646 Shares 2130 views

Tkliwość Turgieniew dziewczyna lub plecione warkocze „Waterfall”


Delikatny, romantyczny, z potulny spojrzeniem spod rzęs – kobiecy obraz może być tworzony przy użyciu nie tylko ubrania, ale także przebiegłe sztuczki fryzjerstwie. Tkania warkocze „Falls” może być pierwszym z nich.

klasyczny wydajność

Piękno tego fryzura jest nie tylko to, że idealnie pasuje do włosów niemal dowolnej długości, ale także w tym, że małe arcydzieło sztuki fryzjerskiej można stworzyć swój własny.

Tkania warkocze „Waterfall” nie będzie wymagać dużo akcesoria: grzebień, i guma w tonie włosów do montażu. Ten sam proces jest następujący.

Pierwszy etap polega na podzieleniu na włosy gładkie przecinania. Jego pozycja na czele zależy od kształtu owalnego twarzy. Klasyczny jest nadal prosto centralny opcja. Następnie należy uchwycić większą nić u podstawy środku i uruchomić prosty splot trzech pasm. W zależności od gęstości przyszłych plecionki należy wykonać dwa do czterech skrętów. Po tym, że nić była dolny, lewy spadać swobodnie, zdobywając w jego miejsce nowego zamka. Podobnie, należy wykonać następujące czynności tkania.

Warto pamiętać, że klasyczne warkocze plecione „Waterfall” odbywa się poziomo – z jednej świątyni do drugiej. Zapiąć wynikowy arcydzieło fryzjerstwo dość prosta. Dla tej części przeciwnej świątyni mocno wplecione w warkocz i zabezpieczona mocną gumką, maskowanie najnowszą włosy.

Wariacje na temat

Liczne opcje takie jak codziennie i wieczorem, pozwala stworzyć warkocz „Waterfall”. tkania system umożliwia nie tylko zmienić swoją pozycję na czele, ale także zaangażowanie dodatkowych nici.

Na przykład wersja klasycznego trzeba splot warkocz praktycznie w linii prostej – od świątyni do świątyni. Opcja ta jest idealna do codziennego wizerunku, zwłaszcza jeśli curl za pomocą lokówki lub prasowania płynących zamki w loki.

Ale, aby włączyć normalny opcji w tej fryzurze wieczorem możliwe tylko poprzez zmianę kierunku i wysokości plecionego warkocza. Więc, kiedy utworzyć kształt w stylu greckiej bogini idealne będą wyglądać podwójnych i potrójnych nawet warkocze tkackich „Waterfall”. Ale specjalny szyk fryzura może sprawić, że włączenie warkocz ekstra – po czwarte – nici. Taki wariant nie wymaga znacznego wysiłku przez kobiety. Ten tkanie „Falls” rozpoczyna się w taki sam sposób, jak w klasycznej wersji. To tylko do uruchomienia nadzwyczajnego, aw „do góry nogami” wersji, która nie jest umieszczona nici nad sobą i pod. Początkowy etap obejmuje wykonanie dwóch lub trzech elementów. Następnie w „pracy” zawiera czwarty Strand, który powinien chwycić szczyt.

Załączony poniżej górnego pasma prowadzona jest średnio dawania urodzeniu i ponownie złożona pod dnem. W celu uzyskania dokładnych „pierścień” powinna być głównym nić górna nałożyć na głównej dolnej, podczas prowadzenia go poniżej średniej. Następnie owinąć wokół dodatkiem nici i wysłać w górę, a czwarty – do pominięcia. Takie kroki należy powtórzyć, aż plecionka jest zakończona.

Proste warkocze plecione „Waterfall”, którego zdjęcie zostało przedstawione powyżej, to pomoże stworzyć delikatny i atrakcyjny wizerunek romantycznej dziewczyny.