122 Shares 8038 views

Czarny Henna włosów: Właściwości, zastosowanie

Dawno temu ludzie zaczęli stosować różne barwniki do zmiany koloru włosów. Trudno jest znaleźć dziewczynę, której włosy mają naturalny odcień. Ktoś farbuje włosy, aby zmienić swój wygląd, ale ktoś musiał usunąć farbę szary, powoduje wszyscy ludzie są różni. Jednak większość z farbą ma w swoim składzie substancje szkodliwe, które niekorzystnie wpływają na włosy. Dlatego wiele kobiet przedstawiciele, którzy wolą ciemniejsze odcienie włosów, użyj czarnej henny. Dzięki niemu można nadać włosom jak niebiesko-czarny i ciemnobrązowy.


opis

Co jest czarna henna? Głównym składnikiem jest lawsonit liście. Podczas produkcji zakładu kruszy się mukoobraznogo stanu, zamieniając liście w proszku. W zależności od proporcji czarnej henny jest w stanie pomalować włosy w kolorze brązowym, niebieskim lub czarnym.

Henna końcowa kompozycja zawiera następujące składniki:
– dolne liście krzewu Lawson;
– masło z ziarna kakaowego, przyczynia się do lepszego utrwalenia barwnika na włosy;
– olejek goździkowy, co daje przyjemny zapach do włosów po farbowaniu.
Ponadto, henna czarny zawiera specjalne dodatki zapewniające większą odporność farby. Nadmierne korzystanie z niej może prowadzić do nagromadzenia toksyn w włosy. Dlatego nie powinno się używać henny zbyt często. W sprawiedliwości należy zauważyć, że większość farb zawierają składnik o nazwie PPD, więc są one również niebezpieczne w przypadku częstego stosowania.

Korzyści z czarnej henny

1. W ramach henny szkodliwych substancji, takich jak amoniak i inne perokisd innymi chemikaliami. Co można powiedzieć o pochodzeniu farb chemicznych, produkowanych przez różnych producentów.
2. Czarna henna dla włosów może być stosowany nawet dziewczyna, która znajduje się w położeniu. Po wszystkich przeciwwskazań do Farbowanie włosów czarną hennę w czasie ciąży lub w okresie karmienia piersią są nieobecne.
3. Ze względu na fakt, że w trakcie integralności aplikacji struktury nie jest łamany warkocze, henna może być stosowany przez osoby w każdym wieku do końca.
4. Naturalny barwnik ma pozytywny wpływ na skórę głowy, w większości przypadków, oszczędzając człowieka od problemów z łupieżem.
5. taniny zawarte w farbie, przyczyniają się do zwiększenia objętości włosów, dzięki czemu włosy znacznie grubsze.

braki

Każda substancja wyposażony w pewne zalety i wady, które określają właściwości produktu. Czarna henna ma kilka wad:
1. Farba nie jest w stanie pozbyć się siwych włosów.
2. Lakier zaleca się tylko naturalnych włosów. W przeciwnym razie końcowy wynik może być nieprzewidywalne.
3. W niektórych przypadkach, henna nie jest w stanie pomalować włosy za pierwszym razem, więc oni nabyć zielonkawy odcień.
4. czarna farba tego rodzaju niekorzystny wpływ na trwałą pełni prostowania włosów.
5. Henna jest dość trudno zmyć, więc zaleca się leczyć skórę wokół linii włosów przed farbowaniem. Lepiej jest używać oleju lub tłuszczu krem.
Znając pełną listę zalet i wad czarnej henny, każdy może decydować o sobie, czy nie farbować włosy farbą czy nie.

Właściwości czarnej henny

W przeciwieństwie do barwników chemicznych, zapolonyayut wszystkich sklepów kosmetycznych, henna nie niszczy włosy i nie palić mieszków włosowych. Dlatego jego stosowanie w niektórych przypadkach, w stanie poprawić włosy, czyniąc je bardziej genialny.

