300 Shares 5493 views

Marynaty do grilla: Nie majonez, ocet nie

Dobre towarzystwo, smak mięsa, przytulny palić ognisko, przyroda – idealne lato wakacje pysznego grilla i warzyw ruchliwej palety. Marynaty i sosy do zdumiewających kebaby bardzo wiele, bardzo proste, nie odwracać uwagi od prawdziwego smaku i konsystencji mięsa, złożonego wieloskładnikowe, grzywny i ostry, bogaty i pikantne. Gruziński charakterystyczny, tajemniczy orientalne przyprawy, delikatne, niezwykłe. Na ostre soczyste skrzydełka lub nieco suche, musi być uzupełniona, mostka, wieprzowina skromny łatwy wołowiny sztywność, ciężką baraninę tłuszczowy i domagają się gotować, ale niesamowite gry. I ze wszystkimi różnych mięs, metody pieczenia, sosy i dodatki, najbardziej preferuje tradycyjny ocet zmiękczania lub cebula – majonez marynaty przyprawione odrobiną typowym przyprawa do wszem i wobec.

Dobry czy taki ograniczony wybór. Ocet, zwłaszcza jeśli przesadzić z niego, na pewno zabija smak. W tym przypadku, ocet sugestywny, nieodpowiednie na wakacjach, myśląc o świeżości i jakości wyselekcjonowanego mięsa. Nawet jeśli wczoraj wieprzowina, „rozmowa”, ocet smak nieumyślnie spowodować wątpić. Majonez po prostu banalne, co więcej, nie jest tajemnicą, że produkt ten sklep rozkłada się po nagrzaniu się do produktów niezbyt jadalnych wyniku. Może nadszedł czas, aby odejść od tradycji majonezu lub octowego łagodzenia niezbędny i przejść do innych smacznych i zróżnicowanych, przydatnych marynat, które podkreślają i uzupełniają prawdziwy smak mięsa, jego smak, pyszny tekstury, twardość, lub spłatę notatkę sucho.

Smaczne i skuteczne marynata nie musi być wieloskładnikowy skomplikowane i kosztowne. Jest ona dostępna woda mineralna. Jej struktura bańka doskonale zmiękcza i różnorodność przypraw i smak dodać przyprawy, zioła od woli i preferencji. Takie mięso staje się soczyste i naturalne, proste życie, wracając do elementu pierwotnego, produkcja pragnienia i satysfakcji z polowania. Znacznie lepiej, bardziej użyteczny, bardziej interesujące jest ocet sok z cytryny. Nie powinny być stosowane w postaci czystej, to jest konieczne, aby rozpuścić wodę mineralną. Ta marynata mogą być uzupełnione słodkawy orientalną nutę, dodając ułamek cytrusowe (pomarańcze, mandarynki) soku lub miodu. A kiedy smażenia trochę szaszłyki cytrusowe posypać starta skórkę. Bardzo wyrafinowany, delikatny, szlachetny okazuje mięsa w sosie z granatów. Sos jest prosty – sok z granatów i miąższ z kiwi, które potrzebują sporo, nie więcej niż jeden średni owocowe 2-2,5 kg. Ta marynata doskonale eliminuje nadmierną zawartość tłuszczu, na przykład, jagnięciny lub wieprzowiny, cielęciny i sprawia, soczyste, delikatne wybitne, daje cienką mieszany smak mięsa w uszlachetniony.

Nie możemy zapomnieć o kefir – pomidor tradycji marynowanie Szaszłyk. Kefir marynata nadaje się do jakiegokolwiek mięsa, to jest proste, ale jest to o wiele smaczniejsze niż majonez. O szaszłyki, marynowane w soku pomidorowego lub świeżych pomidorów w plasterkach, mówią, że raz spróbujesz, nie ma innych dodatków nie chcą. Warto zauważyć, że pomidor zmiękcza mięso, ale nie pozwala mu się rozprzestrzeniać, stratify, tracąc kształt. Uzyskano mocne i soczyste kawałki z pięknym skorupy i korzennym aromacie. Z otrzymanej zawiesiny cebuli ostrego pierwotnego marynaty, cebula kruszone na nim (młynek, mikser), i mięso jest trawiona w jarzmie. Niezwykle wyrafinowane marynatę z soku ananasowego. Oprócz soku należy dodać do sosu sojowego, chesnochek, kropla pieprzu lub gorącym sosem, miód.

I, oczywiście, nie wspominając marynat alkoholowych, jednakże, jeśli planowany piknik nie jest dla dzieci. Marynata alkoholowy odnosi się do dużej prędkości i przywraca sosy. W winie, na przykład, można marynować mięso, nawet po zamrożeniu, to będzie soczysty i świeży wzruszające. W winie marynowane mięsa powinny być przechowywane przez dłuższy czas, w przeciwnym razie może się okazać kwaśny.