568 Shares 5851 views

Jakie są pieluchy najbardziej dobry? Tylko Mama Knows

To urodziła długo oczekiwane dziecko. Młoda matka natychmiast zalane pracy: zmiana pieluchy, karmienie, kąpiel, specyficznego trybu dnia i dziecka, oczywiście, nieprzespane noce. Aby ułatwić życie dla matek, producenci wymyślają nowe elementy coraz bardziej higieny i pielęgnacji dziecka: wilgotnych chusteczek, pieluchy, olej, jednorazowych wacików bawełnianych, pałeczki z watą i więcej.


Nie ma jednoznacznej odpowiedzi?

Nowoczesne sklepy, takie jak „dzieci” lub „zdrowe dziecko”, jak również sklepów internetowych oferują szeroką gamę produktów higienicznych dla dzieci od narodzin. Mylić młoda matka nie przypadkowo przyprawione moms zadawać pytania: „Jakie pieluchy są najbardziej dobry”, „Która firma preferujesz?”. I jest mało prawdopodobne, aby usłyszeć jednomyślną odpowiedź. Można to łatwo wyjaśnić, bo każda mama próbowała kilka firm przed znalezieniem godnego i nadaje się do jakości produktów.

Pediatrzy również doradzić zakup pieluch pierwszych kilka marek. Ponieważ ustalenie co pieluchy najbardziej dobry może być tylko wtedy, gdy będziesz próbować wykorzystać je na swoim dziecku. Zwłaszcza, że ich próbki można kupić w małych opakowaniach.

Konieczność prowadzenia wybór?

  1. Zapomnij o gospodarkę. Skóra dziecka jest bardzo delikatna i podatna. Na ciało dziecka mogą być barwione przez podrażnienia pojawiają się czerwona wysypka lub pieluszkowe, który przyniesie mu dyskomfort. Należy wybierać tylko produkty wysokiej jakości.
  2. Skupić się na wadze dziecka. Każdy pakiet jest zawsze zakres masy i numer. Na przykład numer 1 i 2 – jest dla najmłodszych.
  3. Przy zakupie produktu „na rzecz wzrostu gospodarczego”, można zmierzyć się z faktem, że płyn będzie przeciekać i spaść z powrotem i nogi, a następnie „na mokro” dziecko złapie przeziębienie.
  4. Pampers powinien ruszać na dupie dziecka, ale nie utrudniają ruchu.
  5. Dla dzieci, które już nauczyły się stać i chodzić, lepiej kupić te modele, które mają silne rzepy lub majtki. Aktywne dziecko jest mało prawdopodobne, aby dać spokój, aby zmienić ubranie, więc szorty – idealne dla mamy.
  6. Materiał powinien być miękki, nie zbyt mocno i nie szelestem.

japońskie firmy

Więc, jakie są najbardziej dobre pieluchy, mające na celu rozwiązać sama matka i jej dziecko. Jeśli mówimy o informacji zwrotnej rodziców, najpopularniejszym z nich są japońskie firmy. To była ich matka chwalić, mówiąc, że są one doskonale absorbować ciecz i przytrzymaj go. Jeśli weźmiemy pod uwagę to, co japońskie pieluchy są najlepsze, to jeden z najbardziej cienki i nie zmoknąć i obejmuje ujędrnia żeni Goo.N. Zawierają one wyciągi z eukaliptusa lub oczaru wirginijskiego i chronić delikatną skórę dziecka przed podrażnieniami. Firma Goo.N pieluchy dodane witaminy E, która promuje szybkie gojenie i mikroran pieluszkowe. Może wydawać się drogie, ale warte swojej ceny. Trochę mamusie i tatusiowie Porady: zwracać uwagę na wielkość japońskich pieluch – nie spełniają naszych standardów, więc przy zakupie, prosimy o kontakt z doradcą.

Born – i raz na pieluchy!

Jeśli wybierzesz najlepsze pieluchy dla niemowląt, a następnie kierować się tym, że powinny one być miękkie, wygodne opatrunek jako dziecko za częste stolce i stąd częsta zmiana bielizny, lekka i przewiewna, jak to możliwe. Niektórzy przygotowali specjalny krój do pępka. Odbywa się to na okruchy, które wciąż świeże rany pępowinowej. Są one wykonane Fixies nowego życia Libero Dziecko miękka, Lunatyk, Bella okazji newborn.

Ale nawet po naszych zaleceń mama niech sam określić, które pieluchy są najbardziej dobre dla jej dziecka. Miłego wyboru!