483 Shares 4251 views

Hotel Rehana Sharm Resort 4 * (Egipt, Szarm el-Szejk): recenzje, opisy, specyfikacje i opinie

Chociaż Egipt od dawna przestał być tajemniczy kraj piramid i starożytności, stał się popularnym miejscem wypoczynku dla turystów z całego świata. Red Sea, malownicze zatoki, wiele rozrywki dla każdego smaku, ciekawe wycieczki, niskie ceny na wysokim poziomie usług – to wszystko złożyło Egipt jednym z najbardziej popularnych miejsc dla turystów.


W kraju jest popularne z Sharm El Sheikh z licznymi rafami koralowymi, piaszczystych plaż i hoteli. Rehana Sharm Resort 4 * – hotel, który spełnia najwyższe wymagania.

Lokalizacja hotelu

Wybierając hotel jest zwykle brane pod uwagę nie tylko jego „sławy”, ale także wielkość terytorium z byciem na niej rozwinięta infrastruktura rozrywki i usług. Rehana Royal Sharm Resort 4 * – bardzo przestronny hotel, położony zaledwie 7 km od lotniska w Sharm el-Sheikh. Znajduje się w drugiej linii od brzegu w Nabq Bay. hotel o powierzchni 30.000 m2, oferuje 15 przytulne budynków trzypiętrowych z pomieszczeń o różnych kategoriach.

Rehana Sharm Resort 4 * idealny dla osób, które chcą cieszyć się relaksujący wypoczynek rodzinny, z ich wolny czas w spokojnej plaży, należącej do hotelu. Ci, którzy pragną ekscytujących nocnego życia dyskotek, barów i klubów w hotelu czeka na autobus turystyczny, który przyniesie pożądanych 18 km od zatoki Naama Bay, z różnych rozrywek.

Rehana Sharm Resort 4 * (Sharm El Sheikh) został otwarty w 2007 roku, ale w krótkim czasie stał się ulubionym miejscem wypoczynku wśród par, zakochanych i tych, którzy cenią sobie samotność z naturą. W 2012 roku część hotelu z aktualizacji została przeprowadzona, co pozwala mu dzisiaj wyglądać jak nowo wybudowany. Na jego terytorium tak budowa nowych budynków przeprowadziła, co daje nadzieję, że hotel będzie przedłużenia o powierzchni mieszkalnej oraz szereg rozrywek.

Bay Nabq Bay

Jest to najbardziej odległy Cove Resort Sharm el-Sheikh. Jest znany z wielu tani hotel dla rodzin.

Otwarty dla wszystkich wiatrów, to zatoka nie nadaje się do kąpieli w zimie z powodu ciężkich burz i wiatru, ale przy dobrej pogodzie woda jest wystarczająco ciepło, aby nurkować w Morzu Czerwonym. Najlepszy czas odpoczynku, jak mówią opinie Rehana Sharm Resort 4 * (Egipt) – Tej jesieni i wiosny. Ci, którzy chcą uzyskać maksymalną przyjemność z minimalnym koszcie, hotel czeka na zimę, kiedy można doskonale spędzić czas przy basenie, nie pozbawiać się wszystkich innych przyjemności.

Korale w Nabq Bay są daleko, więc fani nurkowania Hotel Rehana Royal Sharm Resort 4 * raczej nie pasuje, ale niektóre z plaż w zatoce rozjaśniająca z przerośniętym korala, co sprawia, że można ustawić na morze. W ogóle, to jest pożądane w hotelowym sklepie kupić specjalne buty do pływania.

Hotel położony jest na 2. linii i plaża z pontonu do pływania na głębokości należy do tej samej nazwie ustanowienia 5-gwiazdkowego hotelu. Oni spokojnie podzielić wybrzeża między swoich klientów i jednocześnie zawsze jest bezpłatne leżaki. W tej wnęce wszystkie plaże są wyposażone w piers, długość niektórych z nich sięga do 1 km, a cechą zatoki jest płytka, a tylko 1 m głębokości.

Beach Hotel "Rehana Sharm Resort 4 *"

Zaskakującym aspektem Rehana Resort 4 * Sharm jest obecność podziemnego tunelu, który pozwala gościom na spacer do plaży hotelu „Rehana Resort 5 *”, który jest tylko o 700 m. Do leniwy iść tak daleko, można chodzić na spacer i siedzieć w małym autobusie, kursującego między hotelem a plażą.

