256 Shares 2860 views

Wykonujemy montaż karpiarzy rozwiązania zgodnie z warunkami

Każdy karp ma swoje nawyki związane z odżywianiem. Obserwacje wskazują, że ryba bierze jedzenie na różne sposoby. Niektórzy ludzie wolą wybrać Boyle w ruchu, chwytając jeden po drugim. Żywią się zakończyć, gdy nadziewane kęs. Ryba następnie przejść do odpoczynku i trawienia wytwarzanej obiad. Inne karp zachowują się inaczej. Są starannie wziąć tylko jeden Boyle i przestać go strawić. Dlatego instalacja karpia biegu tak różne od urządzeń na inne ryby. Oto najważniejsze – siła i spryt, aby zagwarantować samopodsekanie ryby.

połączenie oprzyrządowanie

Połączone akcesoria dla karpi jest wykonane z ołowiu długości 15 cm. Jest on wykonany z żyłki, częściowo pokryte powłoką. Jego wyróżnikiem punktem jest fakt, że nie jest miękki, więc nie był to szczep, a nie ciężko, aby utrzymać Boyle karp Grab, a rybak jednocześnie zrobić dobre krojenia ryb w dół. Montaż karpia rozwiązania tego rodzaju smyczy make-powłoka, która jest w pobliżu haka nieco osłabione, aby móc związać silny węzeł. Bez niej, włosy nie będzie proste. Hook bierze ostry №8-10. Jej koniec zaleca się lekko wyginać się na bok, ryby można zaczepić w sobie. . Ważne jest również, że minimalny odstęp 1,5 cm wynosiła Boyle i ostrymi haczykami Spis ten jest wykonywany w sposób łatwy, a co najważniejsze – szybko. Można to zrobić na nabrzeżu.

Linia mount

Instalacja CARP FISHING W linii – jest to dość popularna wśród rybaków. Występował tak, że żyłka, jeśli dotyczy ledkor, przechodzi przez środek Gruzji. Przywiązuje bezpośrednio do smyczy przez obrotowe. Najlepiej jest używać podczas instalacji site „Knutova” lub „Palomar”. Dają mu dodatkowe elementy złączne wytrzymałościowe. Obciążnik jest lepiej użyć vstavochki gumową wewnątrz. Bezpieczniej jest trzymać.

Instalacja Zgodnie najbardziej wydajny i rezultativen w wersji „w ciemno”. Wykaz ten ma oznaczać, że kiedy karp gryzie się podsechet. Zwiększa to szanse na dobry połów.

bieg karp instalacja „helikopter”

Opcja ta jest idealna dla karpia w środowisku, w którym trzeba dokonać dalekie rzuty. Podobnie jak w prawie wszystkich wersjach karpiowe, „Helikopter” przeznaczony jest dla samopodsekanie ryb. Dzieje się to w momencie, kiedy karp czuje ciężary oporu i stara się go lub cypel położony w Boyle ustach przezwyciężyć. To właśnie w tym czasie, hak wisi osobno ugryzienia w wardze ryb. W ogóle, karp tackle różnią się od innych sił. Oni prawie nigdy nie podczas odtwarzania ryby. Dlatego sekret udanego połowu polega na tym, ile inwentaryzacja została przeprowadzona prawidłowo i co prawdopodobieństwo, że karp nie pluć hak z Boyle.

Karp instalacja „Helikopter” różni się tym, że ciężarek jest zamocowany bezpośrednio na końcu głównej linii. Ważne jest, aby pamiętać, że nie jest używany z liderem wstrząsy. Ponieważ ciężarek jest przymocowany do końca żyłki, siła tarcia staje się mniejszy. Prowadzi to do rybaka odlewania większy dystans. Prawdopodobieństwo zachodzenia w takiej małej przystawki. Podczas odlewania smycz wykonuje ruch obrotowy wokół żyłki. Ta instalacja jest bardzo wygodne dla tych, którzy nie lubią długo majstrować przy biegu. Jest to wygodne, praktyczne i szybkie do wykonania.

Instalacja z bezpiecznym klipsem bocznym

Jeśli połów karpia biegu wybrane na zasadzie „twardszej, tym lepiej”, instalacja sprzętu – delikatna sprawa. Warunki połowów, gdy spód zbiornika jest objęte zaczepów, roślinności lub skał, trzeba wybrać sposób ustalania wag i smycz. W takich sytuacjach, instalacja nie zakończy się niepowodzeniem z bocznym zaciskiem. Cały sekret tego, że Gruzja jest na obrotowym jest przymocowany do gumką. Ale lepiej jest użyć specjalnego klipu. Smycz znajduje się nad nią i jest związane z tym samym uchwyt. Podczas odlewania leci naprzód ciężarka. Smycz ciągnie, więc nie ma wpływu na jakość i odległość decydujący.