619 Shares 5846 views

„Winstrol”: komentarze na temat przebiegu przygotowań. Jako środek do „Winstrol”?

Preparat „Winstrol®” (opinie z tych elementów zostanie przedstawione poniżej) – jest to steroid anaboliczny, który jest dostępny w tabletkach oraz w postaci roztworu do wstrzykiwań. O tym, co potrzebuje, jak go używać i inne informacje, dowiesz się z materiałów dostarczonych przez art.


Przegląd

Preparat „Winstrol®” – syntetyczny steroid, który jest pochodną dihydrotestosteronu. Został on zatwierdzony przez FDA do stosowania wyłącznie przez ludzi. Stanozolol (składnik czynny) jest antagonistą progesteronu. Ale mimo to lek nie chronią przed narażeniem na działanie progestagenów nandrolonu.

informacje historyczne

Lek „Winstrol”, że opinie są bardzo zróżnicowane, został opracowany przez Winthrop Laboratories w 1962 roku. Początkowo narzędzie przeznaczone do leczenia dziedzicznego obrzęku naczynioruchowego, niedokrwistość, a dla przyspieszenia ożywienia ciała po zabiegu chirurgicznym. A także w weterynarii do szybkiego zwiększenia masy mięśni, zwiększenie kości, stymulacji hematopoezy i apetytu zwierząt chorych i słabych. Nieco później, przedstawił lek zaczął aktywnie wykorzystywać w sportach jeździeckich znacznie zwiększyć wydajność prędkość koni wyścigowych. Po tym, to natychmiast zwrócili uwagę na sportowców, kulturystów i innych sportowców, którzy zaczęli używać go w celu ergogenicznym.

Inne nazwy

Lek „Winstrol” ma wiele innych nazw. Wśród nich należy wyróżnić następujące: "Tsetabon", "Strombafort", "Terabon", "Nabolik", "stanol", "Stanazolik", "Menabol", "Stromba", "Strombadzhekt" i tak dalej.

Drug tabletki "Winstrol"

Recenzje tego steryd anaboliczny jest bardziej pozytywne. Po tym wszystkim, środkiem „Winstrolem” w postaci tabletek ma dość dużą stabilność i biodostępność. Podczas przejścia przez wątrobę, główne składniki czynne nie ulegają zniszczeniu przez obecność grupy alkilowej. Chociaż ten fakt sprawia, że stanozolol bardzo toksyczny dla wspomnianego organu.

dozowanie

Dlaczego brać pigułki „Winstrol”? Recenzje tego instrumentu stanowią, że taki preparat jest idealnym miejscem dla tych, którzy już mają przyzwoitą masę mięśniową, ale nie ma guz, unaczynienie i prorisovannosti mięśni, do których tak pożądany przez wszystkich sportowców. Co więcej, te tabletki po drodze, aby zwiększyć wytrzymałość i siłę człowieka.

W należy stosować „Winstrol” pigułki na jak długo? Przebieg tego leku powinno być 5-6 tygodni. należy zacząć od małych dawek, a mianowicie 10 mg dziennie. Stopniowo, w ciągu pierwszego tygodnia, kwota ta powinna być podniesiona do optymalnej, czyli do 30 mg. Około 2-3 dni po przechodzi oczywiście konieczne, aby po cyklu leczenia.

Lek „Winstrol” zastrzyk

Komentarze o zastrzyki więcej pozytywnych niż tabletki. W rzeczywistości większość eksperci radzą, aby skorzystać z formularza do wstrzykiwania dokładnie jak ustnej – jest toksyczny dla wątroby, która nie jest bardzo dobra.

Cechy steroidu i metod użytkowania

Zastrzyki „Winstrol Depot” mają pewne cechy. Główną różnicą pomiędzy daną i preparatów „DECA”, „Sustanol”, „PARABOLANU” polega na tym, że jego substancja czynna jest rozpuszczona w oleju, a nie w wodzie. Fakt ten sprawia, że szybkie. Jednakże, efekt tego leku mniej przedłużone niż sterydy wykonanych na bazie wody. W związku z tym, że lek „Winstrol Depot”, którego opinie zostaną omówione poniżej, wprowadza się znacznie częściej, a dokładniej co najmniej 2 razy dziennie po 50 mg. Dopiero na tej dawce rezultaty będą widoczne.

Czas trwania kursu w postaci iniekcji wynosi około 6-8 tygodni. Ponadto, podobnie jak w przypadku tabletek, po 2-3 dniach zaleca się przeprowadzenie terapii po cyklu.

