847 Shares 6757 views

Hollow Earth: jak opisać starożytnych mnichów tybetańskich?

okrągły Shambala, ale jest przedstawiany jako kwiat lotosu z ośmioma płatkami, który jest symbolem czakry serca. Wiele starożytnych tekstów przypisać go do magicznych lub mitycznych krain, i to jest bardzo ekscytujące, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, ile pisma starożytnego buddyzmu, filozofii wedyjskiej i innych tradycji Wschodu są już potwierdzone przez współczesną naukę.


Czy zaufać wiedzy naszych przodków?

Fizyka kwantowa jest bardzo zainteresowany w takich sprawach. Jednym z przykładów jest tajemnica świadomości, która jest bezpośrednio związana z fizyki kwantowej i idzie w parze z innych sfer egzystencji. Niewiele osób wie, ale większość naszych pionierskich naukowcy byli mistycy, w tym Newton, który wśród innych przedmiotów studiował alchemię. Dlatego nie należy natychmiast odrzucić inną możliwą wiedzę, które pozostają ukryte w starożytnych tekstach, zwłaszcza gdy istnieje wiele dowodów na silny związek między starożytnej mądrości i nowoczesnej wiedzy.

Bardzo interesujące zobaczyć, jakie części starożytnych pism uważamy za prawdziwe, a które zostają odrzucone jako fantazji. Na przykład, opis greckiego społeczeństwa, to filozof, żyjący w tym samym czasie, że Platon i Sokrates, postrzegamy jako prawdy. Ale w konfrontacji z historią w tym samym filozofa starożytnej zaawansowanej cywilizacji, znaleźć jakiś pretekst do ignorowania informacji. Możemy spojrzeć na opisie Platona rzeczy, które wydają się wiarygodne w naszym umyśle i akceptuje je jako fakt, ale jak tylko mamy do czynienia z czymś, co wykracza poza nasze doświadczenie, nasz umysł jest zamknięty, nawet jeśli istnieje wiele dowodów, że zaufanie wielu z tych mitycznych opowieści.

kozieradka

Kilka starożytne teksty z różnych tradycji odwołuje się do ustanowienia „innego świata”, który istnieje w naszym własnym. Jeden taki świat jest wymienione w buddyjskich i hinduskich tradycji. To Shambhala – ukryte królestwo w naszej planety, których nie możemy zrozumieć, a to jest trudne do znalezienia.

duchowy miejsce

Według Dalajlamy, niektórzy ludzie mogą rzeczywiście być w stanie się tam dostać poprzez ich karmicznego związku, to jednak nie jest to fizyczne miejsce, które można łatwo znaleźć. Można tylko powiedzieć, że jest to czysta ziemia w ludzkim świecie. A jeśli jakaś osoba nie ma zasługę, że naprawdę nie mogę go znaleźć.

Jest bardzo podobny do opisu duchowych zasad w odniesieniu do danego Atlantis przez Platona i innych naukowców.

Zgodnie z nowoczesnej tradycji teozoficznej Szambala jest rzeczywista powierzchnia ziemi lub umieścić największe duchowe braterstwo adeptów i ich liderów na świecie dzisiaj. Niemniej jednak żaden z orientalista nadal nie był w stanie określić jego położenie geograficzne.

opinia naukowa

Edwin Bermbaun – dr, wykładowca, alpinista i naukowiec w dziedzinie religii i mitologii porównawczej – napisali, że Szambala jest okrągła, ale to jest zawsze przedstawiana jako vosmilistny kwiatu lotosu, a to jest symbol czakry serca. Poza tym, on wyjaśnia, że droga do Szambali jest niejasny. Szambala jest lokalizacja fizyczna, która istnieje w ludzkim świecie, ale jest to również duchowe i nadprzyrodzone, która jest uważana przez wielu istnieje w innym wymiarze.

Maykl Vud – reporter BBC – na podstawie swoich badań, opisuje go jako utraconego królestwa, położonej gdzieś w Himalajach, i pisze, że nazwa Szambali po raz pierwszy pojawił się w tekście, znany jako „koła nauczania czasu.” Doktryna ta odnosi się do najwyższego poziomu nauczania buddyjską Mahayana.

Pisze, że w Szambali ludzie żyją w pokoju i harmonii, i przestrzegać zasad buddyzmu. W tym kraju wojny, żal i smutek są nieznane. Według dziennikarza, jeden z komentatorów do „koła nauczania czasu”, opisuje ziemię następująco.

