385 Shares 6217 views

Laktuloza – syrop w leczeniu zaparcia u niemowląt

Ciało dziecka jest bardzo delikatna. W pierwszych miesiącach życia dziecko przyzwyczaja się do strawienia różnych substancji na własną rękę. Z tego powodu, jelita zakłócania dzieci znajdują się w wielu niemowląt. Zaparcia – problem, który należy rozwiązać, ale dziecko jest bardzo nieprzyjemny ból. W rezultacie, noworodek staje się niespokojny i nastrojowy.


Na leczeniu zaparcia u niemowląt, istnieje wiele leków. Jednak ich wybór należy podchodzić bardzo ostrożnie, ponieważ narzędzie może działać szkodliwie na dziecko, i silny, a do wyeliminowania skutków ubocznych, a następnie będzie musiał znacznie więcej czasu. Jedną z najbardziej skutecznych i bezpiecznych pomocą laktulozy – syropem z serwatki.

Cechy wpływem laktulozy na dziecko

Laktulozy jest białe ciało stałe, który ma zapach, jest również dobrze rozpuszczalne w wodzie. Lek ten jest wykonany z laktoza – cukier mleczny. Dlatego laktulozy syrop dla niemowląt jest bardzo wydajny.

Ten produkt jest oligosacharydem przetwórstwa mleka należące do podklasy disacharydów. Laktuloza – syrop, który ma kilka funkcji:

  1. Materiał ten nie przechodził rozszczepienie w górnych odcinkach przewodu pokarmowego.
  2. Syrop może niezmieniona osiągnie dolne odcinki przewodu pokarmowego. Zapewnia to niezawodne i efektywne działanie substancji. Obiekt zapewnia główne właściwości terapeutyczne leku.
  3. Laktuloza – syrop, które są zdolne do selektywnego stymulowania wzrostu i rozwoju korzystnej mikroflory Bifidobacteria, co zwiększa ochronnych funkcji organizmu.

Podstawowe właściwości laktulozy

  1. Laktuloza – syrop, który hamuje działanie enzymów szkodliwych i toksycznych metabolitów.
  2. Węglowodan wchłania minerały i wzmacnia kości.
  3. Normalizuje jelit.
  4. Pobudza wątrobę.
  5. Wzmacnia układ odpornościowy, który jest zapobieganie chorobom zakaźnym i innych zaburzeń w organizmie.

Stosowanie syropu dla niemowląt

Niemowlęta mogą być podane do 5 ml na dzień. Bez konieczności nie dają mu te rzeczy. Limit wieku dla ich konsumpcji, dzieci w każdym wieku i dorosłych można użyć mleka węglowodanów.

Przeciwwskazania:

  1. Indywidualne nadwrażliwości na lek.

  2. Galaktozemię – choroby, która jest związana z akumulacją galaktozy we krwi.

To narzędzie jest łatwo kupić w każdej aptece. To może mieć różne nazwy handlowe – tak, na przykład, leki „Normase”, „Dufalak” i inne. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na daty produkcji środków i trwałość. W apteczce każda mama powinna być laktuloza syrop dla dzieci. Cena tego leku jest całkiem do przyjęcia.

Z wszystkich pozytywnych właściwości substancji nadal nie zapomnieć kruchość ciała dziecka. Dlatego też, przed zastosowaniem tego leku należy skonsultować się z lekarzem.