326 Shares 8368 views

Hamster z gumy. Jak tkać z gumy chomika

Multi-kolorowe opaski elastyczne są doskonałym materiałem do produkcji komplet biżuterii, w tym bransolety i łuki włosów, amulety, a także zabawki trójwymiarowych. Należy do tej ostatniej kategorii dziąseł chomika. Oczywiście, tkania rzemiosła nie jest to jeden z najprostszych rodzajów działalności, jednak na tyle cierpliwości, pokazując żadnych szwaczka w stanie wykonać swoje ręce to miły mały zwierzęta.

Splot chomika spośród gum: jest to konieczne, aby przygotować?

Głównym materiałem, który jest niezbędny do produkcji rzemiosła, jak już zapewne domyślasz, to dziąsła. Mogą to być zarówno własny kolorowy lub kilka kolorów, w zależności od rodzaju małych zwierząt, które chcesz uzyskać wynik. Najbardziej realistyczny chomik z dziąseł będzie wyglądać, jeśli wykorzystane do jego produkcji gumy pomarańczowy lub brązowy (do tyłu) i biały (na brzuchu i nogach) kolorach. Ponadto potrzeba różowy lub czerwony guma do nosa i dwa podbitym okiem. Wystarczy 100 sztuk.

Dodatkowo, trzeba będzie dwa zaczepy do mocowania haka 2-3, wykałaczki i specjalną maszynę tkacką jak chomik gumy na widłach nie może być wykonana.

Splot łapy i uszu chomika

Przed przystąpieniem do produkcji tułowia małych zwierząt, konieczne jest splot 4 stopy i 2 abalone. Oczywiście, można zrobić to trochę później, ale wtedy trzeba oderwać się od jednej czynności i przełączyć się na inny, który nie jest bardzo wygodne, ponieważ może to prowadzić do nieporozumień, zwłaszcza dla tych poręcznych ludzi, którzy po prostu nauczyli się, jak zrobić chomika z dziąseł, i stara się stosować nowe informacje.

Tak więc, do tkania tylne nogi potrzebują 3 biały gumę. Dwa z nich musi być w czterech zwojów nawiniętych na haku, a trzeci do wątku przez pętlę. Aby zapobiec odwijaniu z części uzyskanych przez pętlami utworzonymi przez trzeci zespół należy wkręcić wykałaczki zaczep, jeśli jest zbędne. Analogicznie, w przypadku wytworzenia dwóch przednich nóg i dwoje uszu, ale zamiast używać biały lub pomarańczowy brązowej gumy, w zależności od koloru z tyłu będzie mieć w przyszłości z żywicy chomika.

Cechy tkania tułów i głowę

Aby rozpocząć produkcję małych zwierząt musi być od właściwej lokalizacji urządzenia należy ustawić tak, że średnia liczba 1 pozycji został zepchnięty do przodu, a wszystkie kolumny są włączone do prawego rowka. chomika splot z żywicy zakłada 9 rzędów. Należy zauważyć, że maszyna niemal do serii igieł kobiety będą stanowić przyszłość zwierzęcia z powrotem, a na dalekim – brzuch. Dlatego też, jeśli planujemy produkować najbardziej realistyczne zwierzę, musi być brane pod uwagę w trakcie prac nad dolnym rzędzie i po bokach pomarańczowy rzutów maszyna lub brązowej żywicy, a na górze – biały. W wyniku dokonanego potrącenia woli chomika z pomarańczowym i białym brzuchem tyłu.

Początkowy etap tkania tułów i łączącą tylne nogi

Przygotuj wszystkie materiały oraz z uwzględnieniem specyfiki produkcji figurek, można rozpocząć tkanie pierwszym rzędzie. Do jej powstania konieczne jest podłączenie wszystkich barów sąsiadujących z gumkami, przekroczył „osiem”. Skoro tylko poznać informacje na temat sposobu tkania z gumy chomika, należy również pamiętać, że stworzenie pierwszego początku serii następuje kolumnę głośnika, a następnie przejść do następnego, tworząc sześciokąt na maszynie. Strona musi składać się z czterech elementów, a następnie występ powinien być wykonany w celu zamknięcia i numer.

Teraz już wiesz, jak splot chomika z dziąseł na początku, jednak produkcja drugiej serii ma swoje własne cechy. Konieczne jest dołączenie tylnych nóg, które zostały wprowadzone na początku pracy. Rozpocząć splatanie drugim rzędzie należy ponownie z kolumny wystającą sobie pomarańczową gumę, a na nim sąsiedniego elementu wylotowej stronie urządzenia. Następnie, w pierwszej kolumnie w górnym rzędzie należy wyrzucić tylną łapę pętli, przy czym druga z pozostawione hak lub wykałaczki. Ponadto, ponieważ ta sama kolumna powinna być noszone 3 białe gumy połączone ze sobą sąsiednie elementy. Na ostatniej kolumny w tej serii, trzeba rzucić drugą tylną nogę, tak samo jak to miało miejsce z pierwszym. Kontynuuj tkania koła do jego zamknięcia jest konieczne do pomarańczowych zespołów.

