248 Shares 3670 views

Rydwan Tarot: znaczenie i interpretacja map. wyrównanie Tarota

Istnieją pewne znaki, które może oznaczać zmiany w życiu. Ale są znaki, które mówią, że to wszystko czeka na Ciebie w niedalekiej przyszłości. I jeden z tych znaków można zobaczyć w talii kart Tarota. Mówimy o Atu nazywany Chariot. Co to jest symbol?


Co należy oczekiwać od wozu?

Zdecydowaliśmy się wziąć Wróżenie, i trzeba było rydwan? Taro interpretuje tę mapę z położeniem znaczący krok naprzód. To pokazuje, że można pozbyć się starych interesów, lub już to zrobiły. Znajdziesz nową ścieżkę. Jak motorem postępu sprawi, że pragnienie wolności, poszukiwanie nowych hobby, pewność siebie, ambicja. W innych sytuacjach, Rydwan Tarot żegna dawnych lęków, z wagą duszy. Tu i pragnienie, aby odnieść sukces i wytrwałość z odwagą, a chęć skorzystania z własnej, nie boją się ryzyka. Należy jednak pamiętać, że nie jest konieczne wykazanie, nadmiernej pewności siebie. Tam musi być oszołomiony sukcesem. Rydwan Tarot – jedyna karta, która jest w stanie połączyć przełom z radości, pewności siebie.

Sukces w pracy

Mapa jest w stanie pokazać, że musimy to znaczący krok naprzód. I może on być jedynym na drodze do niezależności, co potrzebne. Mapa twierdzi, że dążenie do sukcesu może pozytywnie zakończą. Po prostu trzeba wytrwać, odwagę, chęć do działania i ryzyko. Rydwan Tarot symbolizuje pewność siebie, z jaką krok na nowej drodze życia. W związku z tym nie będzie główne nowe zadania i obowiązki. Ale przeszacowana nadużycie samo w sobie nie jest zalecane.

Czy zmiany świadomości?

karty tarota „Chariot„, mówi, że świadomość jest aktualizowana. Ale, niezależnie od faktu, że stanie się nowa władza nie jest za niskie. Będziesz wolny od opinii i poglądów innych ludzi zacząć budować swój własny obraz świata, odważnie podjąć, aby rozwiązać najtrudniejsze problemy. Ale będzie musiał przezwyciężyć wewnętrzne sprzeczności, które z pewnością powstać pomiędzy stanem emocjonalnym a rozumem, między wolą i nachylenia, między wyobraźnią a rzeczywistością.

Zmiany w życiu osobistym

Co robi Rydwan Tarot? Relacja może być również zmieniona. Będziesz impulsywny szarpnięcie „wolność”, aby pozbyć się starych interesów. Być może nowy sojusz pomoże zmniejszyć zmęczenie z rutyny, które narosły. W każdej sytuacji, być gotowy na nowe doświadczenia i przejawów emocjonalnych.

Co jeszcze można powiedzieć kartę?

Co jeszcze trzeba wiedzieć, jeśli miał Rydwan Tarot? Połączenie tej mapie z innymi można mówić o tym, co jesteś w stanie nauczyć się nowy etap jego umiejętności. Ale będzie musiał udowodnić, edukacja, dyscypliny i organizacji. Bez odpowiedzialności, aby osiągnąć sukces również nie będą działać. W niektórych przypadkach, że karta może mieć szczególne znaczenie. We współczesnym życiu, może to oznaczać samochód. Jeśli masz zamiar go kupić, karta zatwierdzi to pragnienie. Chariot jest również w stanie przewidzieć podróż, która po prostu trzeba zrobić. Interpretacja będzie całkowicie zależeć od konkretnych okoliczności życia.

odwrócona karta

Co oznacza rydwan wywrócony? Tarot w tym przypadku inaczej interpretuje tę mapę. Wszystko będzie zależało od sytuacji. W niektórych przypadkach takie środki na karty, które nie wymagają zbyt duże obciążenie, potrzebuje odpoczynku. Można zyskać przewagę, jeśli ruch z prądem, aby powierzyć swoje życie do losu. Do góry nogami na mapie można również powiedzieć o powrocie. Być może trzeba wrócić do czegoś, aby zmienić kierunek. Kartę można powiedzieć, że energia ma cię całkowicie w złym kierunku. Konieczne jest, aby pozostawić załogę.