Profil podłużny leku

 • Czas wykrycia oznacza – od 15 do 115 dni;
 • aktywność anaboliczną był 320% testosteronu;
 • Czas ekspozycji na lek – około 8 godzin;
 • androgenną aktywność wynosiła 30% testosteronu;
 • sposoby stosowania: wtrysku (to zastrzyki) i doustne (tabletki);
 • hepatotoksyczność – ma negatywny wpływ na wątrobę tylko w postaci do podawania doustnego (tabletki);
 • Aromatazy (estrogen lub konwersja) jest zupełnie nieobecny.

spodziewane efekty

Pigułek i zastrzyków „Winstrol” powszechne w kulturystyce. Taka popularność jest ze względu na fakt, że działanie leku jest znacznie różni się od innych sterydów anabolicznych. Należy zauważyć, że za pomocą tego narzędzia, nie można uzyskać masę mięśniową. Po tym wszystkim, jest ona wykorzystywana w zupełnie innym celu, a mianowicie:

 • dać mięśnie wpadać;
 • do zwiększenia unaczynienia;
 • prorisovannosti dla mięśni;
 • do spalania nadmiaru tłuszczu;
 • aby zwiększyć siłę, wytrzymałość i apetyt;
 • do wydalania nadmiaru płynu.

Zalety leku

W tym narzędziu jest dość niska aktywność androgenne. Dzięki tej jakości może być stosowany nawet płci pięknej. Ponadto, wysokie bezpieczeństwo stosowania leku, „Winstrol” jest niemożność jego konwersję do estrogenów, co z kolei zapobiega występowaniu takich odchyleń jak obrzęk i ginekomastii.

skutki uboczne

Tabletki i roztwory do wstrzykiwań „Winstrol” (opinie, ceny leku przedstawiony później trochę) jest jednym z najbezpieczniejszych sterydów anabolicznych dostępnych obecnie na rynku. Wynika to głównie z faktu, że skutki uboczne tego narzędzia są niezwykle rzadkie i tylko w przypadku, gdy sportowiec jest z użyciem zbyt dużej dawki, a zaniedbuje czas trwania kursu. Jak wspomniano wcześniej, lek „Winstrol®” nie jest przekształcany w estrogen, a więc skutki uboczne, takie jak ginekomastia, zatrzymywanie płynów i obrzęki, są całkowicie nieobecne.

Więc zobaczmy co niekorzystne skutki mogą wystąpić na tle nieprawidłowego odbioru tego narzędzia:

 • Wysokie ciśnienie krwi, które mogą być szybko rozwiązane leków przeciwnadciśnieniowych.
 • Intensywny ból w stawach i dużych uszkodzeń więzadeł. W celu zminimalizowania ryzyka do takich objawów, stanozolol powinna być połączona z pokładem i testosteronu. Ponadto może być stosowana i specjalne suplementy dla stawów i więzadeł.
 • Znaczny wzrost poziomu cholesterolu we krwi. W celu wyeliminowania tego odchylenia podczas przebiegu powinna być w dalszym ciągu stosowane omega-3 i inne środki gipolipodemicheskie.
 • Ponieważ lek „Winstrol®” pochodzi DHT, jego stosowanie może powodować androgenne skutki uboczne, a mianowicie, wypadanie włosów, zahamowanie produkcji testosteronu, trądzik, itp …
 • Bolesność w momencie składania wniosku. Ten skutek uboczny jest specyficzna tylko postać do iniekcji.
 • Przerost mięśnia sercowego. Najczęściej występuje w przypadku przedawkowania.
 • Toksyczność w stosunku do wątroby, które najczęściej przejawia się po spożyciu doustnym.

Oczywiście w połączeniu

Podczas przyjęcia „oznacza” Winstrol wolno równocześnie stosować inne leki. Na przykład, jeśli gracz jest przedmiotem znacznego przyrostu masy mięśniowej, a następnie mogą być połączone z silnym androgenów ( „Anapolon”, „testosteron” lub „methandrostenolone”). Tak więc, odpowiednio dobrane środki pomogą znaczny wzrost mięśni bez zwłoki w tkankach tłuszczu i cieczy.

Charakterystyka kursu dla słabszej płci

powinna być 5-10 mg „Winstrol” kobiety na co dzień, aby osiągnąć pożądany rezultat. Pomimo faktu, że lek jest w postaci zastrzyków jest dobrze tolerowana przez słabszej płeć, forma ta jest wysoce niepożądany w użyciu. Fakt ten wiąże się z ryzykiem wystąpienia kumulacji w organizmie androgenów. Ponadto, tabletka jest znacznie łatwiej być podzielony na kilka etapów, a nie jako fiolkę.

Jeśli kobieta jest wciąż uciekają się do wstrzyknięć, zawartość pojemnika powinna być podzielona co najmniej na pół. Należy także pamiętać, aby robić przerwy między dawkami leku. Najbardziej optymalne dla płci pięknej jest następujący schemat: 1 razy w ciągu 25 mg co 2-3 dni. Jeśli zastrzyki częściej, istnieje ryzyko maskulinizacji.

Cena i opinie

Recenzje tego preparatu jest bardziej pozytywny. Sportowcy twierdzą, że posiada wszystkie właściwości określone w instrukcji. Jednak cena pieniądza jest dość wysoki. Tak więc, „Winstrol” w fiolkach (5 szt 1 ml) można kupić za 1700-1900 rubli rosyjskich. Jak w przypadku tabletek, ponad 100 jednostek (10 mg), trzeba będzie zapłacić około 1300/00 rubli.