Legenda Szambali

Grunt Szambali leży w dolinie. Można to uzyskać poprzez pierścień śniegiem szczytami przypominające płatków lotosu. W centrum znajduje się kryształ górski, który stoi nad świętego jeziora i jest ozdobiona lazuli, koral, kamienie szlachetne i perły. Shambhala – sfera gdzie mądrość ludzkości uratowany od zniszczenia i zniekształcenia czasu i historii. I to królestwo jest gotowy, aby uratować świat w godzinie potrzeby.

Proroctwo Chabal powiedział, że każdy z jego 32 królów będzie rządził przez 100 lat. Jak tylko panowanie każdy z nich dobiegnie końca, warunki w świecie zewnętrznym ulegnie pogorszeniu. Ludzie stają się obsesją wojny i zacząć realizować rządzących. Materializm wygra życie duchowe. W końcu, to będzie zły tyran, a ziemia stanie się despotyczne rządy terroru. Ale tylko wtedy, gdy świat będzie na skraju upadku i złamania, mgły wstań i odsłonić lodowych gór Szambali. Następnie 32 minut Chabal linijka spowoduje potężną armię przeciwko tyranowi i jego zwolenników, którzy zniszczyli ostatnią wielką bitwę, aby przywrócić spokój.

Kto kryje się pod ziemią?

Jak mogę rzeczywiście poznać prawdę? Legendy mówią o tych, którzy wędrowali do ziemi i nie wrócić, albo tych, którzy zginęli w czasie podróży. W ostatnich latach te historie zostały uzupełnione o opowieści o UFO i pozaziemskiej interwencji. Dostępne dla Public Viewing tysięcy dokumentów i setek wysokiej rangi informatorów wspólne ich historie. Były astronauta NASA Brian O'Leary mówi, że istnieje wiele dowodów na to, że te kontakty miały miejsce, i że inne cywilizacje odwiedził nas przez bardzo długi czas. Opowieści o latających spodków i niejasne obiektów na dnie oceanu są dość powszechne. Kontaktowcy, liczba który dziś ma miliony, często mówią o istotach wewnątrz naszej planety.

naoczny świadek

Oprócz tych plotek, że są ludzie, którzy twierdzą, że faktycznie odwiedził to miejsce. Admirał Richard Byrd – wysoki rangą oficer w Stanach Zjednoczonych MFR – latające nad biegunem północnym, napisał, że widział otwór w górnej części. W swoim pamiętniku, pilot opisuje swoją podróż do dziury, gdzie zobaczył rzeki, jeziora, zieleń i więcej. Brał udział w wielu wyprawach na biegun północny, a twierdzi, że spotkał się z ludźmi, którzy mieszkają w miejscu znanym jako Agartha. Istoty te podobno powiedział mu, że były one związane z rozwojem broni jądrowej i ogólnego samopoczucia planety.

Nikolay Rerih, słynny rosyjski badacz, pisze również o Szambali, położone na północy. Wędrował przez Mongolię i Chiny do granic Tybetu, i powiedział, że podczas rozmowy z lama powiedział mu, że Szambala jest daleko za oceanem. Jest to potężny domeny niebiański, który nie ma nic wspólnego z naszej ziemi. Tylko w niektórych miejscach na dalekiej północy, można dostrzec lśniące promienie Szambali. Wejście do królestwa, powiedział, znajduje się wysoko w górach.

Cokolwiek to było, tajemnice Szambali są dobrze strzeżone i nie mogą pojąć, chyba że ktoś wie, że nie chce o nich mówić.

Co wiemy o skorupie ziemskiej? wydrążony Ziemia

Nasze obecne rozumienie rdzenia Ziemi jest tylko teoria opiera się na założeniach, chociaż są one przedstawiane jako fakty. Dowód składu rdzenia planety jest pośredni. Naukowcy nie mają możliwości bezpośredniego pobierania próbek z głębokiego wnętrza Ziemi, więc nadal nie można uzyskać dostępu do tej części naszej planety. Nikt nigdy nie widział „inside out” to nie tylko nasza planeta, ale także każda inna. Oczywiście, naukowcy mają narzędzia, które pomogą im „widzieć” niewidzialne, ale wiedza o jądrze Ziemi pozostaje tylko teoria.

Ponownie idea wydrążonej Ziemi jeszcze nie została obalona lub udowodnione. Wiele z tych wielkich umysłów przeszłości i teraźniejszości uwierzyć, że jest coś niekonwencjonalnego pod naszymi stopami.