741 Shares 9661 views

Weź Bronhikum. Uwagi!


Jeśli masz zapalenie krtani i tchawicy, zapalenie płuc, grypa, zapalenie oskrzeli, jedyną asystenta – medycyna niemieckiego „Bronhikum”.

Słyszałem wiele o „Bronhikum” preparatu. Opinie osób, które zajęło, lub przyjmują wyłącznie pozytywne. I tu i większość z nich ma przyjrzeć się bliżej niego.

Instrukcje do lek oznacza, że lek rozszerzający oskrzela i środek przeciwzapalny, oraz (co jest zwykle zadowala wszystkich pacjentów) pochodzenia roślinnego. Składa się on z ekstrakt z tymianku i korzenia pierwiosnka, które wraz ze specjalnym syropu cukrowego i benzoesan sodu pomoc podczas kaszlu, jak wykrztuśne działania. Przezroczysta lub lekko mętna czasami czerwono-brązowy roztwór słabo tymianku zapachy, które nie powodują negatywnych emocji w recepcji. Przynosi ulgę w kaszlu, jako wynik zastosowania przyczynia się do zmniejszenia flegmy.

Preparat „Bronhikum” jest emitowane w postaci eliksiru, specjalnej butelek z tworzywa sztucznego z nakrętkami lub w postaci kropelek i syrop.

Eliksir jest przewidziany do zakaźnego zapalenia dróg oddechowych, którym towarzyszy gwałtowne kaszel i plwociny trudne. Ma działaniu antyseptycznym i dezynfekcyjnym.

Sposób stosowania leku „Bronhikum eliksiru”, opinii i specjalne instrukcje należy koniecznie poinformować lekarza. On może powołać niemowlęta leku pod 4 lat, starszych dzieci i dorosłych w różnych dawkach i innym trybie odbioru.

W ten sposób młodzi pacjenci powinni przyjmować wystarczającą ilość leku przyjemny 1 łyżeczka trzy razy dziennie, dzieci od lat 5 do 12 – i 1 łyżeczką, ale 4 razy, a u dorosłych i młodzieży – do 6 razy dziennie. Syrop „Bronhikum” (tylko pozytywne opinie młodych pacjentów) zaleca się, aby zrobić herbatę lub kroplówkę cukru. Została ona przyjęta w ciągu dnia, najlepiej w regularnych odstępach czasu.

Przebieg leczenia wynosi od 10 do 14 dni, z zaleceniem lekarza można zwiększyć lub ponownie przydzielony.

Jeżeli lek zostanie podjęta w postaci kropli, jego dawkowanie jest powołany ekspert.

Na całej swej zewnętrznej „nieszkodliwego” narkotyku, nie może wziąć wszystko. Ci, którzy cierpią z powodu nadwrażliwości na składniki medikaenta powinny być ostrożnym przy użyciu „Bronhikum” lek. Recenzje najbardziej wrażliwych pacjentów sugerują, że jest przeciwwskazany u wrodzonej nietolerancji fruktozy, ostrej niewydolności serca, a także w ciężkich chorobach nerek i wątroby. On nie został powołany i dzieci poniżej jednego roku.

Ponieważ lek, ale w niewielkim stopniu, obejmują alkohol etylowy, że nie mogą być stosowane u pacjentów z alkoholizmu.

Dopiero po konsultacji z lekarzem, a potem tylko z wielką ostrożnością, może podjąć Elixir „Bronhikum” ludzie z chorobami wątroby, uszkodzenia mózgu. Nie zaleca się stosowania u pacjentów z padaczką matek, ciężarnych lub karmiących.

W rzadkich przypadkach, ale nadal mogą być pewne skutki uboczne przy stosowaniu tego leku. Czasami pacjenci, którzy wzięli eliksir „Bronhikum” o nim pozostawiając takie opinie: powoduje wysypkę, pokrzywkę, pęcznieje twarzy lub błony śluzowej gardła (tzw „obrzękiem naczynioruchowym”). Lub nawet test: powoduje nudności, niestrawność, ostre zapalenie błony śluzowej żołądka. W takich przypadkach lekarz zaleca innego leku lub zmianę dawki.

Ponieważ lek jest uwalniany w aptekach bez recepty, często podejmowane niezależnie, bez zalecenia lekarza, w rzadkich przypadkach możliwe przedawkowania.

Lek nie jest zalecany do podjęcia z przeciwkaszlowych lub leki, które zmniejszają tworzenie się śluzu.

Przestrogi

Jeśli stan pacjenta nie ulega poprawie po pełnej obróbce lub istnieją oznaki ropnej plwociny, gorączka, duszności obserwowane, w takim przypadku należy natychmiast skonsultować się z lekarzem.

Cierpi na cukrzycę i biorąc leki „Bronhikum” (Opinie pacjentów nie jest sprzeczna z zaleceniami lekarza) powinni być świadomi, że 1 łyżeczka eliksir odpowiadający 0, 36 jednostki chleb i wziąć lek z tych obliczeń.

Okres przechowywania leku wynosi 3 lata, po upływie jej stosowanie nie jest zalecane

Małe dzieci nie powinny mieć dostępu do leku. Przechowuje się go w temperaturze nie niższej niż 25 ° C, w pozycji pionowej, w ciemnym miejscu. Przed użyciem, pożądane jest, aby wstrząsnąć.