767 Shares 6378 views

Ogórek "Emerald Stream": opinie. Opis odmiany, uprawy

Trudno jest wyobrazić sobie człowieka bez mocy Warzywnictwa. Każdy z nich ma swoją własną historię i indywidualne cechy. nie wspominając ogórki są jednymi z najbardziej popularnych warzyw. To niesamowite jedzenie, które jest domem dla Chin i Indii, jest całkiem użyteczne. Ogórki w 95% wody. Jednak wysoka zawartość potasu i niskie kalorii pozwala im stać się integralną częścią diety dla wszystkich dietetyków.


Mizeria

Przy wyborze odmian do uprawy ogrodnicy, mody czy kierować innymi zasadami doboru roślin do kwietników, korniszony preferują typ soli powlekania. Jednak ci, którzy kochają mizerią i zaznajomieni z uprawą ogórków dlinnoplodnyh chińskich w ogrodzie zawsze znajdzie się miejsce dla tej klasy.

A niekoniecznie do przepisywania chińskie nasiona ogórka. Liczba szczęśliwymi posiadaczami niezwykłych warzyw powinni rozwijać rodzimych odmian i hybryd. Wśród nich ma wspaniały wybór smaku ogórkowym „przepływ szmaragdowy”.

opis

Wczesne dojrzewanie hybryda różnych czasach dojrzewania. Okresie wegetacji 44-48 dni. Partenokarpicznych ogórek, z przewagą żeńskiego rodzaju kwitnienia. On charakteryzuje buketny typ jajnika edukacji. Roślina nie wymaga zapylania. Funkcja ta pozwala na rozwój hybryd w otwartym polu, w szklarniach oraz w domu.

Owoce z chińskim stylu. Zelentsy nawet do 25 cm długości. W pełni dojrzałe owoce hybrydowy ogórek osiągnąć imponujące rozmiary „Flow szmaragd”. Opinie szczęśliwych posiadaczy tego cudu jest powiedziane, że niektóre okazy osiągając osiemdziesięciu centymetrów długości! Owoce, takie jak sałatki, słodkie i bardzo aromatyczne. Cienka skóra jest równie delikatne i Zelentsy i ogórki, gdy w pełni dojrzałe.
Ciemne owoce mają cienką strukturę cylindryczny lumpy.

godność

„Strumień Emerald” F1 różni przedłużonego stabilne owocowanie, który trwa od początku lata do pierwszych mrozów jesienią. Jest równie trwały i ciepła, i w niskich temperaturach. Shade-tolerancyjny cechy umożliwiają uprawę w oknie lub loggię w domu. Roślina jest odporna na mączniaka.

Pachnące i smaczne ogórek „przepływ szmaragd”. Opinie mówią, że nie można znaleźć najlepsze warzywa na sałatkę. W tym przypadku, ogórek będzie wystarczające do naczynia, które służy wszystkie gospodarstwa domowe. Niezależnie od warunków pogodowych, ciągłe hybrydy owocujące zapewniają soczyste słodkie owoce sezonu.

sadzonka

Przenośnik produkować uprawy wskazane jest sadzić ogórki chiński typ w kilku kategoriach. Za wcześnie produkcji sadzonek metodą idealny. Sadzonki są sadzone w szklarniach w miesiącu kwietniu, kiedy temperatura gleby osiągnie czternaście stopni. W tym przypadku powinny one być dobrze wykształcone i mają trzy lub cztery liści. Wiek sadzonki się dwadzieścia pięć lub trzydzieści dni. Siać nasiona ogórków „szmaragdowej zieleni Stream” dla materiałów, które zostaną posadzone w szklarni w marcu sadzenia. Przed wzrostem sadzenia traktowane biostimulants lub soku z aloesu. Następnie nasiona wysiewa się i delikatnie suszy się dwóch elementów z tworzywa sztucznego lub z torfu kubków wypełnionych płodnej mieszaniny glinianego.

Uprawy sadzonek ogórka w oknach jest niepożądane. Ona nie zakorzenić z naruszeniem systemu korzeniowego. Kompletna wilgotność gleby do siewu i pokrywa siewka pojemnika. Jest on przeniesiony do ciepłego miejsca i czekać na kiełkowanie. Ogórek ma cechy cień tolerancyjny „przepływ szmaragdowy”. Informacje zwrotne od tych, które rosły siewki mieszańca, trzeba pamiętać, że wyjazd nie byłby dodatkowe problemy. Rośliny dobrze rosną i nie są rysowane.

ogórki szklarniowe

Materiał sadzenie jakość posadzone w rzędzie cieplarnianego. Dla pełnego rozwoju lądowania nie powinno być zagęszczone. Między sadzonki wytrzymać co najmniej 50 cm. Szczególną ostrożność należy do ziemi. Jeśli ogórki uprawiane są od kilku lat w jednym miejscu, co jest wysoce niepożądane, konieczne jest zaktualizowanie składu gleby w szklarni. Jest ona wypełniona świeżego żyznej gleby i tworzenia złożonych nawozów mineralnych. Gleba powinna być luźna i mają wspaniałe właściwości tlenowych. Ogórki szklarniowe uprawiane pionowy sposób. Hybrydowy ogórka „przepływ Emerald” różni się zwiększył wzrost z wytworzeniem średnich rzęs. Krawat na ramce szklarni.

