554 Shares 3784 views

Spinning „Kosadaka” – doskonałym narzędziem wędkarstwo

Połowy najbardziej amatorskie i profesjonalne wykorzystanie teleskopowych prętów lub spinning. Istnieje ogromna ilość producentów przekładni dane o światowej renomie. Bardzo popularne, na przykład, spinning "Kosadaka". Jakich narzędzi? Które z nich wolisz?

Spinning – świetny do połowu

Nikt nie twierdzi, że jakość narzędzi zależy w dużym stopniu od jakiegokolwiek połowu. Japońska firma Kosadaka zyskała szczególną popularność wśród rosyjskich konsumentów w ciągu zaledwie kilku lat. To wytwarza produkty przeznaczone do wędkowania. Na szczególną uwagę zasługują przędzenia „Kosadaka”, który na jego wysoką jakość mają stosunkowo niski koszt. Można je zakupić w sklepach lub przez Internet. Istnieje kilka Seria narzędzi, które różnią się od siebie pod względem długości i pręta wagi.

Spinning "Kosadaka Mustang"

Nowa seria przekładni wysokiej jakości rybacka Kosadaka MUSTANG dopiero niedawno weszła na rynek, ale już zyskał popularność wśród konsumentów. Te spinningi wykonane z wysoko przetworzonego włókna włókna węglowego. Mają wysoki margines bezpieczeństwa. Czyniąc tak, to rozwiązania jest bardzo łatwy i wygodny w użyciu. Spinning „Kosadaka Mustang” są komfortowo uchwyt korka, co jest bardzo wygodne. Niezawodny kołowrotek posiada wysokie właściwości rezonansowe i jest właściwie kontynuacją ręce rybaka. Cała seria „Mustang” składa się z prętów 7 najbardziej popularnych wśród konsumentów rosyjskich rozmiarach. oni Wyróżniają się one ich niezwykłych cech rzucania. W tym przypadku, pręt stanowczo sprzeciwia prace mające odporną na ryby. Eksperci rybacka poinformowani przed zakupem modelu znaleźć ogólne wskazówki dotyczące jej stosowania i celu.

Wybór przędzenia „Kosadaka Mustang”, należy pamiętać, że każdy z modeli w tej serii jest przeznaczony do połowu różnych gatunków ryb. Zatem «MUSTANG» 2,10 m / g 3-17 wadze 130 g służą do przynęty małych i małych śrub. Takie narzędzie jest używane do wędkowania pręta, pstrągi, w średnich i małych strumieni szczupaki zbiorników.

Spinning «MUSTANG» 2,10 m / 5-28 g wadze 135 g jest uniwersalne do połowu na przynęty różnej od brzegu i łodzi. Przędzenia «MUSTANG» 2,40 m / g, 3-17, 5-28 g, 10-35 g (masy ciała, odpowiednio 145, 155, 170 g) przeznaczony do chwytania od brzegu z łodzi i na średnim zbiorników. Mogą łowić okonie, pickerels i innych drapieżników średnich. Spinning «MUSTANG» 2,70 m / 5-28 g, 10-35 g (waga odpowiednio 168 i 178 g) są uniwersalne dla wszystkich przynęt wędkarskich średnio na głębokości 2 m.

Spinning "Kosadaka Intra"

Narzędzie wędkowanie Kosadaka Intra jest krótki pręt sztywny przeznaczony do połowu średnich i dużych przynęt. Krótki uchwyt pozwala na łatwe zarządzanie rybak ten pręt i znaczną różnorodność szarpnięć prowadzącego. Ten przędzenie jest wykonana z wytrzymałego włókna węglowego. Składa się z dwóch części. Jego długość wynosi 0,95 m transportu, w stanie rozłożonym – 1,90 m.

Należy zauważyć, takich jak Invince (2,10 m), Mercenary (2,10 m) spośród innych modeli przędzenia "Kosadaka". Są one wykorzystywane do wędkowania średnich ryb drapieżnych w małych stawach.