Użyj czarnej henny na włosach, a jednocześnie nie powodować reakcje alergiczne, a także zwiększa loki. tworzą one specjalną warstwę ochronną, zapobiegając ich kruchość. Ponadto, czarna henna, przeglądy, który jest zwykle pozytywny, korzystny wpływ na skórę głowy, karmienie mu składników odżywczych.

Wielu lekarzy używać go w leczeniu bólów głowy u pacjentów. Ponadto, za pomocą tego tuszu może leczyć niektóre choroby skóry, a nawet kości. henna Mężczyźni mogą poprawić potencję. Oczywiście, że ich lista nie jest wyczerpująca. Dlatego Henna jest bardzo popularne i popytu wśród konsumentów.

funkcje

Jednak ten rodzaj henny ma swoje osobliwości. Fakt, że farba nie może być stosowany do wszystkich rodzajów loków. Osoba z normalnej lub tłustej włosy mogą bezpiecznie korzystać z tego barwnika, ale właściciele włosów suchych zaleca się, aby nie używać henny. W najgorszym, można użyć czarnej henny tylko na końcach loki, a to nie jest zbyt często.

farbowanie włosów: etap przygotowawczy

Aby kolor włosów ma pożądany odcień należy wziąć pod uwagę kilka zasad. W przeciwnym razie, niewłaściwe proporcje mogą prowadzić do zupełnie nieoczekiwanego wyniku.

Początkowo, farba powinna być testowana na pojedynczej nici. Mimo wszystko, jeśli wynik nie jest zadowalający, to jest o wiele łatwiej niż jedną blokadę przemalować całą głowę.

Wymagane jest, aby przygotować się do pokoju, jak henna jest bardzo trudne do usunięcia z powierzchni przed malowaniem. Na podłodze leżał najlepszy starych gazet, lub przykryć go z celofanu. Łazienka uprzejmie puch warstwa oleju roślinnego do farby nie moczyć w szkliwie myjąc włosy.

Technologia farbowania włosów

Ufarbować nie uszkodzić włosy i nie wysychają je, zaleca się je traktować specjalną maskę nawilżającą na kilka dni przed, aby odbyć Farbowanie włosów Henna.
Nie jest konieczne, aby przygotować farby do metalowej miseczki, jak będzie to reakcja i Henna stałe wchłonięte pojemnika. Najlepiej jest używać pojemników ceramicznych lub z tworzyw sztucznych.

Aby barwnik dostał mniej agresywny, powinien być przygotowany na bazie mleka lub jogurtu. Jednocześnie produkty mleczne nie trzeba doprowadzić do wrzenia, tyle będzie temperatura 70 stopni.

W zależności od tego, co cień chcesz dostać w końcu zmienić procedurę barwienia. Tak więc, niebiesko-czarne włosy uzyskać jak najwięcej po kontakcie z farbą, a zamki nabyte brązowy odcień, malowane głowa powinna być pokryta polietylenem (którym może być paczka zwykła).

Otrzymując nasycenia koloru włosów i jasność, to jest konieczne, w celu ogrzania roztworu tuszu w kąpieli wodnej. To powinno być wykonane bezpośrednio przed nałożeniem henny na włosach.

Przemywając farby z włosów, nie zaleca stosowania jakichkolwiek dodatkowych narzędzi jak cień może się zmienić.

Uniknąć wygląd rozdwajaniu pomoże zawiesiny olejowej. Wymaga to ostrożnie obchodzić się końce włosów bezpośrednio po barwienia.

Aby efekt czarnej henny to trwało tak długo, jak to możliwe, należy stosować szampon i odżywkę, przeznaczony do kolorowych zamków. Można również stosować na własnym włosów odżywcze maski. Kilka aplikacji produktów kosmetycznych zmiękczają włosy i przywracania uszkodzonych obszarów.

Przestrzeganie tych prostych zaleceń może zapewnić, że włosy farbowanie Henna pójdzie dobrze, to wynik będzie proszę po zabiegu włosy pozostają zdrowe i atrakcyjne.

wniosek

Teraz wiesz, co czarną hennę. Zbadaliśmy właściwości tego narzędzia. dotknął również na temat włosy malowane henną.