161 Shares 6985 views

Jak miło jest mówić o sobie z humorem

Znajomy – ważny etap w stosunkach między ludźmi. Często mówi się, że nawet przy pierwszym spotkaniu, można zrobić dużo wniosków o tym, co danej osobie. W tym artykule rozważamy kilka opcji, jak mówić o sobie z humorem.


pomysł

Każdy normalny wprowadzenie rozpoczyna się od prezentacji. Jednakże, po prostu powiedzieć: "Cześć, jestem Anna (Peter Alex)," – to nie jest szczególnie interesujące i oryginalne. Tak więc, można spróbować zaprezentować się bardziej szczegółowo. Pierwsza opcja – forma wiersza. Tutaj trzeba znaleźć rym do ich własnym imieniu i używać go, jeśli jest to konieczne, aby przedstawić samego siebie. Jako opcja – Tanya-poprygushka (jeśli dana osoba jest aktywną pozycję na życie), Nataszę – radość (jeśli osoba promieniuje pozytywną) i tak dalej. Jednak ta fraza musi być przynajmniej trochę prawdziwe. Ta sama zasada może wprowadzić siebie w prozie, po prostu umieścić swoje nazwisko na coś charakterystycznego, który określa tożsamość osoby. To jest, gdy trzeba powiedzieć kilka słów z humorem. Na przykład, można powiedzieć nam o swoim zawodzie: „Cześć, jestem Sasha, kocham dręczyć dzieci” (jeśli jesteś nauczycielem). Należy zauważyć, że nawet jeśli jest wprowadzenie na przyjaźni, która jest dokładnie taka osoba pamiętał na zawsze.

Parę słów o sobie

Jeżeli wprowadzenie nie ogranicza się do ludzi, i rozciąga się dalej w ciepłej przyjaznej atmosferze, można mieć dużo zabawy, aby porozmawiać o sobie. Tak więc, nie zawsze musi to być prawda. Dlaczego po prostu nie starają się śmiać środowisko, śnić trochę? Tak, można myśleć o sobie historię, która jest podobna do prawdy, i w ten sposób rozbawić towarzystwo. Jednak oryginalna i powiedzieć prawdę o sobie z humorem. Ciekawy zwrot, że to pomoże: „Urodziłem (-lsya) potajemnie z rodzicami …”, „Dzieciństwo jest po prostu niezwykłe, którzy nie lubią skręcać ogony krów?”, Itp Najważniejsze w tym przypadku – aby spojrzeć na reakcję ludzi .. bo nie zawsze jest tu związany z firmą można zadowolić wszystkich obecnych. Tonem żartobliwym, można po prostu powiedzieć kilka zdań, a nawet tworzyć historię i opowiedzieć ją innym.

niuanse

Wiele można powiedzieć o sobie z humorem. Na przykład, dlaczego nie powiedzieć nam o swoim hobby? Bardzo zabawne zdanie: „My hobby – nienormalny zezowaty”. To wydaje się być pytanie odpowiedział mężczyzna, ale starać się zrozumieć, co chciał powiedzieć. Tę samą zasadę można odpowiedzieć: „Kocham muzykę. Ulubiony piosenkarz – Lenin ". A ludzie się śmieją, a nowy przyjaciel do zapamiętania. Muszę powiedzieć, że takie dane mogą być ogromna ilość. O ulubione rzeczy – „Lubię grać w śniegu po pas”, istotnej pozycji – „Wierzę we wszystkich kolorach tęczy”, etc …

wygląd

Co jeszcze możesz nam powiedzieć o sobie z humorem? Więc dlaczego nie opisywać zabawy na swój wygląd? Jest ona odpowiednia w przypadku, jeśli człowiek poznaje ciemną: online lub przez telefon. Można wybrać własne cechy szczególne i stosuje je zabawy. Na przykład, jeśli jesteś zbyt wysoki lub małe, obiecują człowiekowi rosnąć lub zmniejszać. W przypadku, gdy ktoś ma wielkie uszy, możemy powiedzieć, że jest to, aby lepiej słyszeć innych (jak w bajce „Czerwony Kapturek”) i tak dalej. D. Ważne jest, aby po prostu pokazać wyobraźnię i nie bój się z małym żartem na niego.

osiągnięcia

Co jeszcze można powiedzieć dziewczynie o sobie z humorem? Na przykład, jeśli jest ona w stanie prowadzić samochodu, możemy powiedzieć, że robi to lepiej niż małpy z kosztami granatów (jest takie powiedzenie, że każdy wie). Tę samą zasadę można łatwo odróżnić i ich osiągnięcia. Mimo wszystko, niektórzy ludzie, taka informacja jest bardzo ważna, a natychmiast odsłonić wszystkie karty, gdy się poznaliśmy bardzo niewielu ludzi chce. Można spróbować zrobić dowcip o tym. Na przykład, powiedzmy, że życie jest jak w ogóle – zebra w paski zdarzyć i łatwość i trudności. Jeśli będzie rozmawiać o pracy lub szkole, można fantazjować czegokolwiek ( „I – prezes dużego międzynarodowego banku” lub „I – tajny agent służb bezpieczeństwa) i złożyć wszystko z powagą.

