310 Shares 9527 views

Prototype: przejście thrillerze sci-fi


Czasami otwarty świat i swoboda działania w grze może wykonywać swoją pracę. To przez takich aspektów staje się wielowymiarowy sens i dodatkowe funkcje, które sprawiają, że znaczący wkład do grywalność projektu. Gry Prototype, przejście, które zapewnia użytkownikowi z takich możliwości, opowiedzieć o historii Aleksa Mersera, obdarzona super moce w wyniku eksperymentów. Sci-fi fabuła, swoboda działania i ruchu, główne i boczne questy, wielkie bitwy na ulicach – wszystko to razem jest unikalny gameplay, nie przeszkadza nawet po 2-3 godzin.


nieunikniona przyszłość

Dalszy ludzkość rozwija, tym więcej pojawia się nowa technologia w świecie. rozwój naukowy, dzięki którym świat zobaczył biologicznych broni masowego rażenia, stają się coraz bardziej globalny charakter. Zamiast bomb atomowych przyszedł lęgowe wirusowe, rozpyla się na rozległym obszarze zakażenia, które dotyczy wszystkich żywych istot. Głównie, prototyp przejazd gra opierać się będzie na tych manipulacjach z broni eksperymentalnych. Nie tylko, że nawet na grze z życiem ludzkim.

nowy poziom

Aleks Merser, bohater prototypu gry, przejście, które pyta użytkownika, aby zapoznać się z jego możliwościami i funkcjami, pracując w jednej z największych firm specjalizujących się w biotechnologii. Firma rozwija niektóre wirusy gennomodifitsiruyuschie w wyniku którego osoba jest obdarzona niezwykłą siłą, okrucieństwem, lub żywym zmysłem węchu i dotyku. Różnorodność gatunków tych zastrzyków w Prototype gry, przejście, które zapewnia zderzenia z różnymi rodzajami zmutowanych stworzeń, to świetnie. Alex stał się jednym z świnek morskich, która wprowadziła wirusa. Po tym, że budzi się w jakiś stolik nie jest gdzieś w szpitalu lub centrum badawczego, w kostnicy. Zdaje sobie sprawę, że ma częściową amnezję po podaniu leku (przynajmniej pamięć wróci przejście). Ale nie ma czasu na myślenie! Alex wychodzi z kostnicy, oglądając przerażający obraz – New York City w chaosie: epidemia nabył charakter masowy, wojsko strzela rzekomych ognisk zakażenia, a sam rząd powołuje nich polowanie. To po prostu jeszcze i są zainteresowani w gry Prototype, który polega na przepuszczeniu Sprzeczka z różnych grup i gatunków wrogów.

nieograniczone możliwości

Pomimo tego wszystkiego, Alex ma do dyspozycji ogromne siły w stanie przekształcić swoje kończyny w broń masowego rażenia (rąk i nóg w tym przypadku). Cała operacja badania na jego ciele, a potem polowanie ma swoją unikalną nazwę – prototyp. Przejście gry opierać się będzie głównie na walkach ze zmutowanych stworzeń, mają do dyspozycji szereg możliwości. Ale wojsko nie będzie stać z boku – i Alex są dość napięte stosunki z nimi. Z każdym wzrostem poziomu głównego bohatera użytkownik ma możliwość, aby otworzyć nową unikalną zdolność lub odbiór, których liczba jest dość duży. Możliwość lotu, niszcząc dziesiątki przeciwników jednym ciosem ostrej do ręki młot, rozbić powierzchni Ziemi, supermocarstwo, i więcej, aby pomóc Alex konfrontacji całe hordy wrogów. Kody Prototype-2 będzie logiczną kontynuacją pierwszej części.