Usuwanie gum i kontynuacja tkania

Po zakończeniu drugiego rzędu, usunięcia opaski gumowe z urządzenia. W tym celu na dolnej pary kolumn muszą chwycić haka oraz przez obszar zewnętrznej na środku maszyny. Działania te muszą być wykonane na całym okręgu. W rezultacie jeden z tylnych nóg musi zawierać się między pierwszym a drugim kolumn, z drugiej – między trzecim i czwartym. Teraz trzeba nauczyć się tkać z gumy chomika w trzecim rzędzie.

W kole, począwszy od pierwszej kolumny szeregu długich, powinny być umieszczone w wymaganej ilości żywicy: pierwszych 3 białe, a następnie resztę – pomarańczowy. Czwarty wiersz zorientowane w ten sam sposób, trzeci, a następnie usunięte gumy podobnym działaniu, która została wykonana po tym drugim rzędzie.

Podczas wytwarzania 5 zakresie trzeba będzie naprawić tylne nogi. Na froncie aktorstwo, a pierwszym górnym rzędzie kolumn maszyny musi nosić elastyczne pasma, a następnie ostatni musi być podłączona do pętli, która dotąd była na karcie haka. Splot należy kontynuować do czasu, aż zostanie osiągnięta ostatnia kolumna z górnego rzędu, co również trzeba umieścić na drugiej pętli jest nadal jedną tylną łapę. Zamyka krąg powinien znać metody.

Chociaż nie wiem, jak utkać z gumy chomika całkowicie usuwając pętlę, wiesz, i że działanie to będzie trzeba zrobić na końcu serii. Następnej rundy jest podobne do trzeciego, a następnie usunięty.

Mocowanie przednie łapy i uszy

7 seria jest konieczne, aby rzucić przednie łapy i uszy, ty wplótł z powrotem, gdy byliśmy tylko początek zapoznać się z informacjami o tym, jak uczynić chomika z dziąseł. Tylne nogi są przymocowane do górnej powierzchni urządzenia. W tym gumką powinien być podłączony do głośnika i pierwszym końcu szeregu kolumn. Następnie jako ostatni rzut pętli przednich nóg i na sąsiednim – sekundę. Kolejne dwie kolumny, aby połączyć jedno gumką, a następnie podobnie jak pierwszy umieścić na drugiej przedniej nodze. Ponadto konieczne jest, aby kontynuować tkania na przedniej stronie łap rzutów maszyna. Aby to zrobić, wykonaj te same czynności, jak w przypadku mocowania przednie nogi. Na ostatnim etapie cyklu, należy wyjąć gumki, używając już dobrze znaną zasadę.

Wyplata oczy i ich podłączenie do tułowia

Ale co trochę zwierzę bez oczu? I że należy je najpierw zrobić, a następnie wplecione serii 8 rzemiosła. Do produkcji oka trzeba wziąć czarną gumę i cztery, aby nawinąć go haka, a następnie rzut pętli otrzymany pomarańczowy. Takie części musi oczywiście wynosić dwa.

Następnie należy wyrzucić gumę, począwszy od słupka i wystające wokół górnej krawędzi urządzenia. Na domiar złego, w tych miejscach, gdzie poprzedniej serii były nanoszone na uszach musi być w podobny sposób, aby naprawić swoje oczy i zamknąć krąg. Ponadto, guma musi być ponownie usunięty.

Powstawanie gumy stoi chomika

Plecy i brzuch chomika gotowy, nie było tylko trochę twarz. Do jego produkcji następnego, 9 serii, należy tkać w zwykły sposób, ale tylko pomarańczowej gumy. Po zakończeniu jego okręgu pętli muszą być usuwane w sposób podobny do poprzedniego. Wszystkie wiersze są zakończone, ale chomik z dziąseł nie jest jeszcze gotowy, należy go usunąć z urządzenia. Na tej pętli wszystkich kolumn powinny być gromadzone na jednym haku, a następnie wyciągnąć je poprzez ich pomarańczowej gumy.

Jeśli nie można przenieść wszystkie rzemiosła na jednym haku, można użyć kilka. Jednakże, w wyniku wszystkich pętli powinny być gromadzone na jednej elastycznej taśmy, która powinna być możliwa do zaciskania, w obu jego końcach nici klips na przeciwnej stronie, który jest dołączony nosa.

Do produkcji ostatnich elementów musi zostać wprowadzone do „ósemka” na różowej gumy maszynowego, a następnie jedną z jego krawędzi ponownie skręcać i wrzucić z powrotem do dwóch kolumnach. Ponadto, dolna guma być usunięty na górze, w wyniku czego otrzymano nos, który powinien być dołączony do drugiego końca zacisku. Po czym element do umieszczenia wewnątrz rzemiosła, pozostawiając część różową nosem do góry.

Formacja z tyłu zabawki

Po przeprowadzeniu powyższych kroków needlewoman można już zobaczyć pyska małe zwierzęta, ale od razu nasuwa się pytanie, jak zrobić chomika z gumy dalej, bo po przeciwnej stronie, aby otrzymać otwór. To musi być zamknięty. Aby to zrobić, hak należy zebrać w kole cały zewnętrzną pętlę nić elastyczna taśma i maksymalne opóźnienie przez nie.

W celu uniknięcia poślizgu z pętli, aby uzyskać „ogon” jest konieczne, aby dołączyć klip i ukryć go wewnątrz statku. Wtedy chomik będzie dobrym spread, ciągnąć karty, a zakładki mogą być dołączone do kluczy jako brelok lub przedstawić komuś w prezencie.