Piaszczysta plaża jest w pełni wyposażona dla dobrego wypoczynku:

 • Leżaki znajdujące się w odpowiedniej odległości od siebie, w tych samych słodkie parasole chroniące przed promieniowaniem ultrafioletowym.
 • Każdy camper położono na materacach leżaków i ręczników. Usługa ta jest bezpłatna.
 • molo zbudowany pozwala przejść do głębi, ale większość turystów woli nosić gumowe pantofle i iść do „ciemny” wody bez niej, korzyść jest zaledwie 170 metrów.
 • nad brzegiem usługę można zamówić napoje i obiad, aby nie tracić czasu na wycieczki do restauracji. Pomocne kelnerzy przyniosą kolejność prosto na leżak.
 • Działa na plaży, aby profesjonalny fotograf fotografie jak najszybciej.

Dbanie o gości w hotelu Rehana Sharm Resort 4 * (Sharm el Sheikh) na plaży o tej samej doskonałej jakości, jak na jego terytorium. Jak już wspomniano, którzy tu odpocząć, pracownicy administracji i hotel naprawdę znają swoją działalność i starają się zadowolić każdego klienta.

Wyposażenie hotelu

Przy okazji jaki rodzaj usług i działań oferowanych przez hotel, można ocenić jakość reszty.

Hotel Rehana Sharm Resort 4 * (Egipt) powiedział, że jego terytorium "ciągnie" 5 gwiazdek. On dosłownie zanurzony w zieleni i kwiatów, za którym jest dokładnie monitorowany i utrzymywany. Usługi hotelowe i udogodnienia:

 • Różnej wielkości i poziom wyposażenia 12 basenów, w pobliżu której można zapomnieć o morzu i pięknej opalenizny i relaksu bez konieczności opuszczania hotelu.
 • Kafejka internetowa (ładowanie) dla tych, którzy lubią „zawiesić się” w internecie i od komfortu napoju.
 • Biblioteka oferuje publikacje w różnych językach.
 • powierzchni 240 m2 wyposażona w niezbędny sprzęt do prowadzenia prezentacji i nadawać je w pewnej odległości spotkań.
 • Bezpłatny parking.
 • Lekarz na wezwanie (za opłatą) lub świadczenia pomocy w nagłych wypadkach w hotelowej klinice. usługi medyczne, które nie są objęte ubezpieczeniem, i wynagrodzenia.
 • Restauracje z różnych kuchni, że raz można odwiedzić za darmo, pozostałe posiłki są płatne.
 • bary hotelowe zapewniają bezpłatne napoje alkoholowe i jak bezalkoholowy, i ich mieszanin.
 • Centrum SPA w hotelu Rehana Sharm Resort 4 * (Szarm-el-Szejk) oferuje wiele usług do pielęgnacji twarzy i ciała.
 • W pierwszym czyszczeniu prania – za darmo. Wszystkie narzędzia używane do czyszczenia ubrań, bezpieczne dla rzeczy i osób.
 • Bankomaty i wymiana liczników waluty są dostępne na miejscu.
 • snack bar z dobrym wyborem bezpłatne przekąski i napoje, a także non-stop bar w holu.
 • Disco z bezpłatnych napojów alkoholowych i bezalkoholowych jest otwarty aż do 2 w nocy. Alkohol po 12:00 opłatą.

Jest też turysta uprzejmy i pomocny personel hotelu Rehana Sharm Resort 4 * (Sharm El Sheikh), który odpowie na wszystkie pytania i pomóc w aranżacji pomieszczenia lub zmienić go, jeśli coś nie pasuje klientowi. Wszystkie wnioski i skargi można bezpiecznie wyrazić personelu pomocniczego osobiście lub telefonicznie. Hotel zapewnia, że turyści wyjeżdżali do nich zawartość, która może zagwarantować ich zwrotu.

Przyjemne rzeczy jest fakt, że podczas wizyty klienta oferowana jest lepszy pokój jakości bez dodatkowych kosztów.

Działania na miejscu

Można zauważyć, nawet gdy planowana budowa hotelu Rehana Sharm Resort 4 *, właściciele postanowili stworzyć szereg rozrywek dla turystów nie chciał go opuścić. Hotel oferuje swoim klientom do odwiedzenia:

 • „Palmetto” – główna restauracja o pojemności do 500 osób na raz. Oprócz przytulnych pokoi, taras do dyspozycji klientów, pozwala cieszyć się posiłkiem w powietrzu.

