731 Shares 5946 views

Poezja – to pogląd autora od siebie, innych i świat wokół nas

Poezja – melodia duszy. Słowo „poezja” brzmi jak muzyka. Niesie – spokój, liryczny nastrój, czy wezwanie do działania? Poezja – to kreatywność, nie pochodzi z umysłu lub serca, z głębi wewnętrznego świata człowieka. Niektórzy poeci od lat czeka na natchnienie, podczas gdy inni nie są w stanie zatrzymać przepływ swoimi myślami, słowami i wlewa do rymu. Niektórzy pilnie przestrzegać wszystkich zasad prozodii, rytm świętego honoru i arcydziełem nie jest uzyskiwany. Inni mogą zaniedbać wszelkie kanony i przejdzie do historii. Niektóre śledzić modę, pisanie na aktualnych tematów i korzystne, podczas gdy inne pozostają wierne sobie, nawet jeśli ich słowa nie przyniesie im sukces, a werset będzie Dzień Pamięci mijania. W pracy nie powinno być uzależnione, ramy, nie można zrobić na zamówienie, w trosce o pieniądze i sławę. Odwieczny staje bezpłatną naukę, a historia pełna jest dowodów na to.

poezja ludowa

Szczery, czysty, nieskomplikowany poezja ludowa – to bogactwo i duma każdego narodu. Bez rymów kołysanka przedszkola mojej matki i prowokacyjnych nie rosną szczęśliwych dzieci. Bez przysłowia nie działają, nie chodzą bez ditties ślubnych, nie iść na wojnę bez piosenki. Fundamentem wszystkiego – poezja! Ilu wiersze poetów ludowych stało spuścizna literacka! Jak wiele tekstów wylano do piosenki i rozproszone w różnych krajach i na wsiach. poezja rosyjska – żywym dowodem tego. Nie wiedząc o tym, nie można zrozumieć szeroką rosyjską duszę i zwykłego człowieka, aby wrócić do swoich korzeni. Słowny krajowy nie traci swoje znaczenie nawet na chwilę, nawet jeśli wydaje się, że od dawna utknął na poddaszu życia.

klasyczny

Classic – to nie jest zbiorem przepisów, powszechne w przepisach poezji. Ta kreacja, sprawdzone i wygasła codziennie i co godzinę, jasne dla przedstawicieli różnych pokoleń, niezależnie od wykształcenia, religii lub światopoglądu. Classic – to nie jest tylko próbka, przykładem do naśladowania. To nie może być powtórzony. Można utworzyć tylko nową rundę nim i spróbować opisać rodzimą przyrodę lepiej Tiutchev i feta, pokazać ludzką duszę lepiej niż Jesienina i wniebowstąpieniu, aby zrozumieć kobietę lepiej niż Tsvetaeva i Achmatowej. Jeśli poezja motyw – samo życie, to musi powiedzieć, co epitety i metafory pasują dobrze i stać się synonimem dla następnych pokoleń.

oryginalna poezja

Bardzo często prace autora pomaga zidentyfikować zapoznać się z owoców swojej pracy. Pierwszy z nich, oczywiście, przychodzi na myśl Władimir Majakowski. Nie każdy może zrozumieć, że nie jest to proste, ostre i zwięzły, był w stanie stworzyć obraz jego wierszy, które nigdy nie jest taki sam dwa razy, ale absolutnie jasno, kto jest autorem. Można argumentować, że podobnie jak Majakowskiego współczesnego czytelnika, czy też nie, ale jedno na pewno – to było oryginalne. Są unikalne i takie klasyki jak Gavriil Derzhavin i Aleksandr Sumarokow, który pracował w gatunku poezji wizualnej lub kędzierzawy. Świat Literatura – to unikatowy zbiór autorów, z których każdy chciał być oryginalny, dzięki czemu jego poetycki wyraz piękny we wszystkich jego formach i niepowtarzalny nie tylko w treści, ale również w formie.

nowoczesność

Czas jest bardzo ulotne, a zatem pojęcie nowoczesności jest bardzo niejasne w czasoprzestrzeni. Niedawno, nowoczesne autorzy uważają Bułat Okudżawa, Włodzimierz Wysocki, Robert Rożdiestwienski, Leonid Filatov. A teraz to Alexander Kabanov Sergei Gandlevsky i Vera Polozkova. Wiele nazw nie są jeszcze znane jako nowoczesnej poezji rosyjskiej utworzonej godzinę, co minutę. Najbardziej zyskać popularność i zasięg czytnika sprawia, że World Wide Web, sieci społeczne i, oczywiście, publikacje literackie. Zgodnie z młodych poetów może nie być tak bardzo artystyczny, jak klasyki, ale odzwierciedla gorączkowe tempo wir życia, w którym ludzie mają tendencję do szybko dorastają, Żyj szybko, miłość szybko.

mieszkańcy Poezja

Mówiąc o poetyckim słowem nie wspominając o tzw poezję ciasna. Dar umieścić słowa w wierszu i myśleć w rym ma wiele, ale nie wszystkie mogą uwierzyć w siebie i zacząć przynosić swoje talenty do mas. Miliony produktów na półkach utknął w szufladzie biurka lub starych notebooków. Jest szansa, że po ich opublikowaniu i uznane, a może i tak zawsze pozostanie znany tylko ich autora. Ktoś pisał o miłości, podczas gdy inni komponować teksty z życzeniami na święta. Niektóre opracowania haseł reklamowych, a drugi umieścić słowa do muzyki i dać światu piosenkę. Ale w głębi duszy nigdy nie przestanie być poetami.

Poezja – to nie tylko słowo, to jest cały świat. Dla niektórych jest on otwarty w chwilach radości i szczęścia, a niektóre wlać duszę tylko w chwilach duszy wyszukiwania. W każdym razie, poezja autora pomaga wyrazić swoje uczucia i emocje. Poeta i poezja są powiązane, jako matki i dziecka, niewidzialną nicią, jedna na całe życie, do przełamania, które nie mogą sobie pozwolić na jakiekolwiek okoliczności.