167 Shares 1110 views

Jaki jest kopiec Wenus?

Na linii na dłoni , można przeczytać o wszystkich wydarzeniach z jasnych życia. Tak mówi nauka chiromancja. A linia lewa dowodowego, który jest przeznaczony, natomiast po prawej stronie pokazuje, jak człowiek sam nakazał mu życie. Palm warunkowo podzielona na kilka stref, z których każda trzyma sekrety swego pana. Na przykład, wzgórze Wenus, znajduje się na trzecim paliczka kciuka.


Co to jest?

To wzgórze mówi charakteru i emocji, które są obdarzone osobowością. Im bardziej wyraźny jego wysokość, tym bardziej wyrazisty jest człowiekiem. Także wielki wpływ na życie powiedzieć liczne małe linie utworzone na miejscu. Jeśli nie, wówczas osoba prawdopodobnie tendencję do ukrywania swoich prawdziwych uczuć od wścibskich oczu.

Jeśli linie na wzgórzu Wenus wyglądać kraty i są silnie wyrażone, to znaczy, że ich właściciel lubi przesadzać i wyolbrzymiać wszystko, co dzieje się wokół. Z reguły takie osoby często są w depresji, czasem zdarzy się zaburzeń psychicznych. W codziennym życiu, częstymi płaczliwość i kaprysom.

Hill i serce

Palmists rozważyć Venus wzgórze na rękę wraz z linii serca. Jeśli ona ma większy zasięg, w tym samym czasie na wzgórzu jest tam wyraźnie ukształtowane linie kratki, oznacza to wrażliwy człowiek. To jest właścicielem dużego serca. Jednak część powieści, prędzej czy później prowadzi do rozczarowania. Jeśli ostatecznie przejawiać głębokie linie prostopadłe do paliczka palca, to zły znak. Serce będzie złamane.

Kiedy Wenus wzgórze nie jest wielka gula, a dusze linii jest dość długa, to świadczy o bogatej duchowości człowieka. Ludzie z tych danych są podatne na wiedzy psychicznego, są głęboko cenionych partnerów i są w stanie być wierny. Zakochaj się w tak trudnej osobowości. Musimy dopasować wewnętrzne światy i poglądów na temat wartości życiowych. Jednakże, jeśli taka osoba otwiera serce, uważa się, że partner bardzo szczęśliwy.

Linia i trójkąt

Jeśli Wenus wzgórze naznaczone krzyżem linii, jest to oznaka nieudanej miłości, ma silny wpływ na przyszły przebieg życia. Być może ludzie stracą zaufanie do ludzi.

Trójkąt zaznaczone na tym wzgórzu, jest to dobry znak, co wskazuje na większą pasją. Właściciel takich linii nie lubi wystawiać swoje uczucia i szczegóły jego osobistego życia na wyświetlaczu.

Koła, kwadraty i kropki

Jeśli Wenus wzgórze, są kropki lub okręgi, że osoba doświadczy utraty miłości. Być może życie osobiste nie będzie najlepszym sposobem. Okrąg w dłoni mówi o trafienie w sytuacji niemal beznadziejnej. Można powiedzieć, że dana osoba idzie w kółko, czyli nie ma rozwiązania tego problemu.

Jeśli Wenus Hill jest kwadratowy, jest to znak ochronny niepowodzeń miłosnych. Układ ten pokazuje, że nawet jeśli osoba po drodze spotkać nieuczciwego partnera, komunikacja może odbywać się, ale nic ołowiu. Jednak specjalne głębokie doświadczenia przyniesie. Naprzód mężczyzna jego przeznaczenie czeka.

Hill i Wenus linie

Pierwsza linia, która oddziela wzgórze z drugiego paliczka, przedstawia sytuację finansową. Łańcuch mówi o zaufaniu w sprawach pieniężnych. I tu jest bezpośrednim brak środków materialnych. Jeśli linia jest mieszana, to mówi, że w życiu nie będzie brak pieniędzy i bogactwa. Oczywiście, w różnych okresach.

Druga linia w falangi, nazwany na cześć bogini namiętności Rati wskazuje partnera. Jeśli jest zakrzywiony ku górze, to jest możliwe, że Unia się rozpadnie z powodu opieki męża. Ten zwrot oznacza obecność osoby trzeciej na drodze. Jeżeli niekompletność linii, oznacza to, że oddzielanie, rozwód lub śmierć jednego małżonka. Przecięcie z innymi segmentami są bardzo zły znak, co oznacza stratę.

Jeśli Rati przechodzi przez linię finansów, obiecuje rozwieść z człowiekiem, który dodatkowo będzie zabrać ze sobą cały swój dobytek. Jeśli jego długość lub punkt końcowy został utworzony, to zwiastuje chorobę żony i ewentualnie śmierci. Linia widelcem mówi o dziedzictwie że zostawi męża lub żonę.

Jeśli Rati jeśli przekroczył odcinek pionowy wzdłuż palca, to mówi o nieszczęśliwym losem. Każda osoba będzie żonaty oparciu o tyranii, czy będzie żyć w biedzie. Jeśli odbiegają od linii małych segmentów, obiecuje przyzwoity stan małżonek może partnerem przygotowany do wielkiego sukcesu finansowego.

wniosek

Ciekawostką jest fakt, że wzgórze Wenus na dłoni, a także inne obszary, jest w stanie zmienić jego zwolnienie w trakcie swojego życia. Oczywiście, że sklep w drodze ocenić postanowił w młodości. Jednak często linie na dłoni dać odpowiedź na pytania, które pojawiają się w ciągu całego życia. Kiedy leczenie jest konieczne, aby pamiętać, że lewa ręka pokazuje losy i prawo – prawdziwy sposób.