 • Darmowe pojedyncze kąpiele wizyta jacuzzi, sauny i łaźni tureckiej. Dodatkowe usługi są płatne, ale jest to dość przystępne. i wielu woli jechać do Egiptu na połączenie wypoczynku i właściwej pielęgnacji ciała. Rehana Sharm Resort 4 *, cena wycieczki, które wahają się od 500 $ za osobę (7 nocy all inclusive, standardowy pokój dla 2 fotele), stworzył wszystkich ludzi, aby otrzymać jakości opieki i pozytywne emocje.
 • Baseny ze zjeżdżalniami wodnymi, gdzie zabawy zarówno dla dzieci jak i ich rodziców. Przy każdym barze przy basenie, gdzie można miło spędzić czas z przyjaciółmi.
 • Darmowe dyskoteki tematyczne, które odbywają się codziennie od 22:00 do 02:00 na dachu budynku głównego i spektakli teatralnych w amfiteatrze.
 • Centrum SPA, w którym usługi są płatne, ale są one warte.
 • gabinet masażu (ładowanie).
 • Szisza bar na relaks po całym dniu wrażeń odbieranych.
 • Klub bilardowy.

To nie jest daleko od wszelkich rozrywek, które oferuje Rehana Sharm Resort. Rehana SSH 4 * – idealne miejsce dla tych, którzy lubią spędzać wakacje w ruchu i ćwiczeń fizycznych.

aktywny wypoczynek

Egipt znajduje się na liście krajów, w których turyści oprócz zabytków architektonicznych i historycznych, oferując liczne zajęcia na świeżym powietrzu. Każdy może wybrać to, co mu się podoba, lub spróbować wszystkich:

 • Chociaż rafy koralowe położone są w zatoce Nabq Bay, daleko od hotelu Rehana Sharm Resort 4 * Ceny na wakacjach, w którym są uzależnione od czasu trwania wizyty i przeciętnie od 500 $ za osobę na tydzień-długie trasy w pokoju typu standard, zapewnia swoim klientom centrum nurkowego , Początkujący mogą wziąć lekcje nurkowania, a następnie udać się na jachcie na rafy koralowe i ich umiejętności w praktyce.
 • Ci, którzy używali, aby przejść do siłowni, czekając na centrum fitness i siłowni.

 • Pływanie w masce i płetwach nad raf koralowych dostarczyć nie mniej zabawy niż nurkowanie i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności.
 • Kto chce schudnąć podczas wakacji lub strachu, aby uzyskać dodatkowy „tłuszcz” na bokach, może wziąć udział w aerobiku i gimnastyki wodnej, które odbywają się w basenie.
 • Mężczyźni oczekują konkurencji w piłkę wodną i jawnym i boiskiem do siatkówki o walkach lądowych.
 • Tenis stołowy korzystać zarówno dzieci jak i rodziców, a także zagrać w rzutki.
 • Ci, którzy kochają pustynię, w oczekiwaniu na wycieczkę do ATV oraz kolację z Beduinów.
 • Miłośnicy elementów morskich czekających skuterów wodnych, łodzi i jachtów, gdzie można jeździć z wiatrem lub udać się do raf koralowych wrażeń.
 • Kobiety oczekują Łacińskiej i taniec brzucha, pilates i jogi.
 • Nic więc dziwnego, hotel ten zwany jest Rehana Sharm Aqua Park Resort 4 *. Taka ilość basenów (12), z których część ma zjeżdżalnią i 2 podgrzewane w okresie zimowym sprawiają, że teren hotelu elementu wody, które często pojawiają się zabawne konkursy i zawody sportowe.

Taka lista różnych rodzajów rekreacji hotel przyciąga zarówno młodych i aktywnych ludzi w każdym wieku.

reszta dzieci

Nie mniej niż ich użytkowników dorosłych, hotel Rehana Sharm Resort 4 *, zwracają uwagę na małych klientów. Ponieważ należy do kategorii „rodzina”, dzieci tutaj – są częstymi gośćmi. Dla dzieci od 8 miesięcy do 3 lat, łóżeczka i krzesełka.

Oprócz wygodnego zakwaterowania i jakości żywności w hotelu zrobiliśmy pewien, że dziecko było ciekawe i zabawa dla całej trasy. Dzieci oczekują:

 • Animatorzy z programów rozrywkowych, które są w stanie wziąć dzieci w każdym wieku.
 • baseny dla dzieci, z których jeden jest podgrzewany do ferii zimowych, a jeden – z „Tęcza” zjeżdżalnia.
 • Plac zabaw wyposażony w huśtawki i zjeżdżalnie dla dzieci w różnym wieku, a także miejsce, gdzie można biegać, wspinać się i „zawiesić”, które są tak lubi wszystkich dzieci.
 • dyskoteka wesoły muzyka dla dzieci – co trzeba, aby dziecko było szczęśliwe i poczuć się jak osoba dorosła.
 • Wejście klub dla dzieci jest otwarty dla chłopców i dziewczynek od 4 do 12 lat. Rosyjskojęzycznej animatorzy spędzić z dziećmi i konkursach gry, ale tym razem ich rodzice mogą spać spokojnie.

