. Dla modelu przewiduje dwa rodzaje okładzin – aluminium lub włókna węglowego. Drugie rozwiązanie daje sportowy motocykl, co zmniejsza jego wagę aż o 3 kilogramy. Modele projektowe nie pozostawi nikogo obojętnym. Wdzięku linie i szybki profil bardziej jak sam diabeł.

Drugi model w linii „Ducati” – Streetfighter. Ten rower łączy w sobie wszystkie najlepsze praktyki historii firmy. Silnik L-Twin, doskonale dostrojone zawieszenie, doskonały układ hamulcowy powinien pozostawić tylko najbardziej pozytywne wrażenia z jazdy. Ten motocykl jest w dwóch wersjach: S i 848.

Multistrada – uniwersalny model "Ducati". Motocykl, których cena jest niższa niż jakikolwiek inny model, który łączy w 4 kierunkach, jak można sądzić o jego tytule. Tryb „Urban” jest przeznaczony do użytku miejskiego, „sport” – podróżować na autostradach i wyścigów na powlekania asfalt tryb „Enduro” jest przydatna dla off-road i „turystyka” – do wygodnej jazdy.

Monster – najstarszy model firmy „Ducati”. Pierwsza generacja „Monster” został wydany ponad 20 lat temu. Nowa seria obejmuje 6 wersje tego roweru. Łączy w sobie nowe technologie, wyrafinowane nowoczesny design, a więc określa kierunek rozwoju całej marki.

Superbike – najszybszy rower i bieg. Parametry techniczne omija wszystkie inne motocykle „Ducati”. Numer modelu 2016 Istnieją 4 modyfikacje „Superbike”.

Hypermotard – ucieleśnieniem wszystkich nowoczesnych technologii „Ducati” firmy. To doskonale łączy w sobie moc i komfort obsługi dla długodystansowych wypraw i średnich. Wszystkie motocykle „Ducati” stopniowo w kierunku technologii stosowanej w Hypermotard.

wynik

„Ducati” – marka motocykla z unikalną i ciekawą historią. Pomimo wszystkich trudności, to jest teraz pod kontrolą Audi AG Spółki jest pełnoprawnym zakres wieloaspektowy. Wśród motocykli produkowanych przez firmę można znaleźć w sportbike drogowego i krążownika do wygodnego podróżowania. Śledź najnowsze aktualizacje spisu i modyfikacja motocykl może być za pośrednictwem strony oficjalnego przedstawiciela Ducati-Rosja.

Najtańsza w tej chwili firma motocykl – Monster w najprostszy modyfikacji do 800 tysięcy rubli. Najdroższym modelem jest oznaczony ceną 6,2 mln rubli. Z tego możemy wywnioskować, że firma stara się produkować motocykle dla wielu konsumentów.