344 Shares 1565 views

Dbać o rzęsy w domu

Piękne rzęsy charakteryzują dwie główne cechy: długości i objętości. Aby widok był aksamitny i luksusowy, rzęsy potrzebują opieki. Jak dbać o rzęsy w domu – absolutnie prosta sprawa.

Oczy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności. Można nie zwracać uwagę na odcień tuszu do rzęs, ale nie zauważysz puszyste i wyraziste rzęsy trudne. Aby zwrócić uwagę na gęstość i piękno swoich rzęs, a zamiast na ich skromną braku jako takiej, musimy znaleźć trochę czasu do opieki nad nimi. To się nazywa pielęgnacja rzęs w domu.

Jak wzmocnić rzęsy w domu?

Jeśli rzęski często wypadają, stają się coraz rzadsze, to jest prawdopodobne, że prawidłowo dbać o nich, lub przy użyciu niewłaściwych kosmetyków. Powodem tego może być ukryte w poszczególnych cech organizmu, obecność choroby. Ta ostatnia okoliczność wymaga interwencji lekarza. We wszystkich innych przypadkach, następujące procedury pomoże.

Trzeba dbać o rzęsy po demakijażu, to najlepiej zrobić to przed snem.

Moc rzęsa

W kompozycji rzęs są z tego samego materiału jak włosy. Dlatego dbając o rzęsy w domu, aby zacząć odżywczych masek. Przepis jednego z najbardziej skuteczny: oleju roślinnego zmieszanego z sokiem z aloesu i posiekaną pietruszką. Od tego instrumentu będzie poprawa ogólnego stanu i wieku, a rzęski sami stają się mocniejsze. To musi być stosowane z lekkich ruchów masażu.

Dobre działanie mają napary i wywary z ziół (szałwia, rumianek, chaber, herbata). Na ich podstawie przygotowuje kompresy do oka, które nakladyvayuetsya na powieki na 10-15 minut.

Bardzo przydatna do rzęs olejków roślinnych i olejów: oliwkowy, kokosowy, rzepakowy, migdałów. Jeszcze bardziej efekt można osiągnąć poprzez mieszanie oleju z witaminą E i A. Te środki przyspieszenie regeneracji zniszczonych rzęs. Muszą być stosowane ze szczotką do tuszu do rzęs. Wskazane jest, aby robić to codziennie przez kilka tygodni.

skutecznym sposobem

W celu osiągnięcia szybkiego efektu i tworzą długie rzęsy w domu zaleca się alternatywne środki do pielęgnacji rzęs.

W jeden dzień, przygotowanie maski soku ziemniaczanego, aloes i miodu. Owinąć mieszaniny w sterylnych kawałki waty i umieścić wynikające tampony na zawsze 10 minut. no to zrobić delikatny masaż brzegów powiek, powodując ich kroplę oleju migdałowego.

Następnego dnia, zrobić maskę z pietruszki i śmietanie. Dare zawinąć w gazę i umieścić na powiekach minut w 20. Po masce, stosuje się do oleju rycynowego rzęs, który nie tylko sprawia, że rzęsy grubsze, ale również daje im dodatkowy kolor bardziej żywy.

Opcje maski podnieść się. Zakończyć lekkiego masażu, a zastosowanie do rzęs kropelek każdej olejku.

Należy pamiętać,

Jeśli wiesz, że Twoje rzęsy są teraz potrzebuje więcej opieki niż zwykle, opieki żywieniowej stosowania tuszu do rzęs z olejem rycynowym, witamin i innych składników odżywczych. Lepiej zrezygnować z najtańszych opcji maskary, ponieważ jest o oczy. I nie zapominaj, że więcej niż 3-4 miesięcy, aby cieszyć się butelka tuszu nie może być: to może nie tylko stracić swoje właściwości, ale również powodować uszkodzenie oczu ze względu na zgromadzone przez długi czas w jej zarazków, a nawet infekcji.

Witaminy dla rzęs

W celu przyspieszenia wzrostu rzęs odpowiednie wzmocnionymi kompozycje oparte rokitnika zwyczajnego, pies olejek różany, olej rycynowy. Sprawdzony przepis na szybkie otraschivaniya brwi – olej rycynowy miesza rum w równych proporcjach.

Dbanie o rzęsy w domu polega na tworzeniu wygodne i sprzyja ich stanu zdrowia. Bardzo ważny warunek – usunięcie z rzęs i powiek makijaż przed pójściem do łóżka. Lepiej nie robić go wodą z mydłem, a specjalnie przeznaczonych do tego celu kosmetyków.