278 Shares 3968 views

Origami „Anioł”

Boże Narodzenie i Nowy Rok – to opowieść, w której chcemy wierzyć. Aby wprowadzić element fantastyczny tym sezonie, a my mamy zwyczaj dekorowania swoich domach, biurach i stocznie z różnych zabawek, girlandy znaków. A jeśli wcześniej było popularne na zakup zabawek i ozdób w sklepie, teraz u szczytu popularności stoi rękodzieło, czyli rzeczy wykonane ręcznie. A to oznacza tylko jedno: musimy też nauczyć się robić coś takiego być tendencja. Choć naukowcy uważają, że ludzie są nawet pożyteczne, aby ich własne dekoracje na drzewie i do domu, ponieważ proces ma pozytywny wpływ na ich stan emocjonalny. Więc idealna dla ciebie – to stworzyć świąteczny nastrój, wycinanie śniegu na oknie, Garland wklejania, składane różne figury z białego papieru. Jeśli są dostrojone do modnych ręcznie robione fal, to jesteśmy gotowi pomóc Ci praktyczne porady. Więc przejdźmy razem dodać coś wspaniały i niezwykle piękny – to origami anioła.

Istnieje wiele odmian świątecznych aniołów wykonane z papieru, w tym origami modułowego „anioł”. Każdy z nich jest piękny i niepowtarzalny. Dlatego uważamy kilka opcji tworzenia tej figurze. Więc najpierw trzeba zdecydować, jaki rodzaj origami anioł przyszedł do swoich potrzeb, a następnie szukać odpowiedniego schematu.

Pożądane jest, że masz przy tworzeniu swojego małego arcydzieła Boże Narodzenie opierał się nie tylko na obwodzie, i krok po kroku obrazów, ale upewnij się, że obserwował filmy różnych mistrzowskich na ten temat. Pomoże to lepiej poruszać się podczas pracy z papierem i być w temacie.

Tak więc, w jaki sposób możemy korzystać z ich rzemiosła origami „anioł”?

Christmas Angel – origami zawsze klasyczne dekoracje do domu na Boże Narodzenie i Nowy Rok. Pamiętajmy stare tradycje, ale zrobimy anioła noworoczne w nowy sposób – w modułowym systemie papieru. Co to znaczy, modułowy? Ten składany z różnych części bez pomocy kleju. Dla początkujących jest lepiej nadaje się prosty schemat anioł origami.Poetomu najpierw rozważyć możliwość pojedynczym arkuszu papieru.

Złożyć na pół arkusza, a następnie ponownie. Po tym, rozłóż papier – powinny mieć dwa cruciate przegięcia. Potem pochyla wszystkie rogi do środka, przewrócenie rzemiosła. Ciągnięcie kieszeni i zacząć zamocować centralną część kształtu głowy. Potem znowu odwróci dwa rogi na prawo i na lewo – będzie to dwa skrzydła. Origami jest gotowy. To może być zawieszony na nitce, figura będzie Macha w wiatru.

Origami „Anioł” na modułowym systemie można zrobić tak:

Dla ułatwienia wyjaśnienia składane dzielimy na etapy – moduły. Tak więc, w pierwszym module, trzeba będzie niebieski papier, o łącznej powierzchni 20 na 20 centymetrów. 2 etap – trzeba żółty papier – będzie w obwodzie prostokąta 21 cm na 12 następnie trzeciego modułu. – zbyt żółty rozmiar papieru jest 5 cm na15 moduł czwarty obejmuje prostokąt białe powierzchni papieru w przybliżeniu od 9 do 30 cm.

Jeśli jesteś zaznajomiony z techniką origami, to nie powinien mieć żadnych problemów podczas montażu. Więc trzeba będzie wykonać następujące części: głowy, halo, skrzydła – 2 kawałki i stożkowego sukienkę. Anioł strój można zrobić jak wazon origami kwiat, tylko w tym przypadku, wazon zostaną wykorzystane do góry nogami. Głowica rzeźbić na zasadzie lalek. następnie narysować farby ładna twarz swojego aniołka. Najważniejsze jest to, że okazało się, dobroduszny. Skrzydła wykonane są z 4 lub 8 piór papierowych – jak to zrobić, trzeba wiedzieć. Udać się dalej można przykleić włosy i ozdobić papier halo błyszczących cekinów. Ten piękny anioł może być wykonane z kolorowego papieru, ale trzeba się upewnić, że papier jest tego samego koloru na obu stronach.

Niech Twój anioł origami cieszy oko dostosowuje się do pozytywnych i daje dobre samopoczucie! A przede wszystkim, niech się twoim aniołem stróżem!