637 Shares 7589 views

Melani Linski: Biografia aktorki nowozelandzkiej, najlepszych ról, fakty z życia

Melani Linski – mało znany Nowa Zelandia aktorka. Nazywa się znajome fanom filmów oprócz „The Perks of Being a Wallflower” i „informatora”. Jakie inne prace znajdują się w filmografii o wykonawcy i jak tam karierę jako całości?


Melani Linski: fotografia, wczesne lata

Melanie urodziła się w połowie maja 1977 r. znak zodiaku jest Byk. Aktorka uznane parametry: wysokość – około 170 cm, ciężar – 57 kg.

Melani Linski jest rodem z Nowej Zelandii. Jej rodzinne miasto jest uważane za miejsce w New Plymouth.

Aktorka Melani Linski: Filmografia. „Niebiańskie stworzenia”

Okazało się, że pierwsze doświadczenia z kręcenia filmu miała 15 lat. I od razu dostał główną rolę w dość złożony i kontrowersyjny projekt.

Mówimy o dramacie Petera Jacksona, który objął w 1994 roku. Pisząc skrypt przyszły twórca „Władca pierścieni” był prowadzony przez dziennik rzeczywistych dziewczynki imieniem Pauline Parker. Co to za film?

Fabuła rozwija się w latach 50-tych. w Nowej Zelandii. Główny bohater o imieniu Pauline (Melani Linski) mieszka w małym prowincjonalnym miasteczku. Wkrótce, w tym spokojnym miejscu pojawi się jasny, a nie zwykłej uczennicy z Wielkiej Brytanii (Keyt Uinslet). Dziewczyny którzy są 15 lat, zakochał.

Mama Paulina zauważa dziwne zachowanie córki. Ona nie chce pogodzić się z jej dziwnych skłonnościach, więc na wszelkie sposoby stara się zapobiec bliskich związkach uczennice. Następnie Juliet i Pauline postanawiają zabić biedną kobietę. Oczywiście, nastolatki zatrzymany przez policję po przestępstwo. Zarówno sąd koleżanki dał maksymalny termin.

Film zdobył uznanie krytyków i zdobył „Srebrnego Lwa” na festiwalu filmowym w Wenecji, Grand Prix Festiwalu Filmowym w Toronto i wiele innych nagród.

"Mansion" Red Rose ""

Po triumfie w „Heavenly Creatures”, wiele propozycji spadł o Melani Linski. Filmy z jej udziałem wyszedł na ekranach rocznie. Jednak aktorka przyznaje, że większość ofert z Hollywood odmówił absolwent uniwersytetu z godnością (kobieta otrzymała zawodu związanego z literatury angielskiej).

W rezultacie, Melanie nie mógł zrobić głośne karierę. Na swoim koncie na około 30 projektów filmowych, ale przynajmniej niektóre popularne tylko kilka z nich.

Dobre oceny były, na przykład, seria Kanada-USA „Dom Red Rose”. Projekt ten powstał na podstawie scenariusza Stephena Kinga. Król w Ameryce uważany jest za kultowy pisarz. Na podstawie jego prac zostały usunięte hitów filmowych takich jak „Zielona mila”, „Skazani na Shawshank” i „Dzieci kukurydzy”.

„Mansion” Red Rose „” – mistyczna opowieść o domu, który został zbudowany w Seattle na początku XX wieku. Według legendy, taki czy inny sposób, z tej konstrukcji jest wynikiem 23 zanik i śmierć. Te dni, niektóre parapsychologii Dzhoys Riordan specjalisty montuje zespół medium, zamiar pokazać przykład tego domu, że siły nadprzyrodzone istnieją.

Inne Aktorki projektów

Melani Linski od 2003 do 2015 roku. Zagrał w serialu komediowego „Dwóch i pół”. Projekt jest zabawny w tym, że z udziałem tylko dwóch gwiazd Hollywood: Charlie Sheen ( „Trzej muszkieterowie”) i Ashton Kutcher ( „Efekt motyla”).

W 2009 Lynskey odegrała główną rolę w thrillerze „informatora” Stevena Soderbergha. Jej partnerem na ekranie był METT Deymon ( „Dzheyson Born”).

W 2012 roku aktorka otrzymała niewielką rolę epizodyczną w sensacyjnym „dom” z Hyu Lori. Zagrała także rodzimą ciotki bohatera w melodramacie "The Perks of Being a Wallflower".

W tym samym roku na ekranach spośród komedii romantycznej „Witaj, muszę lecieć”, który pojawił się w obrazie Melanie Amy – młoda kobieta, która przeżyła rozwód i rozpaczliwie szuka dla siebie. Ponadto, aktorka ma główną rolę w komedii Będziemy nigdy nie Paryż.

Życie osobiste Melanie

W 2007 roku, podczas kręcenia jednego z projektów aktorki spotkał się z Dzhimmi Simpsonom. Jimmy jest szeroko znany w USA z ról w serialu „House of Cards” i „Breakout Kings”. Lynskey i Simpson pobrali się zaraz po spotkaniu.

Aktorka sprzeciwia żywienia i własny tortur strajki głodowe. Jego parametry nie spełnia ogólnie przyjętych standardów Hollywood. Jednak nie będzie celowo schudnąć, nawet do tej roli. Melanie mówi, że chce pokazać na przykładzie: dodatkowy ciężar – nie jest to powód do kompleksu.