braki

Mówiąc trochę o sobie z humorem, dlaczego nie zatrzymać się na ich wady? Tak więc, można powiedzieć, że wszystkie z nich są już w kolejce do poprawienia, ale nie długo czekać. Dlatego konieczne jest znaczenie uśmiechu. Będzie to, jak mówią, „w temacie”. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że oddzielna, dlaczego nie wspomnieć o najbardziej wspólne cechy? Zabawa możesz powiedzieć nam o swoim lenistwem (szczególnie jeśli osoba jest – pracoholik) lub przejadanie się (zwłaszcza zabawa ta historia popłynie z ust pań w wadze 50 kg).

kwestionariusz

Zbyt często dzisiaj ludzie, jeśli chcą, aby zarejestrować się do konkretnej witryny muszą wypełnić krótki kwestionariusz. W tej sytuacji, można również zrobić żart. Trochę zabawy, a nawet może być zabawne profil. Komunikat z humorem i łatwo mówić tutaj. Jednakże, trzeba najpierw zastanowić się, czy dana osoba zrozumiałem, bo żarty nie zawsze możliwe. Na przykład, jeśli zarejestrujesz się na stronie randkowej, trzeba jedynie wskazówkę na fakt, że poczucie humoru jest nieodłączne. Po pełny potencjał komiczny profil może podjąć panowie lub narzeczonej tylko na drwiny, a rzeczywisty cel – znaleźć połowę – uzyskuje się, niestety, nie. Jednak osoba, która może śmiać się z siebie, albo wywołać uśmiech na ludzi wokół, zawsze jak ludzie, bo z takimi osobistościami często komunikować się z łatwością. Brak ograniczeń z humorem do wypełnienia małą adnotację samo może być w różnych interesujących miejsc, gdzie prawdziwa informacja nie ma wielkiego znaczenia.

podstawowe zasady

Zanim powiesz coś o sobie z odrobiną humoru, trzeba nauczyć się kilku prostych zasad. Pierwszy z nich można rozmawiać, a nawet konieczne, nie zawsze jest prawdą. W tej sytuacji wymyślić – słodki ofertę. Dlaczego nie, dopóki druga strona była zabawa. Następna porada: trzeba wiedzieć, gdzie iz kim można żartować. Mówić o sobie z humorem podczas rozmowy na jednej z głównych pozycji w dużej firmie – TOP frywolności. Ponadto, będą one reagować na taką osobę, najprawdopodobniej za klauna i grzecznie poprosił, aby wyjść. Żart może być na imprezach, ze swoimi rówieśnikami i przyjaciółmi. Należy jednak pamiętać, że zdarzają się nieprzyjemne sytuacje. Tak, z tym pojawia się następującą zasadą: spojrzeć na reakcję rozmówcy. Jeżeli osoba zdecydowała się mówić o sobie w pogodnym tonie, należy zacząć od czegoś łatwy i prosty. I patrzeć na reakcje innych. Jeśli żart minęło – możliwe jest nadal w tym samym duchu. Jeśli nie, to lepiej zostawić to przedsięwzięcie, firma najprawdopodobniej dostał bardziej poważne niż oczekiwano. Co trzeba jeszcze pamiętać? Więc nie powinno być otwarte dla jej lub braki cudzych ośmieszyć. To bardzo mało ludzi jak i daje osobie, która nie jest bardzo pewny siebie i próbuje ukryć się za takiego zachowania. Humor powinien być łatwy, ale nie upokarzające. I prawdopodobnie jedną z głównych zasad: powiedzieć piękne czyste mowy, nie używać w tym przypadku o niewłaściwych słów lub wyrażeń wieloznacznych. Takie zachowanie daje osobie niski poziom kultury i wspólnego rozwoju, i że bardzo niewielu ludzi lubi.

Co powiedzieć, a czego unikać?

Ważne jest również, aby wiedzieć, co mówić o tym, kiedy się poznaliśmy, a co lepiej milczeć i nie żartować. Tak więc, można powiedzieć wszystko o sobie i swoim życiu, nawet z dzieciństwa. Ponadto, takie narracje są naprawdę zabawne, bo gdy człowiek jest młody duchem, chodzi wiele ciekawych, zabawnych i po prostu niezapomnianych zdarzeń i sytuacji. Można również powiedzieć wiele o ich najbliższym otoczeniu. I to nie mówimy, nawet tonem żartobliwym, to o tajemnicach i sekretach bliskich przyjaciół. Nie trzeba się schylać się do poziomu „żółtej prasy”. To lepiej milczeć. Otaczający go prawdopodobnie będą jeszcze bardziej interesujące, ale to osoba opuści nieprzyjemny „posmak”. Coś musi ukrywać i kobiety. Oświadczenie humor można mówić o wielu rzeczach, ale na pierwszy cichej miłości najlepiej o intymnej strony życia. Wskazane jest, aby nie dopuścić, nawet w żartach. To samo zresztą odnosi się do ludzi, bo lepiej jest jeśli życie prywatne pozostaje z osobą i nie stają się publiczne. A ludzie, którzy natychmiast ujawnić wszystkie karty, większość wydaje się po prostu niepoważne.