W trosce o ogórków w szklarni

Aby uzyskać stabilny plon wymagają regularnego podlewania i nawożenia. Podczas nawilżania woda nie powinna spaść na liściach roślin. Powinno być ciepłe. Po każdym nawilżania wentylacja powinna produkować szklarnię nie do zwiększonej wilgotności. W trakcie sezonu, trzy-krotnie potrzebują nawożenia.

Nietypowe wymiary płodu różni ogórka „przepływ Emerald.” Liczba ogrodnicy, którzy są zainteresowani w tej hybrydy, mówią, że trzeba jeść regularnie Zelentsov. Są one zbierane po osiągnięciu 25-30 cm. Jednakże, jeśli nie spieszyć przy żniwach, można rozwijać duże ogórki, którego długość będzie 60-80 cm. W celu zapewnienia dobrej i długiej owocowanie z regularnością raz w tygodniu zapłodnione. Zdarzenie to jest korzystnie przeprowadzane jest po usunięciu wilgoci i ogórków. Stosowane roztwory nawożenia dziewanny lub obornik.

Dorastając w otwartym polu

W obecności w dziedzinie uprawianej na kilka sposobów ogórka cieplarnianych „przepływ szmaragdowy”. Liczba plantatorów powiedzieć, że jest bardzo wygodne rosnąć hybrydę kilku terminów. We wcześniejszym okresie, będzie rosnąć w szklarni. Po wystąpieniu stabilnej ciepłej pogody, można siać nasiona w otwartym terenie. W tym samym czasie, zaleca się sadzić na łóżkach pre-siewek. Sianie na otwartej przestrzeni do wytwarzania wstępnie przygotowanych z opadającej części. Najlepsze są prekursorami ogórek cebula, rośliny z rodziny psiankowatych, i rośliny strączkowe.

Sprężyna części chwastów, poluzować podejmowania gleby, humusu. Nasiona wysiewa się w rzędach. Nawa stać co najmniej 50 cm. W serii między roślinami powinny być 30-35 cm. Chińskie Ogórki wpisać łatwiej rosną na kracie. Tak więc intensywne roślin wymagają niezawodne zamocowanie.

kordon

Wsparcie projektowe dla uprawy ogórków może być inna. Głównym warunkiem – to niezawodność. Struktura ta może być zbudowana z drewna lub metalowych rur i przewodów, a także specjalne kraty siatki. Wysokość wsparcia będzie dwa metry. To rozciągnięty pomiędzy podporami trzy rzędy drutu, który jest zamocowany na siatce z tworzywa sztucznego. Mocowanie bicz ogórek wykonywane sznurka. Obszar wokół kratki powinien zamulchirovat humus. Każdy krzew trochę Spud.

Jak dbać o rośliny w otwartych warunków gruntowych

W celu uzyskania stabilnej wydajność wymagają regularnej konserwacji. Jak w gruncie oszklony, niezbędnej wilgoci i żywienia. Aby to zrobić, należy przeprowadzać regularne nawilżenie i karmienia. Niedozwolone suszenie gleby. W czasie upałów, podlewanie w godzinach wieczornych. Jak w gruncie oszklony, używa ciepłej wody. Prawidłowość stosowania nawozów jest raz na dziesięć dni. Rozpocząć siedem dni po transplantacji.

Kiedy wysiewu nasion bezpośrednio do nawóz do okresu powstania dwóch prawdziwych liści. W zastosowaniu jako nawóz płynny obornika, obornik roztworu. Ponadto, możliwe jest dodatkowo stosować nawozy. Dziesięć litrów potrzeby wody: 20 g mocznika i siarczan potasu 30 g superfosfat. W trosce o ogórków nie ogranicza się do podlewania i nawożenia. W uzupełnieniu do wykorzystywania danych praktyk rolniczych powinny być utrzymywane w czystości łóżka i monitorować kruchość gleby.

Jak rosną ogórki w zimie?

Jeśli nie ma letni domek lub ogród, ogórki mogą być uprawiane w domu. Ale żeby zrobić tylko, że kombinezon te odmiany i hybrydy, które nie wymagają zapylaczy. Najbardziej odpowiednie są partenokarpicznych rośliny. Najlepszym rozwiązaniem – hybrydowe nasiona ogórków. Informacje zwrotne od tych, którzy dorastali ogórki „Emerald Stream” w domu, tylko pozytywne. Może być sadzone nawet w zimie. Shade-tolerancyjny cechy pozwalają uzyskać plony pachnące soczyste ogórki w domu. Każda roślina wytworzono pojemność co najmniej 5,7 litra. Są one wypełnione mieszaniną żyznej ziemi. Nasiona wysiewa się w połowie lutego, najpierw w małych pojemnikach do sadzonek. Dwadzieścia dni po rozpoczęciu zarazków ogórki przeszczepionych do przygotowanej dużą pojemność, która jest zamontowana na parapecie okna.

Roślina jest stały ciąg. Po czwarte przykanalików liści po ich usunąć. W tym przypadku, zakład pinch. Pielęgnacja jest regularny umiarkowane podlewanie, a także w związku ze stosowaniem nawozów. Nawożenie rozpocząć natychmiast po wschodach. Regularność Rozsiewacze – raz na siedem dni. Do tego celu wykorzystywane nawozu.

Wysokie plony!