185 Shares 1229 views

Objawy gęstej krwi. Przyczyny, leczenie

Plagą naszych czasów – choroby, które wszyscy znają na pamięć. Co robimy! Nawet student będzie w stanie wymienić ich nazwisk – udar mózgu, zawał serca, zakrzepica – wszystkie objawy gęstej krwi.

krew

Blood – najważniejsze cieczy w organizmie, który zawiera elementy tworzące, wtrącenia komórkowych i w osoczu – Woda, która rozpuszczonych elektrolitów, metabolity, białka, witaminy i inne składniki. Krew w stanie ciekłym z uwagi na skoordynowane działanie układu krzepliwości krwi a protivosvertyvaniya stosunkowo stały skład i w osoczu krwi w stosunku do innych elementów i prędkości przepływu.

Jeśli którykolwiek z tych trzech czynników, które wspierają krew w wymaganym stanie ciekłym będzie osłabiony, złamane, możemy doświadczyć na własne oczy niektóre z objawów gęstej krwi. Sygnały te nie powinny być ignorowane.

Grube krwi: przyczyny, objawy

Lepkość, gęstość check krwi może jedynie metoda laboratoryjna. Są to warunki, w których nie wprowadzają się do poważnych konsekwencji, konieczne jest pilne zajęcie się do lekarza w celu przeprowadzenia badania krwi.

objawy

Krew przenosi tlen w naszym organizmie, a jego zwiększona lepkość prowadzi do osłabienia działania życiowej, powodując łagodne objawy można zaobserwować grube krwi – zawroty głowy, osłabienie, zmęczenie. Dzieje się tak z powodu braku tlenu, pierwszymi ofiarami mózg.

Do ciężkich objawów gęsta krew – to jest bardziej poważna diagnoza – zastoinowej niewydolności serca, zakrzepica różnych statków, udarów mózgu, zawałów serca i wszystkich ich skutków.

przyczyny

Do najbardziej oczywistych powodów – korzystanie z niedostateczną ilością wody, siedzący tryb życia, ale niestety, to jest z tych prostych czynności ludzi dzisiaj nie może sobie poradzić. Pić i jechać – to prosta zasada, aby utrzymać ciało w dobrej formie! A jeśli my, i wypić kawę, soki i napoje gazowane słodkie, alkohol, a wielu nawet nie pamiętać o wodzie. A ruch jest ograniczony w najlepszym okolicy. Wszystko to nie wystarczy, aby utrzymać wymaganą szybkość przepływu i objętości osocza w składzie krwi.

Ale są różnymi chorobami, które stają się przyczyną grubości krwi, to jest:

 • choroby zakaźne, pasożytnicze;
 • cukrzyca;
 • poważne oparzenia;
 • beri-beri;
 • fermentopathy;
 • choroba wątroby;
 • zatrucie (a wszystko to prowadzi do odwodnienia poprzez wymioty i biegunka).

Więcej informacji na temat lepkości krwi wpływ hormony, zwłaszcza u kobiet, ze względu na brak stabilności (miesiączki, ciąża).

Grube krwi: leczenie

Wszyscy wiemy, że choroba jest łatwiej zapobiegać niż leczyć, więc porozmawiajmy o profilaktyce, która pomoże zapobiec nawet łagodne objawy gęstej krwi.

Zużycie wystarczającą ilość wody (około dwóch litrów na dobę). Ponadto, należy wprowadzić do diety produkty mleczne, owoce i jagody, tłuste ryby, olej słonecznikowy, czosnek. Produkty te nie powinny być dużo, zwłaszcza tłuste, ale powinny one być regularnie obecny na pulpicie.

Porzucić złe nawyki i ruszyć dalej.

Istnieje wiele roślin, których stosowanie w postaci wywary i napary przyczyni się do rozcieńczania krwi i pomagają złagodzić objawy gęstej krwi, to jest:

 • Ginkgo biloba;
 • Dioscorea Kaukaski;
 • kasztanowiec;
 • nostrzyka.

Jeśli masz bardzo grubą krwi (objawów), leczenie odbywa się wyłącznie pod nadzorem lekarza lub szpitala.

Nie chorują!