702 Shares 1189 views

Paul Sorvino: 4 najlepszy film gościnnie aktor

Paul Sorvino – "Głównym mafia" kino Hollywood. Oczywiście, po Al Pacino. Aktor przypadają głównie do roli gangsterów i przebiegłych przestępców w klasie filmy Q. Jak rozpocząć karierę Sorvino i jego filmy, co na pewno trzeba zobaczyć?


Paul Sorvino: biografia. wczesne lata

Paweł urodził się w 1939 roku w chwalebnym Nowym Jorku. Jego rodzice byli imigrantami z Sycylii. Jego matka pracowała jako zwykły nauczyciel muzyki, a jego ojciec – budowlaniec.

Mimo to, rodzice próbowali dać dziecku dobrą edukację. Co znaczy: Sorvino badane w tej samej szkole z przyszłą słynnego artysty Peter Max. Higher Education Paul Sorvino otrzymał w Akademii Muzyki i Dramatu.

Sorvino aktorską rozpoczął w 1970 roku, ale z zewnątrz był specyficzny, więc nie zaproponował poważne role. Karierę rozpoczął w epizodycznej roli w filmie „The Panic in Needle Park”, gdzie, nawiasem mówiąc, zagrała młodą Al Pacino.

Potem były długie 20 lat filmów niskiej jakości. Na tle projektu stał się wyjątkiem, że na początku lat 90 „Dik Treysi”, które zostały zebrane dość dobrze znanej firmy: Al Pacino, Madonna, Uorren Bitti i Dustin Hoffman. Ale Paul był jedynie epizodycznie, a znana jest ta praca nie jest w filmie.

Paul Sorvino kino. „Chłopcy z ferajny”

Szalenie popularny Sorvino przyniósł projekt Martina Skorseze nazwie „Chłopcy z ferajny”. Ten obraz był pełen brutalnych scen i przeklinania, ale udało jej się stać tak popularne jak „Ojciec chrzestny”.

Jesteśmy w filmie o młodym chłopcu (Ray Liotta), który zabawy na gangsterów i ich styl życia. Błaga w jednym wspólników bandyckich, to ich szybkość przyciąga więcej czcigodne gangsterów, w tym bohater Paul Sorvino. Stopniowo staje Henry czcigodny gangster, pracujący w renomowanym zespole. Ale im większa stawka, tym bardziej chcesz przestępców. W procesie podziału terytoriów, uznawania i innych bohaterów kosztowności gangsterskich zawrzeć milczącej wojny ze sobą, aw końcowych Henry ręce nad wszystkimi z nich policja.

Paul Sorvino w projekcie odgrywa ważną rolę – Boss Henry imieniem Paul. Wraz z Sorvino i Liotta w obrazie pojawił się także Robert De Niro, Dzho Peshi i Samuel L. Jackson. Obraz wziął wiele międzynarodowych nagród, w tym „Oscar”.

"Nixon"

W 1995 roku, Paul Sorvino zdobył główną rolę w filmie Olivera Stouna „Nixon”. Aktor dostał charakter prawdziwego życia – Genri Kissindzher. Był wybitnym mężem stanu w latach 70-tych. Ze względu na jego rzeczywistych kroków dyplomatycznych wobec ustanowienia kontaktów między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim, między Ameryką a Chinami. On również zawarta w imieniu państw porozumienia pokojowego w Paryżu.

Film Olivera Stone'a poświęcony był głównym tematem staje 37. Prezydent Stanów Zjednoczonych jako osoba fizyczna i prezydenta. Ale ponieważ bez polityki Kissingera tego czasu trudno było sobie wyobrazić, Paul Sorvino miga na ekranie, nie mniej niż ołów aktor Anthony Hopkins.

Kamień, jak zwykle, stanął na wysokości zadania: obraz zdobył „Złoty Glob” i 4 „Oscara”. Na rola Breżniew został zaproszony radziecki aktor imigracyjną Boris Sichkin, które widz może poznać w takich filmach jak „barbarzyńskiej urody, długi warkocz” i „Nieuchwytny Avengers”.

„Romeo i Julia”

Sorvino jest w stanie zaskoczyć publiczność. Różnorodność – to wiele różnych filmów z aktorem. Paul Sorvino używany do odtwarzania różnych gangsterów, więc w postaci szekspirowskiego bohatera nikt nie spodziewał się zobaczyć. Jednak Paul był taką rolę: stało się to w 1994 roku, kiedy w pełnym strzelanie huśtawka melodramat Baza Luhrmanna „Romeo i Julia”.

Reżyser wykorzystał nietypowe posunięcie: przeniósł akcję spektaklu znany współczesnych realiów. Verona została przedstawiona jako ogromne miasto i Montagues i Capulets przekształcony zwaśnionych klanów mafijnych. Główną rolę w tym projekcie udał się do Leonardo DiCaprio i Kler Deyns. Sorvino wykonane na obraz komiksu charakter – Fulhentsio Capulet.

Taśma wielki kasowy: w biurze był w stanie zarobić 147 milionów dolarów. W odpowiedzi na krytykę obraz był mniej przewidywalny. Około 74% opinie były pozytywne. Ale pozostałe 26% to po prostu katastrofalne: autorytatywny krytyka znanych publikacjach roztrzaskane na kawałki pracować Luhrmann.

"Love Is All There Is"

Jednocześnie z uderzeniem „Romeo i Julia” na telebimach się z filmu „Love Is All There Is”, gdzie fabuła jest wysyłany do słynnych dzieł Szekspira ponownie. Tylko tym razem leczenie było bardzo freestyle, tylko fabuła spektaklu zostały wykorzystane: dziewczyna i facet od konkurencyjnych włoskich rodzin kochać siebie, a podczas całego czasu ekranowego próbuje bronić swojego szczęścia.

On z udziałem 21-letniego Andzhelina Dzholi i postać ojca grany przez Paul Sorvino. Film jest dobrze znany fanom aktorki Hollywood, ale szeroka akceptacja jako „Romeo i Julia”, on nie dostał.

Po tych wszystkich obrazów Sorvino wystąpił w setkach filmów jeszcze. Jednak 90 nadal są w złotym wieku kariery aktorskiej.