419 Shares 7433 views

W tym karpia catch złapać dużą rybę

Nazwa tej ryby „karpia” pochodzi od greckiego słowa „owoc”. Najprawdopodobniej jest to spowodowane wysoką płodność gatunku. Karp zapis, zgodnie z świadków, Woroneż odbyła się w 1980 roku, kiedy doświadczony wędkarz złapany w poszczególnych wielkości 70 cm i około 68 kg, z wielkim trudem ciągnęła go do łodzi.


W niektórych zbiornikach w Ameryce Południowej i Tajlandii są gatunki o wadze do 100 kg. Na tej połowu karpia tej wielkości? Te olbrzymy nie odbiegają od innych kolegów. Nazywane są Siamese karp (łac Catrlocarpio siamensis). Oni dziobać na prosty zmiękczonej chleba, a także wszelkiego rodzaju białej ryby. Jednak rozwiązania, aby złapać ich wymagałoby ogromnej siły.

Prawdziwy szanujący rybak musi być mowy o tym, co jest lepsze, aby złapać. Karp jest łatwe do znalezienia w stojącej wodzie, a przynęta nie trzeba długo męczyć, jak można wziąć bochenek białego chleba. To jest zupełnie wystarczające dla rybaka, nie zamierza umieścić zapisy połowów.

Ta ryba jest zawsze duże zapotrzebowanie wśród rybaków-sportowców. Nawet okaz o wadze 1 kg będzie wielkim trofeum, ponieważ będzie to miało przyzwoitą odporność i powodują gwałtowny przypływ adrenaliny. Obecnie karp jest szybko zyskuje na popularności w wędkarstwa sportowego. To jest, można powiedzieć, elita rodzaj wędkowania, ze względu na bardzo fascynujący proces, który jest często używany drogiego sprzętu. Jest to prawdopodobnie pierwszy rodzaj ryb do wędkarstwa sportowego, za co organizatorzy wprowadził zasadę „Złów i wypuść”.

Po zdobyciu jego ważył dokładnie wytrzeć środek przeciwbakteryjny, a następnie zwolniony. gwarancje śmierć trofeum dla sportowca kary nawet możliwe dyskwalifikacji. W tym połów karpia dużych rozmiarów, jest znany tylko wśród rybaków, a to nie jest łatwe. Przed wylaniem walki sportowców spędzić kilka godzin koniecznych procedur: Pomiar głębokości, wyznaczanie dnie morza, analiza prawdopodobnych miejsc parkingowych karp zakormka wybrane lokalizacje i więcej. Wyobraźmy sobie, że robią to najczęściej w odległości 70-100 metrów od brzegu.

Karp słynie apetyt wiosnę. On niechętnie gryźć na przynęty warzyw i chleba. Natychmiast pojawia się pytanie: co do połowu karpia na wiosnę? Spójrzmy prawdzie w oczy. W tym okresie, ten rodzaj ryby są gryzienie najlepiej na wysokokaloryczne przynęty zwierzęcia. Na przykład robak, robak lub skorupiaków. Pierwsze miejsce jest zajmowane przez robaka i Bloodworm, rozwielitki i gotowanej ryby – drugi, a następnie przejść skorupiaków, wędzone i kryla z aromatem wędzonego mięsa.

Karp – ryba bardzo ostrożny. Dlatego należy starannie zamaskować haczyk przy pomocy robaka lub boilie. Pierwszy będzie przyciągnąć rybę z ich ruchów. Rybacy zauważyli, że na łowienie karpi tak skutecznie, jak to możliwe – w połączeniu przynęty.

Próby, na przykład z matrycy połowiczne ziemniaki i kawałek wędzone. Również wiosną rzeczywistego mięsa karpia perlovitsy, ale jest to bardzo trudne do uchwycenia na wiosnę. Jednak rośliny mały kawałek mięsa perlovitsy na haku, poczujesz zgryz wkrótce.

Po przeczytaniu tego artykułu, na pytanie co do połowu karpia, po prostu nie może unosić się więcej. Powodzenia dla wszystkich połowów!