867 Shares 2384 views

„Aeroflot”: koszerne posiłki dla pasażerów

Wielu ludzi na naszej planecie są na diecie. Niektóre to zrobić ze względów medycznych i innych – z przekonań religijnych. Istnieją również wegetarian. Dla niemowląt i małych dzieci, specjalny posiłek jest świadczona. Ale byli gotowi do drogi i zdecydował się na podróż samolotem. „Płyta będzie karmić?” – pyta z niepokojem, którzy przestrzegać specjalnej diety. I nie wiele osób wie, że firma „Aeroflot”, wraz ze zwykłymi, oferuje koszerne, Halal, chude chrześcijaninem, muzułmaninem i hinduskie jedzenie. Brać pod uwagę wnioski i wegetarian. W tym drugim przypadku istnieje zbiór owoców i warzyw. Jeśli podróżujesz z dziećmi, można mieć pewność: stewardzi przynieść im dziecko lub niemowlę żywność. Ci, którzy są na diecie ze względów medycznych, mogą cieszyć się wolnym od laktozy, o niskiej zawartości tłuszczu, niesolonego, niesłodzone lub inne specjalne jedzenie. Ale w tym artykule skupimy naszą uwagę tylko na jednym punkcie: Czym jest koszerne jedzenie w samolocie. „Aeroflot” szanuje wszystkie religie i zapewnia wierne menu Żydzi potraw wykonanych z pełnym poszanowaniem zasad koszerności.


Złożoność przestrzeganiu diety religijnych

Wegetarianie prosty: nie jeść mięsa i ryb (w niektórych przypadkach, mleko i jajka). Wszystkie inne produkty są dopuszczone do stosowania. W przybliżeniu to samo można powiedzieć o dietach religijnych – Christian podczas Wielkiego Postu, Hindusem, muzułmaninem. Jest to konieczne, aby usunąć prawo religijne produktów zakazanych, a skończysz! Z Żydami pytanie nie jest tak łatwo rozwiązać. Zgodnie z zasadami koszerności nie może być po prostu usunięte z mocy pakować mięso w sosie lub niektóre rodzaje mięsa i ryb. Wymagania religijne dyktować, że zwierzęta, z których gotowane jedzenie, zostały zabite w sposób szczególny. Niektóre produkty, takie jak wątroba, musi poddać specjalnej obróbce, aby mogły jeść. Dlatego niektórzy z Żydów i podejrzeniem skradanie: a czy wołowiną, który przyniesie zarówno koszerne, jako takie? czy wszystkie zasady były przestrzegane w jego przygotowanie? Ale koszerne posiłki w „Aeroflot” loty są zawsze towarzyszy świadectwo w dwóch językach. Dokument ten potwierdza zgodność potraw religijne wymagania dietetyczne.

Ile to specjalny posiłek?

Nie wiele osób wie o tej usługi, nawet tych, którzy często latać i wykorzystywane do spółki „Aeroflot” podróży. Koszerne jedzenie, jak również wszelkie inne (ze względu na wiek, stan zdrowia lub przekonań) za darmo. Oczywiście, w przypadku, gdy lot jest długi iw trakcie walnego pasażerów paszowych. Ale są wyjątki. Na przykład, jeśli latać w klasie biznes, nawet jeśli lot trwa niewiele ponad godzinę, nadal przynoszą jedzenie. I, oczywiście, można wybrać specjalne menu.

Co trzeba podjąć, aby uzyskać specjalne posiłki na pokładzie?

Fakt, że masz pewne wymogi dla żywności, trzeba być uprzedzony firmę „Aeroflot”. Koszerna żywność przedstawia Państwu bezpłatnie jeśli powiadomi o kulinarnych wniosków 36 godziny przed odlotem. Na stronie internetowej firmy ma wszystkie numery telefonów, do których chcesz zadzwonić i zamówić jeden lub innego specjalnego menu. Wielu podróżnych będą się zastanawiać, co by się stało, jeśli bilet jest nie kupić w kasie i maklera on-line, a nawet biura podróży. To nie ma znaczenia. Byłoby bilet. Inną rzeczą, jeżeli lot nie wykonuje „Aeroflot” bezpośrednio i jej partnerzy code-share (linia lotnicza „Rosja” i „Aurora”). Ale jeśli zaczniesz od moskiewskim lotnisku „Szeremietiewo” koszerne jedzenie, które zostaną podane na życzenie w każdej chwili. Ale kiedy odchodząc od innych miast w Rosji, kwestia ta musi być jasne dla operatorów call center.

