224 Shares 1252 views

Jak usunąć i jak zamknąć „Yandeks.Koshelek”

Obecnie „Yandex” jest jednym z najbardziej popularnych systemów płatności i ma swoje wyraźne zalety. Dzięki niemu można tworzyć różnorodne zakupów w zaciszu własnego domu, to zgadzam się, że jest to naprawdę bardzo proste, a oprócz zakupów, można także dokonać płatności, na przykład, za korzystanie z telefonów komórkowych, rachunki za media i tak dalej. Czasem jednak pojawiają się pytania o jak blisko „Yandex” torebce. W rzeczywistości powody istniała chęć zamknąć portfel, może być wiele, a jednym z nich jest zmiana umowy użytkownika przez sam system.


usuwanie

Porozmawiajmy teraz o tym, jak zamknąć „Yandeks.Koshelek” W rzeczywistości, to nie ma trudności, ale tylko użytkowników jednostek wiedzieć, jak to zrobić. Obecnie istnieje tylko kilka sposobów, w jaki można usunąć swój portfel. Być może najprostszym sposobem – jest odwołanie się do objęcia wsparciem, ale zanim napiszesz odwołanie się do wsparcia, konieczne będzie przeniesienie salda, które jest dostępne w równowadze.

pusty konto

Można usunąć „Yandeks.Koshelek” tylko wtedy, gdy saldo będzie wynosić zero lub więcej grosza. Jeśli nie wypłacić resztę, a następnie po usunięciu torebkę pieniędzy dla ciebie nie będzie już dostępna, więc najlepiej jest, aby dbać o wyjściu. Nawiasem mówiąc, jeśli masz chęć, aby dowiedzieć się, jak zamknąć portfel „Yandex”, od razu chciałbym zaznaczyć, że cała historia operacji zostaną zapisane.

od stopnia

dwie koncepcje powinny być podzielone raz, a raczej będzie można zablokować torebkę lub całkowicie zamknąć. W pierwszym przypadku, zakaz zostanie zainstalowany na wszystkich przelewów wychodzących, nie można wysyłać pieniądze do innych uczestników. W drugiej sytuacji, jak można zrozumieć, konto będzie całkowicie zamknięta, jako środki do odbioru i ich tłumaczeń. Na przykład, jeśli twój portfel jest całkowicie zamknięty, a potem, jak już powiedzieliśmy, historia operacji nadal pozostaje, a zatem, jeśli twój portfel zainteresowany specjalnych struktur, a następnie będą one bez problemu będzie w stanie uzyskać dostęp do wszystkich operacji, za zgodą użytkownika nie jest wymagane. Jeśli jesteś zainteresowany w pytaniu „Yandeks.Koshelek”, czy jest możliwe, aby usunąć częściowo wypełnić tę całkiem realistyczny, ale nie całkowicie. Jeśli będzie oferować specjalne usługi, aby usunąć historię, można bezpiecznie opuścić tę procedurę. Takie pieniądze oszuści oferowane przez przeniesienie go, można dostać nic.

historia

Co do zasady, w historii wszystkich transakcji są przechowywane i wpływów pieniężnych, które odbyły się w portfelu. Jeśli chcesz zachować swoją skrzynkę odbiorczą, wtedy na pewno będzie zainteresowany w odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób, aby zamknąć „Yandeks.Koshelek” bez usuwania adresu. W rzeczywistości, można po prostu wyjąć torebkę, poczta pozostanie w tym samym stanie. „Yandex” System pozwala użytkownikom na wykonywanie operacji filtrowania, a zatem możliwe jest przydzielenie ładować, płatności za rachunki. Sekcje te mogą być dystrybuowane na stan kont, a jeśli używasz tego systemu płatności, to na pewno wie, jak rzeczy dzieją się tam. W rzeczywistości, historia operacji na usłudze „Yandex” jest wygodne, ponadto można w każdej chwili zapoznać się ze specyfiką pracy, nawet tej, która została przeprowadzona ponad miesiąc temu. Zamknięcie „Yandeks.koshelka” oznacza całkowite wyłączenie dostępu, nie można odbierać lub wysyłać pieniądze, ale w razie potrzeby, w każdej chwili, wystarczy włączyć go ponownie, ale procedura może być opóźnione. System „Yandex” całkowicie eliminuje możliwość usuwania historii, konieczne jest przede wszystkim o bezpieczeństwo swoich klientów.

instrukcja

Przejdźmy teraz przejść bezpośrednio do pytania, w jaki sposób, aby zamknąć „Yandeks.Koshelek”. Aby rozpocząć, trzeba przejść standardową upoważnienie do swojej skrzynki pocztowej w systemie „Yandex.Mail”. Zgodnie z ogólną zasadą, jeśli masz torebkę system „Yandex”, podczas gdy wcześniej zostałeś zarejestrowany w urzędzie pocztowym, jak stworzyć torebkę po prostu nie jest możliwe bez konta e-mail. Po pomyślnym zalogowaniu się, a będziesz mógł górze strony, aby znaleźć bar z różnych usług, Twoje zadanie – znaleźć przycisku „Money” i przejść do tej strony. Jeśli poszedł w prawo, a następnie w pasku adresu zamiast mail będzie słowo pisane pieniądze, a następnie trzeba przejść do ustawień osobistych. Po włączeniu tej stronie można zobaczyć trzy główne zakładki. Jedna zawiera dane osobowe, drugi – informacje o płatności dla Twojego portfela, a trzeci służy do dodawania profili społecznych.

Powyższa strona otworzy się w każdym przypadku, nawet jeśli wcześniej, a dokładniej w momencie rejestracji, nie masz wypełniony, choć teraz, gdy nowe zasady rejestracji torebkę w systemie, więc jest to już uwzględnione w procedurze. Po przejściu do zakładki „dane osobowe”, można zauważyć po prawej stronie strony kliknij „Usuń konto”. Jeśli zdecydowałeś się dowiedzieć się dokładnie, jak blisko „Yandeks.Koshelek” i chcesz go wykonać, a następnie trzeba kliknąć na ten przycisk. Po kliknięciu przycisku „Usuń konto” wyjdzie specjalne okno, w którym trzeba będzie wprowadzić hasło ze skrzynki pocztowej.

Zapisywanie skrzynki

Pamiętaj, aby pamiętać, że trzeba usunąć to konto, które zostało przeprowadzone rejestrację osobistego portfela. Jeśli planują Państwo nadal korzystać z poczty, całkowicie usunąć konto nie jest wymagane. W tym przypadku całkowicie wyjąć torebkę nie dostaniesz, jeśli masz chęć, aby nauczyć się zamknąć „Yandeks.Koshelek” całkowicie, a następnie trzeba będzie usunąć, a konto e-mail. Jeśli kontakt e-mail jest niezbędny do pracy, a na nim regularnie otrzymuje list od swoich przyjaciół, to można po prostu zostawić tę torebkę, nie trzeba go usunąć. Ale jeśli się do nas i rzadko można powiedzieć o nowej skrzynki pocztowej, a następnie stara poczta może być całkowicie usunięty. Jak udało nam się zrozumieć, wszystko będzie zależeć od potrzeb.

Posłowie

Tak, jak można zrozumieć, aby wyjąć torebkę „Yandex” można tylko wraz z całego konta, na którym został utworzony. Ale należy pamiętać, że jeśli chcesz usunąć historię dla Twojego portfela, nie można pomóc, absolutnie żadnej procedury, ponieważ jest to usługa jest zabronione.