134 Shares 4751 views

Jak przetrwać przerwę z najbliższymi

Rozstanie z ukochaną osobą jest nierozerwalnie związany z cierpienia, bólu, smutku i rozpaczy. Mimo to, musimy znaleźć w sobie siłę, by żyć i iść dalej. Skupiając się na własnych krzywd i uczuć w sposób nieunikniony prowadzi do długotrwałej depresji. Dlatego ważne jest, aby zrozumieć, w jaki sposób tak szybko i bezboleśnie przetrwać zerwać z najbliższymi. Postaramy się pomóc w tej trudnej materii.

Często proces separacji trwa przez długi czas, a tym samym spowodować dodatkowe cierpienie i stwarza nieuzasadnione oczekiwania. To jest złe. Konieczne jest raz na zawsze położyć punkt tłuszczu w relacji, zatrzymując się u podstaw wszelkiego dalszego kontaktu. W przeciwnym razie cierpienie może trwać w nieskończoność. Jeśli glozhat zaległych problemów lub skarg niewypowiedziane, zorganizować rozmowę pożegnalną. Rozmawiać cicho i spokojnie, w żadnym wypadku nie jechać do potoku. I zapomnieć o coś takiego jak przyjaźń między byłymi partnerami – to po prostu nie istnieje, to jest mit i iluzją.

Przetrwanie przerwę z ukochaną osobą będzie działać rodzaj pożegnania. Spróbuj pozbyć się niechęci wobec tych pierwszych za pomocą symbolicznego rytuału. Mogą one być jak spalanie wspólnych zdjęć i spada z mostu do wody kamień ciężki, symbolizującej bruku leżące na duszy. Zobaczysz, będzie znacznie łatwiejsze. Jeśli nagle czuję, że oburzenie na zwrotów partnerskich, tworzyć nowe lub powtórzenie starego rytuału.

Kolejna rada, jak przetrwać rasstovanie: uzyskać zajęty. Bezczynność doprowadziłoby do nieskończonej pętli na własnych doświadczeniach, a poruszenie działalności pomogą ci uciec. W pełni zanurzyć się w pracy, zrobić kilka prac domowych, lub znalezienie nowego hobby. Dostać zwierzaka – stanie się on swoją dobrego przyjaciela i troski o to przyniesie wiele pozytywnych emocji. Opanuj umiejętności haftowania krzyża, tkactwo bombki lub kształtki wykonane z gipsu. Spójrz na filmach, które od dawna chciałem zobaczyć, ale nie było czasu. Zapis CD z dynamiczną muzyką. Spójrz na przerwę z ulubionych jako okazję do korzystania ze sobą społeczność.

Pozytywne nastawienie i zaufanie do własnej atrakcyjności i pomóc przetrwać separacji. Wiele kobiet w grzechu, że po przerwie z ulubionych samoedstvom zaangażować się i uważają siebie winę za wszystkie bolączki. Z tego stanu rzeczy należy się zająć. Idź do salonu piękności, kolor włosów, albo radykalnie zmienić fryzurę. Kupić modne rzeczy. Nowy wizerunek i kontr-reakcji mężczyzn pozwoli Ci zrealizować swoje irresistibility.

Zmusić się wierzyć, że masz przed sobą świetlaną przyszłość, co z pewnością obok solidny i zrozumienia człowieka. Zainspiruj się, że luka stała się ulubionym punktem wyjścia dla nowego początku, pełen nowych znajomości i jasnych wrażeń. I pamiętaj, że powinny stać się stałym towarzyszem promienna i szczery uśmiech.

Te wskazówki z pewnością pomogą Ci przetrwać zerwać z najbliższymi. Należy jednak pamiętać, że są one skomplikowane i będzie bardzo skuteczne, jeśli się jednocześnie wszystkie z nich. Wtedy nie tylko pozbyć się niechcianych uczuć, ale znajdziemy duchową harmonię.