Należy zamówić specjalne menu?

Niektórzy ludzie są zainteresowani w pytaniu: czy będą ograniczać jakość lub ilość żywności w porównaniu z innymi pasażerami? Odpowiedź: inni będą Ci zazdrościć. Wielu zapalonych podróżników, znając wszystkie subtelności służbie dla „nietypowych” pasażerów, specjalne menu zakonu, nawet jeśli nie będą przestrzegać rytualne pości. Epopulyarno zwłaszcza tych, którzy często latać z firmą „Aeroflot”. Koszerna żywność dla ludzi – tylko miłym dodatkiem. Jak zapewnić tych podróżnych, to jest – najsmaczniejsze wszystkim specjalnym menu 16. I to koszerne jedzenie naprawdę dużo. Jesteś wręczył duże czerwone pole (w którym, oprócz przekąsek, można znaleźć koszerne certyfikat) oraz oddzielny pojemnik gorącej żywności. Napoje można zamówić ze stewardes na równi z innymi pasażerami.

Koszerne jedzenie „Aeroflot”: co jest wliczone

Co wtedy są dwa pola, które, dodając swoje imię i nazwisko, stewardes handed „nadzwyczajne” pasażer? Jeśli jest to lot rano, następnie w pojemniku z gorącym znajdziesz ogromny omlet ze szpinakiem i cebulą. Na lunch, będzie służył łososia doprawione zadu. Może to być również ptak lub gulasz wołowy z sosem pomidorowym. Są to specjalne boczne naczynia – gotowany ryż, ziemniaki smażone i ragout z warzyw. Hot przynieść cassole grubej folii. Każde naczynie szczelnie zapakowana pod folią próżniową. Na deser, oferują owoce, ciasta, dżemy koszerne. Słoiki z przekąsek i sok ładnie ułożone z dużym polu bordowym. Każdy pakiet może odczytać pełną listę produktów, których dotyczy. Box z przekąsek tak wielkie, że ledwo mieści się na składanym stoliku. Dlatego wielu nie-Żydzi, znając sztuczki służby na pokładzie, wybierz koszerne jedzenie. „Aeroflot” w ogóle jest znany z jakości jedzenia, które serwowane jest do pasażerów, ale specjalny pokarm – to coś specjalnego. Być może, w polityce firmy obejmuje opiekę tych pasażerów życzyć, że nie czują się pozbawieni w porównaniu z innymi.

Skąd takie jedzenie na pokładzie?

Wołowina lub mięso drobiowe musi przejść przez ręce shochet móc wykorzystać starozakonnych. Ale kto wie, czy nie nabyć produkty w zwykłym supermarkecie? Certyfikat rozwiewa ostatnie wątpliwości, które wraz z dania oferowane pasażerowi, bo gwarantuje jakość „Aeroflot”. Koszerne posiłki na życzenie firma lotnicza przygotowuje Pinhas, który jest licencjonowany przez Rabinatu Rosji. W związku z tym specjalne menu należy zamówić 36 godzin przed wyjazdem, aby mieć czas na przygotowanie posiłków i załadować na pokład. Możesz być pewien, że jedzenie jest bardzo świeże.

Koszerne jedzenie „Aeroflot”: Opinie

Wiele doświadczonymi podróżnikami widzieliśmy przez sztuczek służby na pokładzie. Nawet gdy niewierzący, i całkiem zdrowi ludzie kupili halal, Lean, non-wegetariańskie Hindusów cukrzycową lub koszerne jedzenie. „Aeroflot” przy odbiorze zamówienia nie prosi o swojej tożsamości lub religijnej przynależności do lekarza. Zamówić jedzenie może być przy zakupie biletu, nawet jeśli się go za pośrednictwem biura podróży. Ale wtedy masz prawo zadzwonić do call center i aby zapewnić sobie ze specjalnym menu. Najważniejsze, że nie później niż 36 godzin przed odlotem. Opinie donoszą, że, niestety, istnieją obszary, gdzie koszerne jedzenie nie dają (loty z Irkucka, Mińsk, Hawanie i Wilno).