679 Shares 2013 views

Nowe pomysły – to właśnie żywi kreatywność. pomysły dekoracji domu własnymi rękami

Jak zaskakujących dźwięków, budownictwa i materiałów wykończeniowych, też są pod wpływem mody, jak również różnorodność wyposażenia wnętrz. W tym roku, po raz kolejny w modzie stylu klasycznym, dlatego wymagane jest przedłożenie pokoi drobne jakości materiałów z odrobiną szlachectwa i bogactwa. W tym artykule przyjrzymy się najbardziej interesujących pomysłów nowoczesny design – połączenie różnych narzędzi i używać ciekawe obiekty we wnętrzu.

meble antyczne

Co to jest? Należy zauważyć, że projekt mieszkania w tym stylu pomysłów dekoracji zakładają istnienie różnych biżuterii, w tym antykami i sztuką. Ten projekt będzie musiał smakować nawet estetów.

Freski – jest idealny do dekoracji pokoju. wyglądają jak stare, zastosowane jak konwencjonalny tapetę. Malownicze chipy, pęknięcia rozpoczęła się na nich konkretnie, mural daje widoki na antyczny płaszcz.

szklanych paneli

Panel szklany pierwotnie używane tylko do dekoracji biur. Nowoczesne pomysły na wnętrza domu – jest zastosowanie paneli szklanych. Zasadniczo, teraz zdobią łazienki i kuchnie. I instancje, dostępne na rynku, to ogromna różnorodność kolorów i obrazów, w tym holograficzne.

Są one dość bezpieczne, dlatego mogą być bezpiecznie stosowany we wnętrzu mieszkania. Jeśli nagle uderzył w szybę, to pójdzie pęknięć, nie kruszonki na małe kawałki.

imitacja metalu

Dzięki tej ozdobnej nowość każdy może czuć się w ten sam Rockefeller. Ponieważ Twój dom może być ozdobione rzeźbami „złota”, czy „srebrnych” wazony i delikatne, nieopisanie piękne tablicach „brązu”. Nowe pomysły rozwijać? Można również zapoznać się z korzystania z produktów, którego powierzchnia imituje metal. „na zimno” kulki na choinki, kontrastujące z niebieskimi lub czerwonymi dekoracjami, domowej choinki, tkane z drutu – to wszystko tworzy niezrównany styl w swoim mieszkaniu.

podłogi z drewna

Mówią, że nowe pomysły – to zapomniane stare! Dobrze. Powrót w modzie drewnianymi podłogami. I, oprócz długiego czasu ulubione, znane i dobrze znane drewna krajowego teraz, projektanci oferują położyć podłogi z egzotycznego materiału – bardzo popularne było wykorzystanie wnętrza wenge.

Ceramiki, która imituje tkaniny

Producenci płytek ceramicznych, nowe oryginalne pomysły – jest produkcja płytek ceramicznych, naśladując tkaniny. Wiele materiałów wykończeniowych w łazience i kuchni będzie bardzo niepraktyczne – wilgotność powietrza w tych pomieszczeniach jest wysoka, istnieje wiele różnych zapachów i są wchłaniane. W tym przypadku, po prostu się przydać, takich płytek. Może być stosowany w tych obszarach, ze względu na jego wygląd, przypomina fakturę tkaniny i cech operacyjnych i funkcjonalnych – jest to wielkie płytki ceramiczne, które jest wilgoć i zapachy nie są straszne.

Podłogi skórzane

Jeśli jesteś koneserem prawdziwie luksusowe wnętrze, chcesz pokazać dobrobyt i bogactwo, to trzeba kilka bardzo nietypowe pomysły. To, na przykład, może być stworzenie w jego mieszkaniu skórzanych podłóg. Chociaż projektanci twierdzą, że takie ubezpieczenie nie jest całkiem właściwe we wnętrzu salonu i sypialni.

W tym biurze, aby wydać taki sposób byłoby w porządku. Skóra pokryte podłoga wykazuje spójność właściciela, bo wygląda luksusowe. Ale musisz wiedzieć, że skóra doskonale wchłania różne zapachy, więc trzeba zrezygnować z niektórych swoich przyzwyczajeń, w tym paleniem.

Witraż

W przypadku, gdy nie masz ogromną rezydencję i tam jest tylko małe mieszkanie, witraż może być stosowany we wnętrzu. W każdym pokoju wyglądają wielkie wewnętrzne drzwi wewnętrzne z dużymi oknami. A jeśli weźmiemy pod uwagę ideę święta, witraż może być również interesujące uzupełnienie wnętrza – w szybie będzie odzwierciedlać światła girlandy, natomiast mogą być wklejone musujące płatki śniegu o różnych formach.

arcydzieło parkiet

Pamiętaj, parkiet, rozplanowany klasycznego „jodełka”, przechodzi stopniowo w przeszłość. Nowoczesne pomysły dla domu sugerują, że podłoga jest ozdobiony zdjęciami parkietem zebranych z planszy. Oczywiście takie arcydzieła stosowne wyglądać w salonie w tradycyjnym stylu, z dużym obszarze, choć mały pokój może być ozdobione ornamentami i nieskomplikowanych piękne wzory.

tynk japoński

Taki materiał wykończeniowy jak japoński tynk, może przynieść bardzo ciekawe pomysły projektowe. Z ich rąk, aby umieścić go bardzo łatwo, jak omówimy poniżej. Ten materiał wykończeniowy na rynku pojawiły się niedawno, ale udało się zdobyć zaufanie projektantów i popularności konsumentów, jak włączyła najlepsze cechy i właściwości towarów z Japonii.

cechy:

  • Japoński tynk ma niezrównane walory estetyczne, eleganckie, piękne widoki, może on być stosowany w projektowaniu każdego pomieszczenia.
  • Ma wysoką jakość, jak tylko komponenty wysokiej jakości ekologiczne są wykorzystywane do jego produkcji.

spektrum kolorów

dzisiaj japoński tynk jest prezentowany w spokoju, klasyczne kolory, pastelowe odcienie dominują. Dlatego może on być stosowany w niemal każdym stylu. Na przykład, takie jak Provence, klasyczne, kraju i tak dalej.

Jedną z głównych zalet japońskiej gipsu na skały wulkaniczne – jest to, że eliminuje zapach zwierząt i dymu tytoniowego. Ponadto, pochłania i zmniejsza ilość szkodliwych w powietrzu substancji toksycznych – formaldehydu i fenolu, które umożliwia projektantom tworzyć wraz z nim przy użyciu różnych ciekawych pomysłów – to zaprojektować salę bilardową, kuchnię, łazienkę w nowym, nowoczesnym stylu.

W tym artykule przyjrzeliśmy się różnych nowych elementów materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych, które pojawiły się niedawno w tym segmencie rynku. Ich szukać w sklepach, a także ucieleśnieniem najbardziej śmiałe pomysły!