378 Shares 2680 views

Aktor Denis Rozhkov: biografia, życie osobiste i wiodące role w filmach

Denis Rozhkov – rosyjski aktor teatru i kina, która stała się znana po wydaniu w serialu „Głuszec”. Przez pewien czas został wiodącym na przeniesienie „Kulinarny pojedynek”. I choć rola Antoshina najbardziej uznane, to artysta kreatywności jest nieograniczony. Nauczmy się jak doszedł do zawodu aktorskiego, jak rozwijać twórcze Denis Rozhkov.


Biografia Wczesne lata

Według aktora, jego życie jest nijaki i mało różni się od opowieści o zwykłych ludzi (jego współczesnych), ale tutaj są znane dane. Urodził się 3 lipca 1976 roku w zwykłej rodzinie Moskwa Radzieckiego. Denis Igorevich Rozhkov pomyślnie ukończył liceum numer 1058 w 1993 roku. Po wydaniu próbował wprowadzić GITIS, ale próba nie powiodła się. Ale konkurencja czytelników młody człowiek był widziany przez dyrektora teatru-studio „Zwierciadło” w Centrum Twórczości Dzieci i Młodzieży „Northern Tuszyno” Ganysh N. P. Ta określona przyszłość Dennis jako aktor. Został przyjęty do studia, gdzie grał na małej scenie, angażowanie się równolegle w Moskwie Art Theatre School na kursach przygotowawczych. Nie Rozhkov pokazał swoje najlepsze strony i został przyjęty jako zwykłego słuchacza do warsztatu Olega Tabakova. Po wydaniu w 1998 roku studio, Dennis rozpoczyna współpracę z kilku projektów teatralnych, a następnie udał się do pracy w rosyjskim teatrze realistycznym.

działania twórcze

Jak zauważył Denis Rozhkov, biografia nie jest pełne wydarzeń specjalnych. Ale działalność twórcza on miał pewne sukcesy. Na przykład, po raz pierwszy zagrał w wykonywaniu Leńskiego „Eugeniuszu Onieginie” i Aloszy w „Braciach Karamazow” w rosyjskich realistyczny teatralnych, Thespians a następnie w „nagiej prawdy”, Filippa Karmaykla w „W górach, moje serce …” Kola „Dzień chomika lub rosyjski szczęście „w” debiutanckiego-Center „w Centralnym domu aktora. Prace te nie są w pełni usatysfakcjonowany, Denis, i podjął pracę w niepełnym wymiarze godzin. W debiucie filmowym była rola w serialu „w ciemno” dla niego, gdzie grał koparkę w dwóch małych odcinkach. Potem dostałem epizod w Limon następnej serii. Niektóre wnioski zostały otrzymane czas, aby zagrać w filmie, i może myśleć o Denis Rozhkov: „Biografia jako aktor może być koniec” Ale wtedy szczęście się do niego i przedstawił prezent – rolę Dennis Antoshina, starszego inspektora policji drogowej, w serii „Głuszec”. Ten znak rozsławione Rozhkov, bo poszedł w telewizji przez kilka lat, a potem drugi, i „split” w nowym serialu z udziałem publiczności ulubionych aktorów.

role filmowe

Aktor Denis Rozhkov nie tylko pojawił się w serii „Głuszec”, ale na ten temat wziął udział w koncercie noworocznym z Maxim Averin trzech kolejnych latach (2009 i 2011). Po tej rewelacyjnej roli, jaką odegrały następujące znaki: Aleksiej Rudakov w serialu „Strange Wings”, Andrey Frolov w dzielnicy „Obcy” i kapitan policji Denis Antoshin w serii „Karpov” i „Pyatnitsky”. Zauważa aktor, który nadal chce grać w obraz o pełnej długości, ale ogólnie był zadowolony z jego biografii twórczej.

Życie osobiste Denis Rozhkov

Choć aktor daje dużo energii, działając w serii, on znajduje czas w swoim harmonogramie dla rodziny. I mówi, że jest dla niego ważniejsze karierze. Był żonaty od 11 lat Irina Rozhkov, wizażystka, która działa w starym teatrze z Denis. Są podnosząc syna Iwana, który niedawno oznaczone pierwszej rundzie datę – 10 lat. Zobaczyć „na żywo” aktor pracy może być w starym teatrze, gdzie brał udział w produkcjach „ceremonii herbaty” i „W górach moim sercu.” W przyszłości chciałbym grać wiele ról, które dałyby mu możliwość poczuć się w nowy sposób, przyzwyczaić się do wizerunków postaci z różnych epok: czuć, co żyli ich codziennej pielęgnacji i co wyczynów one wykonywane. W ogóle, jako aktor teraz całkiem popytu Denis Rozhkov, którego biografia jesteś teraz znana.