834 Shares 6745 views

Schalcon (roztwór obiektyw): opis, typy, instrukcje użytkowania i opinie

Włoska firma „Shalkon” zaangażowany w produkcji soczewek kontaktowych i rozwiązań dla nich. Wcześniej firma pracowała na odcinku krajowym rynku. Teraz firma zaczęła sprzedawać swoje towary na rynku zagranicznym. Dziś dowiadujemy się, jakie funkcje rozwiązania dla obiektywów tej firmy, co ciecze są. Także dowiedzieć się, co ludzie myślą o produktach organizacji.

O firmie

Schalcon firma powstała w 1977 roku Jest to włoska firma, która produkuje wyroby dla produktów do pielęgnacji soczewek kontaktowych, korygujących i wdraża wzroku same polimery. Główna siedziba firmy znajduje się w Rzymie. Produkty tej firmy dawno zdobył rynek krajowy. Niedawno firma rozpoczęła eksport swoich produktów do krajów europejskich. Dlatego mieszkańcy Rosji i na Ukrainie, to teraz można kupić i wypróbować soczewki kontaktowe i oznacza dla nich, to włoską opiekę firmy. Poprzez wprowadzenie do procesu produkcji zaawansowanych technologii i wysokich standardów jakości Schalcon firmy każdego dnia zyskuje nowych rynkach miast i krajów.

Nawiasem mówiąc, firma wspiera politykę ustanowienia placówek prywatnych. Spółka ma przyjemność zaoferować swoim partnerom możliwość sprzedaży produktów firmy „Shalkon”. W Rosji, oficjalny dystrybutor tej firmy jest firma Moskwa „Med-In”.

Uniwersalny płyn Schalcon Plus

Takie rozwiązanie posiada funkcje:

– soczewki kontaktowe nawilżający.

– magazynowanie produktów polimerowych.

– dezynfekcja.

– Zdejmowanie obiektywu z różnych depozytów.

– punkty zamienniki czyszczące.

Uniwersalny obiektyw rozwiązanie Schalcon Plus ma skład:

– bufor roztworu izotonicznego.

– wersenian sodu.

– Kokoilgidroksietilimidazolin.

– poliheksametylenowy.

Po otwarciu Schalcon – rozwiązanie dla włoskiej produkcji soczewek – trzeba zużyć w ciągu 3 miesięcy. Po tym czasie płyn powinien pozbyć.

Schalcon – roztwór do soczewek, które są wytwarzane w takich ilościach 50, 150 i 400 ml.

Warunki korzystania z cieczą

  1. Umyć ręce wodą z mydłem.
  2. W czystym naczyniu do wylania roztworu do soczewek kontaktowych Schalcon Universale do pożądanego znaku.
  3. Usuń produktów plastikowych z pincety specjalnych plastikowych. Umieścić soczewki na pojemniku z roztworem, aby były całkowicie zanurzone w cieczy.
  4. Dezynfekcji polimerowe produkty potrzebne do przechowywania w zamkniętym pojemnika z co najmniej 2 godziny, korzystnie przez noc.
  5. Rano otworzyć okno spod soczewek, ich nosić. Wlewać płyn przemyć pojemnik rozwiązanie „Shalkon” (w każdym przypadku nie ma wody z kranu).
  6. Umieścić plastikowe pudełko do góry nogami na czystym ręcznikiem papierowym. Daj go do wyschnięcia.

opinie ludzi o rozwiązanie Schalcon Uniwersalny Plus

Ten włoski ciecz ma małą liczbę opinii w Internecie. Użytkownicy kupować stare rozwiązania bardziej znanych firm takich Renu lub Opti darmo. Niemniej jednak, istnieje niewielka ilość informacji od użytkowników, którzy mieli szczęście kupić ten płyn. Recenzje rozwiązanie Schalcon Uniwersalne Plus wszystkie pozytywne soczewek. W ten sposób użytkownicy zgłaszali takie pozytywne aspekty stosowania tego płynu:

– w przystępnej cenie.