Dzieci w Egipcie są bardzo lubi, to jest natychmiast widoczna z drogi, to odnosi się do pracowników i wszyscy w hotelu zorganizować. Na życzenie można dostać posiłki na menu dla dzieci i organizuje obchody narodzin dziecka.

żywność

Posiłki w hotelu jest tak różnorodna, że każdy dzień nie można po prostu wybrać restaurację lub bar, ale nawet grunty, które chciałbym spróbować kuchni. W kategorii cenowej „ultra all inclusive” obejmuje jednorazowe pobytu 3 restauracje – owoce morza na plaży, Wschodniej i Azji. W przyszłości wszystkie zamówienia będzie musiał zapłacić. Dla innych posiłków w restauracji są płatne.

Ponadto, każda restauracja ma dodatkowe kąciki tematyczne mocy, na przykład stoi wiedeńskie gofry i naleśniki, oddzielny bar z lodami w niedziele – kuchni orientalnej, aw czwartek – ryb dziennie.

Duży wybór słodyczy, zwłaszcza wschodniej, świeże owoce, soki – wszystkie 24 godzin do dyspozycji klientów. Dietetyczna, żywność dla niemowląt i kuchnia wegetariańska darmo. Lokalne napoje alkoholowe, takie jak woda, wolna od opłat, ale do kawy, cappuccino i świeże soki będzie musiał zapłacić.

Oprócz restauracji, w hotelu znajduje się wiele barów z szerokim wyborem przekąsek i możliwość zamówić lunch lub kolację. Bary w pobliżu basenu zaczynają pracować z 10.00, a przed zmrokiem. To samo odnosi się do barów na plaży. Wygodna usługa pozwala jeść i pić napoje bez wychodzenia z plaży.

Jeśli klient nie miał czasu na posiłek, bo jechał na wycieczkę, ostrożny personel zapewni część suchych racji na podróż będzie nic odwrócić od zwiedzania.

pokoje hotelowe

Hotel Rehana Sharm Resort 4 * ( „Pegasus Tour” Potwierdza to opinie swoich klientów) składa się z 15 budynków, z których wszystkie są przytulne pokoje w kategoriach:

 • Standard – balkon pokoju, klimatyzacja, TV, mini-bar zapłacić, meble, prysznic, wc.
 • Rodzina – Oprócz tych usług znajduje się łazienka, a są one zlokalizowane w spokojnych miejscach w hotelu.
 • Junior Suite – oprócz powyższego – Bezpieczne, rosyjskojęzycznej kanałów, lodówka, suszarka do włosów. Pokój ten znajduje się nad jednym z basenów.

Oprócz tych pokoi znajduje się apartament kategoria, która zapewnia klientom apartamentów z wszystkich udogodnień jedną sypialnią.

Zmiana pościeli i sprzątanie odbywa się codziennie lub na żądanie. Jeśli potrzebują żelaza, może wziąć za darmo w recepcji.

usługi dodatkowe

Na miejscu dla wygody turystów otwartych sklepów, gdzie można je zakupić niezbędne produkty, chemii gospodarczej, produktów higienicznych i pamiątki. Ceny są umiarkowane, co pozwala nie wychodzić na zewnątrz hotelu, ponieważ z małych rzeczy, które można kupić na miejscu.

Podróż do miasta odbywa się na autobus hotelowy. Dla klientów „all inclusive” taryfa zapłacił kategorię dla „ultra all inclusive” – bezpłatnie, więc należy wiedzieć przed zakupem wycieczki, jaka jest różnica w tych kategoriach.

Większość usług są bezpłatne dla gości hotelowych, ale taka usługa, jako wyzwanie dla pielęgniarki, strzyżenie w zakładzie fryzjerskim, wizyta u kosmetyczki, masaż, wizyta do pary – to wszystko warte dodatkowych kosztów.

Miłym zaskoczeniem dla gości jest talerz świeżych owoców, gdy pokojowej Universe. Ponadto, personel jest wymagane pogratulować urodziny chłopca lub tort nowożeńców, najważniejsze – aby wskazać te zdarzenia przy zakupie biletów. Po przybyciu bezpłatne przekąski, co jest niezwykle ważne, zwłaszcza jeśli trzeba czekać, aż pokój wyczyszczone i będzie można umieścić w porządku.