805 Shares 7722 views

Region Alanya Hotel „Utopia” – cały świat u swoich stóp

Utopia World Hotel, Alanya (Hotel "Utopia" w skrócie) – jest ogromny, niesamowity luksusowy kompleks hotelowy, przeznaczony dla luksusowego wypoczynku. Znajduje się on na klifie ponad sto metrów wysokości. To pobudza Gór Taurus. W tym momencie, po gotującą starożytnego miasta Sedra. Jego malownicze ruiny są częścią dużego hotelu z parkiem. Hotel położony jest w pobliżu miasta Alanya – przed Nim tylko dwadzieścia kilometrów. Antalya Airport – 150 km.


Hotel Alanya "Utopia". Grunty i obudowa

W hotelu 560 pokoi. Na rozległym obszarze 120 kilometrów kwadratowych nie jest bardzo gęsto zaludniony hotel, ale ponieważ został stworzony jako pałac. Powinieneś czuć wyłączności ich pobytu. Goście zakwaterowani są w budynku głównym siedmiopiętrowy z trzech wind i dwudziestu sześciu willi. A w budynku głównym i domki mają pokoje typu standard (dla dwóch lub czterech osób). Ponadto, dwupiętrowy hotel oferuje pokoje z 2 łóżko dla sześciu osób, apartament z jacuzzi dla 4-6 osób (60-70 metrów kwadratowych) i królewskich apartamentów 8 klientów (128 metrów kwadratowych). Widok na morze nie jest dostępny we wszystkich dziedzinach, ale ogród i górskiej scenerii jest również piękne. To Turcja, Alanya. Hotel „Utopia”, którego zdjęcie jest podane w tym artykule potwierdza, że obszar ten jest bardzo malowniczy. Dodatkowo, każdy pokój wyposażony jest w Internet Works, wypełnione mini-bar, klimatyzację z indywidualną regulacją.

Hotel Alanya "Utopia". Usługi, rozrywka i żywność

Dostęp do Internetu za pomocą routera, procedur Bath (rosyjska łaźnia parowa i łaźnia turecka, sauna fińska, i jacuzzi) prezentowane są dla gości bezpłatnie. Nawiasem mówiąc, centrum fitness jest również położony w bardzo malowniczym miejscu. Wyobraź sobie, że pracujesz w siłowni podziwiając morze z wysokości stu metrów. Aerobik, taniec (krok), kort tenisowy, bilard, piłka nożna i koszykówka – wszystkie te usługi, goście mogą również korzystać bezpłatnie. A teraz masaż, sauna z widokiem na morze, nurkowanie i zmotoryzowane sporty wodne – dla pieniędzy.

„Ultra All Inclusive” – jest to formuła, na której można zjeść w tym luksusowym hotelu swoich gości. Co to znaczy? Trzy posiłki dziennie w formie bufetu „” z możliwością późnego śniadania i nawet trochę przekąskę w nocy. I, oczywiście, świeże ciasta (bułeczki i słynny turecki Gozleme), lody i alkohol. Jednakże dla świeżych soków i shisha zapłacić. Wszystko to jest możliwe, aby zjeść w restauracji głównej z dużym tarasem, oferując krajobrazu, który wydaje się być – nie tylko na morzu, ale cały świat u swoich stóp. Ponadto, istnieje la carte, specjalność – włoska, ryby, turecki. Są one wypłacane. Sześć bary oferują przekąski, ciasta, fast food i koktajle.

Hotel Alanya "Utopia". Plaża, basen i morze

Hotel składa się z części wybrzeża kamyk, ale istnieją również piasek. Na plaży można jeździć w szybie windy jest uszkodzony w skale. Długość wybrzeża z leżakami, leżaki i parasole – ćwierć kilometra. Istnieją również dwa pomosty. Kilka basenów w kompleksie – główne (prawie półtora km w rozmiarze), miniaturowe, specjalny staw na relaks (nawiasem mówiąc, jest otwarty do drugiej w nocy), z wodospadem – gdzie można spróbować swoich sił w mini rafting. Dziecięcy park wodny jest otwarty z czterema zjeżdżalniami. Trzy baseny kryte i odkryte otwarte są nawet dla małych gości.

Jest to tylko bardzo krótki opis różnych usług, które są w kompleksie hotelowym „Utopia” (Alania). Ceny tych Przyjemne klientów hotelu zaczynają się od 19.000 rubli za dobę.