– Bonus wliczony. Jako dar wraz z cieczą i pojemnikiem jest aktywny srebra.

– Nie ma specjalnego oznakowania. Na butelce jest czerwona linia, która może być prowadzona, gdy warto kupić nową butelkę.

– Nie ma potrzeby, aby mechanicznie oczyścić soczewkę. Schalcon – roztwór do soczewek, które nie są już potrzebne do wycierania każdy artykuł polimerowy palcami.

– brak alergii, jak suchość i wypalanie w oczy.

– Opłacalne wydatki. Członkowie zauważyć, że to rozwiązanie jest wystarczająco przez 3 miesiące, tylko w czasie, gdy jest ona odpowiednia do wykorzystania go jako możliwe.

Płyn do soczewek premii

Rozwiązanie Schalcon ProClarity Multiaction obiektyw jest wielofunkcyjny, ponieważ nie tylko nawilża wyrobów z tworzyw sztucznych, ale także skutecznie usuwa wiele tłuszczu, białka i innych osadów. Płyn ten jest odpowiedni do wszystkich bez punktów substytutami, w tym silikony polimerów hydrożelowych.

Szczególną cechą tego rozwiązania jest funkcją Nie trzeć, przez które człowiek nie będzie miał do czyszczenia obiektywu.

Opinie ludzi na płyn „Shalkon Proklariti Multiekshn”

Oznacza to zbyt mało zwrotne w Internecie. Niemniej jednak, to nie znaczy, że to jest złe dla soczewki ciekłej. Tylko produkt został wydany niedawno, ale wielu z nich nie wie o tym i dlatego boi się kupić coś nowego. Ale ci, którzy odważą, nie żałuję zakupu. Duża ilość (380 ml), dodatkowy zbiornik na jony srebra, które nie pojawią się bakterie i grzyby, w rozsądnej cenie, co jest tańsze od innych producentów, komfort podczas noszenia soczewek – wszystkie te korzyści we włoskim cieczy Schalcon. Roztwór do soczewek dopiero zaczyna pojawiać się w optyce. Chociaż Internet jest od dawna sprzedawane, to ciecz. Nawiasem mówiąc, lepiej kupić je tam dostać taniej.

koszt

Cena rozwiązanie „Shalkon Proklariti Multiekshn” mieści się w zakresie 600-700 rubli. na objętość butelki 380 ml. W przypadku zakupu mniejszej objętości cieczy (50 ml), następnie trzeba zapłacić około 200 rubli. Ale jeśli zarezerwować rozwiązaniem w małej fiolce powinien wiedzieć, że w końcu otrzyma tylko butelkę płynu. Pojemnik z jonami srebra w dodatku nie pójdzie.

Roztwór Schalcon Lacrime

Ten jałowy płynny ekstrakt z rumianku, które mogą być stosowane do nawilżania twarde i miękkie soczewki kontaktowe. Jeśli dana osoba nosi okulary substytutów w trybie ciągłym, to rozwiązanie może nawilżać oczy rano, po spaniu. się przez około 2 godziny do polimerów wypełnionych tlenu i wilgotne.

Soczewki rozwiązanie Schalcon Lacrime zaprojektowane jako sztuczne łzy. Jako część płynu zawiera specjalne składniki, które są podobne w składzie do ludzkich łez. Dzięki oczach ekstrakt z rumianku zawsze wyglądają świeżo.

wniosek

Rozwiązanie Schalcon włoska firma jest wielofunkcyjnym, tani i wygodny dzięki zaawansowanej technologii produkcji i nowe standardy jakości. W dzisiejszych czasach ludzie są po prostu zaczynają smakować tę ciecz. Wkrótce użytkownicy będą sobie sprawę, że rozwiązanie Schalcon nie jest gorszy, a może nawet lepiej znany wszystkim płynów Renu lub Opti-Free.