Ponadto Pojazd, można znaleźć i inne rozkładowi podczas wróżbiarstwa kartami tarota. Nie może być dużo. Jest krótka lista to był pomysł, że są one pod średniej.

Jaka jest przyszłość?

Istnieje klasyfikacje Tarota, które są w stanie wspierać przyszłość. Są one następujące:

 1. Trzy karty. Ten układ jest odpowiedni, aby wybrać się o każdej sytuacji w przyszłości.
 2. Mały krzyż. To ustawienie jest w stanie udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania. To jest proste. To może być wykonane nawet z mieszanym pokładem.
 3. Jester. Takie ułożenie Tarota pomogą ustalić, na jakim etapie rozwoju znajduje się konkretny obszar życia. Charakteryzuje się prostotą.
 4. Zodiak. To ustawienie jest astrologicznych. Najbardziej odpowiedni dla początkujących.
 5. Identyfikowania możliwości. To pomoże dokonać wyboru, znaleźć perspektywy dla przyszłych odkryć, przełomowych.

Analiza sytuacji

 1. Krzyż celtycki. Takie ustawienie pozwoli odpowiedzieć na pytanie konkretnie sformułowane. Może być używany do odczytywania przyszłości. Jednak najlepsze wyniki uzyska się w przypadku, gdy jest to niezbędne do wyjaśnienia każdej sytuacji.
 2. Sposób. Układ ten powie Ci, jak wybrać zachowanie w konkretnej sytuacji. Potrafi przewidzieć zdarzenia.
 3. Konfrontacji. Z tego rozrządzenia można zrozumieć, że życie nie jest jak chcielibyśmy.

Relacje i miłość

 1. Wyrocznia Miłości. Takie ustawienie pozwoli Ci zrozumieć, czy odpowiedzi uczucie.
 2. Związek. Dzięki temu możliwe jest, aby odsłonić rozmieszczenie tych związków, które powstają między ludźmi w różnych sferach działalności.
 3. wyrównanie ślub pomoże zrozumieć powagę relacji. Powinny one wykorzystać, gdy zapadła decyzja o ślubie lub konkubinatu.
 4. Saldo na przezroczystym Tarot może pokazać perspektywę poprawy stosunków. Interesujące jest, że w trakcie analizy może być oglądane pod różnymi kątami, połączenie z Arcana.

samowiedza

 1. Zdrowie. Przy takiej dyspozycji was dowiedzieć się o ich kondycji fizycznej i psychicznej.
 2. przestrzeń wewnętrzna. Takie ustawienie pozwoli określić obawy. Mogą być nieprzytomny lub zrealizowania.
 3. Cel. wyrównanie autora, które pomogą ustalić, co chcesz z tego życia, co powinniśmy i co należy dążyć do osiągnięcia. Dzięki niemu można zrozumieć, jeśli masz jakiś cel, czy nie.

Jakie są niuanse, które trzeba wiedzieć?

Jeśli zdecydujesz się dokonać klasyfikacji, za pomocą kart tarota, pamiętam jedną prostą rzecz: aby uzyskać odpowiedź, konieczne jest, aby całkowicie się zrelaksować. Myśl należy przeznaczyć wyłącznie na pytanie które cierpią. Inne myśli powinny zostać zwolnione. Nie należy przewidywać wyniku. zaleca się, aby nie myśleć o tym, co Arcana spadnie.

Przed układy powinny nagrać swoje pytanie, wziąć talię i mieszając Arcana, wyobraźmy sobie sytuację, decyzję, która musi się znaleźć. Pomyśl o wszystkich niuansach rozmowie z pytaniem głośno lub do siebie. Następnie zwolnij wszystkie myśli i wyciągnąć łuk do wyrównania.

wniosek

Ta recenzja został poinformowany o tym, jaki sens ma Rydwan Tarot. Również niektóre wspólne klasyfikacje zostały opisane, które pomogą odpowiedzieć na wiele pytań. Można znaleźć odpowiedź tylko jeśli podejście proces ostrożnie, unikając niepotrzebnych myśli. Inaczej rozkłada się i nie mogę nic powiedzieć.