669 Shares 6796 views

Seria „szczep”: aktorzy i role. Kori Stoll, Mia Maestro, Devid Bredli i inni

Nie ma prawie prawdziwym fanem „wampira” filmów i serialu, którzy przegapili „szczep” wydany w 2014 roku. Aktorzy znakomicie radzą sobie z ich rolami, historia jest imponujące jak na swoją oryginalność i sceny – dynamizm. Nic dziwnego, że projekt TV uczynił go do trzeciego sezonu, nie tracąc swoją publiczność. Co wiadomo na temat głównych bohaterów i ludzi, którzy je grają?

Seria „szczep”: działka

Więc gdzie czego zacząć tę zabawną historię? Seria „szczep” jest intrygujące publiczność, poczynając od pierwszego epizodu. Siada samolotów że poza wrażenie martwe na lotnisku w Nowym Jorku. Do zbadania sytuacji, władze przyciągnęły zespół epidemiologów, przenikając na pokładzie. Naukowcy odkrywają, że wszyscy pasażerowie feralnego lotu były martwe.

Epidemiology Group, na czele Ephraim Gudvezer, zestaw do pracy, próbuje dowiedzieć się przyczyną śmierci ludzi, którzy byli na pokładzie. Nie można ustalić, że winę za tajemniczym wirusem, który może być przyczyną epidemii nie tylko w mieście, ale również na całym świecie. Stopniowo, choroba rozprzestrzenia się, wpływając na coraz większą liczbę mieszkańców Nowego Jorku, ludzie zamieniają się w nieumarłych, krew karmienia. Oczywiście, nie są bohaterami, którzy są gotowi, aby prowadzić walkę z tajemniczego starożytnego wampira, kto stoi za tym wszystkim.

Kori Stoll i jego charakter

Kim był człowiek, który odegrał główną rolę w „szczep” serii? Kori Stoll – wspaniały aktor, wykonany obraz Efraima Gudvezera, prowadził walkę z epidemią. Utalentowany naukowiec jest zmuszony nie tylko do poszukiwania sposobów, aby pokonać tajemniczego wirusa, ale w tym samym czasie do czynienia z problemami w życiu osobistym. Krótko przed lądowaniem samolot spadł swoją żonę, która była w stanie pogodzić się z jego alkoholizmem rozwijających się. Z powodu rozłąki z żoną Ef widzi coraz mniej małoletniego syna, który nie znosi jego ojciec ciągle zajęty.

Nie tylko oryginalność fabuły, ale również wspaniały obsada przyciągnęła projekt telewidzów „szczep”. Aktorzy odgrywają centralną postać w masie były gwiazdy, zanim serii. To nie jest wyjątkiem i Kori Stoll, który przez 40 lat udało się zagrać w wielu popularnych filmach. Na przykład, publiczność zapamięta go z roli Ernesta Hemingwaya, który grał w serialu komediowym „O północy w Paryżu”. Ponadto, „House of Cards” jest niemożliwe, nie mówiąc już o wizerunku słabej woli politykiem Peter Russo stworzonej przez amerykański w serii.

Kto grał Nora Martinez

Mia Maestro – utalentowana aktorka, stała się również ozdobą popularnego serialu. Jej postać – na specjalistę biochemii Nora Martinez, członek zespołu naukowców, którzy próbują uratować ludzkość. Uroczy brunetka nie jest żonaty, zakochał się przez długi czas Efraim Gudvezera, z którym miała romans biurowy. życie dziewczynki przysłania nie tylko romantyczny związek z pracoholika ze złych nawyków, ale także konieczność podjęcia opieki nad matką, która cierpi na chorobę Alzheimera. Nora umiera pod koniec drugiego sezonu serialu, ku rozczarowaniu fanów dzielnej bohaterki.

Mia Maestro – aktorka, urodziła się w Buenos Aires. Jako dziecko marzyła o zostaniu piosenkarką i tancerką, ale los postanowił inaczej. Ponadto do „szczep” i mogą być postrzegane na tych pokazuje jak „alias” „w polu widzenia”, „Hannibal”, „t” kołnierza. Argentyńska gwiazda niedawno obchodził swoje 38-lecie.

Devid Bredli i jego charakter

Abraham Setrakian – kolejny jasny bohater serii „szczep”. Devid Bredli został zatwierdzony do tej roli po długim poszukiwaniu aktora. Wiadomym jest, że Setrakian obraz może przynieść Dzhon Hert, który nie chciał strzelać z nieznanych powodów. Abraham – starszy człowiek, młody człowiek, który przeżył Holocaust, która jest właścicielem lombardu. Dzieło jego życia jest polowanie na wampiry. W przeszłości tajemniczy właściciel zabił swoją żonę, za który poprzysiągł pomścić go Setrakian.

Oczywiście, wspaniały aktor Devida Bredli nie słynie seria „szczep”. Przez 74 lat Anglik zdołał przynieść ponad sto obrazów w filmach i serialach telewizyjnych. Jednym z jej głównych osiągnięć jest uważana za część Argus Filchem – dozorca z kultowej serii o niepowodzenia w filmach o Harrym Potterze. Ostatnie prace aktor Bradley obraz można zauważyć podstępny zabójca Walder Frey, utworzony przez niego w „Grze o Tron”.

Kto grał Vasiliya feta

Powyższe nie są ciekawe postacie, z którymi publiczność może zapoznać „szczep” serii. Aktorzy, ucieleśnione obrazy wtórne są również godne uwagi. Na przykład, wielu fanów kupiło charakter, grany przez Kevina Duranta. Jego Wasilij Fet – Piper, jako dziecko wyemigrował do USA z rodzicami, doskonały punkt orientacyjny w przejściach podziemnych w Nowym Jorku. Oczywiście, że jest wśród ludzi, którzy odważyli się walczyć z szefem.

Guillermo del Toro został pierwotnie planował powierzyć tę rolę do swojego przyjaciela Ron Perlman, ale w końcu grał Kevin Durant. Oprócz „szczep” kanadyjski aktor można zobaczyć w serialu „Lost”, „Wikingowie”, „pogotowie”, „Dark Angel”. W 2016 roku miał 42 lat.

Richard Zammel jego bohater

Richard Zammel – kolejna gwiazda, która może być dumny z serii „szczep”. Wielu widzów lubiany aktor znaków. Thomas Ayhorst – osoba, z którą Setrakian spotkał w czasie jego uwięzienia w obozie nazistowskim, która jego prawa ręka Mistrzu, wiele lat temu odwrócił się wiernego sługę w wampira. To Ayhorst jest organizatorem epidemii, spełniając wolę swego pana.

Są to najbardziej barwnych postaci z serii „szczep”, aktorzy odgrywają kluczową rolę.