797 Shares 5709 views

Amerykański rozmiar buta: dowiedział się raz i używać przez całe życie!

Coraz więcej osób korzysta z sieci vsemirnut z Internetu nie tylko do pracy, nauki i rozrywki, ale także dokonywania codziennych zakupów. Jest mało prawdopodobne, że dzisiaj każdy może być zaskoczony tym, co wybrać, aby kupić ubrania lub buty w Stanach Zjednoczonych. Ale po pierwsze, najprawdopodobniej zorientowali się, że to, co amerykański rozmiar buta i odzież odpowiada. Po zaznaczeniu rzeczy w Stanach Zjednoczonych różni się od zwykłych rosyjskich i europejskich norm dla nas. Dlatego pamiętajmy, i lepiej spisać jak określić rozmiar swoich stóp, zgodnie z normami dotyczącymi etykietowania zagranicznych.

USA rozmiar buta dla dorosłych zaczyna się od „5.5” wielkość, która odpowiada rosyjskiego „36.” lub długości stopy. – 23 cm Jeśli nosisz buty Rosyjski 37-gauge, w USA masz idealny rozmiar „6 5. " Amerykański rozmiar buta, która odpowiada rosyjskiej "38th" – na "7", "39th" – "8", "40 st" – "9", a wreszcie "41-ty" – „9, 5. " W tej tabeli wielkość samicy kończy, a większość buty trzeba uszyć na zamówienie. Ale jeśli długość stopa jest mniejsza niż 23 centymetrów, to najprawdopodobniej tylko odpowiednie rozmiary dziecięce amerykańskie buty. Na przykład, „34-cie” odpowiada na „4” i „35.”. – „4.5”


Jak widać, nie ma jasnego systemu czasowo jak tłumaczyć amerykański rozmiar buta na rosyjski, więc najlepiej, aby pamiętać, czas odpowiedni dla Ciebie i wielkości nie wyglądają na każdym stole. Jednocześnie należy pamiętać, że mężczyźni i kobiety 38. rozmiarów znacznie się różnią. Amerykański rozmiar buta, która odpowiada męskiej „38th” – nie jest „7” i „6”. A „7” – rosyjska „39-cia”, więc należy być ostrożnym i nie przegap z wyborem nowych rzeczy dla ukochanej osoby. Jeżeli współmałżonek ma „40”, to będzie odpowiadał wielkości „7.5”, „41st” – „8.5”, „42. miejsce” – „9”, „43.” – „10 "" 44th "-" 11 "" 45th "-" 12”.

Gdy skończysz z etykietą w USA, nadszedł czas, aby znaleźć nam przechowywać ubrania i buty, które oferują ulubione rzeczy za rozsądną cenę. Oczywiście, można przejść do „Amazon” i nie przeszkadza, aby szukać dla nich, ale ponieważ chcemy rzeczy, które są nie tylko oryginalne, ale również nadaje się do Ciebie! Można także odwiedzić witrynę słynnych marek. Nawet jeśli budżet nie pozwala kupić markowe ubrania, ubrania dla działania ostatniej kolekcji, które są najczęściej, może pozwolić sobie. Ale w Rosji one prawdopodobnie tylko stają się modne, więc możesz mieć pewność, aby wygrać! I nie zapomnij o międzynarodowych aukcjach, w których, jak się wydaje, można kupić wszystko za wszelką cenę. Wystarczy tylko trochę szczęścia.

Więc wybrali godnym modelu ubrania i buty, ale nie lubisz sklep dostarcza do swojego kraju. Nie spiesz się zdenerwowany, ponieważ rynek rosyjski z kilkudziesięciu firm pośredniczących działać dzisiaj, są gotowi zapewnić Państwu usługi w celu zapewnienia fizycznego adresu dla Ciebie w każdym miejscu na świecie. Z tego punktu może być wykonane, aby wysłać cenny ładunek do domu. Ponadto, można płacić im nasze karty bankowe lub waluta konwencjonalny elektroniczny różne systemy, które wykraczają do rosyjskich użytkowników. Dlatego życzę dobre zakupy!