229 Shares 2216 views

Moskwa-Moore. Podróż do starożytnego świętego miasta Moore

Podróż po rozległej Rosji jest bardzo ekscytujące. Ten artykuł skupia się nie tylko na trasie Moskwa-Moore, ale również kilka ciekawych informacji. Aby uzyskać informacje o tym, jak dostać się do Moore niezależnie samochodem lub transportem publicznym, zostanie omówione poniżej. Zaleca się przed wyjazdem zawsze wyjaśnić wszystkie kwestie niuanse wątpienia, ponieważ droga będzie długa.


Wycieczka do autobusu

Oczywiście, najlepszym rozwiązaniem wizyta Moore – to wycieczka autobusem lub pielgrzymki, gdzie przewodnikiem na drodze do opowiedzenia nie tylko historię miasta, ale również pokazać ciekawe miejsca. Również tam będą dwa lub trzy przystanki na odpoczynek. Trasa Moskwa-Moore jest wystarczająco długi. Jeśli pójdziesz na autobusie bez korków, jazda trwa około 6 godzin. Zaleca się, aby opuścić Moskwę nie później niż 7 rano przyjść do Moore do co najmniej 13.00.

Jak będzie podróż z Moskwy do Moore? Odległość między miastami wynosi 300 km około.

Transport publiczny do Murom

W tej sekcji możemy określić, które są rodzaje transportu publicznego na trasie Moskwa-Moore'a. Istnieją dwa najbardziej dogodne opcje.

Pociąg. Wszystkie pociągi dalekobieżne przejściu. Nie jest to droga do miejsca docelowego było miasto Moore. Musimy rozwiązać ten punkt. Czas przejazdu na wszystkich trasach jest trochę inna. Dla przykładu, 142g pociągu „Moskwa-Czeboksary” do Murom przybywa dokładnie 05:00. Wylot z Moskwy na 00:15. Najprawdopodobniej nie jest to najlepsze rozwiązanie, z jednej strony. Tak, wygląda kusząco, już 5 rano będzie w Moore. Ale, niestety, nie mógł spać. Sen nie trafi przed 1 w nocy. Konduktor będzie obudzić się o 4.30. Sen otrzyma maksymalnie 3,5 godziny. Ale w starożytnym i ukochanego miasta chce pozostać w stanie czuwania. To lepiej wcześniej zarezerwować pokój w hotelu lub porozumienia z prywatnymi przedsiębiorcami opcji postoe.Vtoroy jest bardziej opłacalne, ponieważ można się na prawie każdej porze dnia. 16.20 pociąg z Moskwy wysłane 58g, przyjazd Moore 20.57. Wszystkie pociągi przechodzące przez Moore'a, tylko przesyłane do stacji kolejowej w Kazaniu.

Bus. Wszystkie autobusy pójść z Moskwy do Schelkovskogo autobus. Wszystkie loty 5 i wszyscy są bardzo niewygodne dla turystów. Wyjątek to dla osób, z zarezerwowane przez noc. Inną wadą podróży autobusem – to ciągłe korki na autostradzie Gorkiego.

Jak dostać się w swoim samochodzie?

Ponownie, pomówmy o trasie Moskwa-Moore. Jak się tam dostać samochodem? Moskwa konieczne na Entuzjastów autostradzie. Najprostszym sposobem byłoby tych, którzy mieszkają w centrum, Aviamotor w Nowogiriejewo. Na mieszkańców obwodnicy nie trzeba iść do okręgów wschodnich i południowo-wschodnich. Entuzjaści autostrady poza Moskwą niepostrzeżenie do autostrady Gorkiego (autostrada M7 „Wołga”). Aż do Kongresu w Vladimir prostej drodze miasta. Mijamy i Reutov Noginsk i nakryła się. Miasto Moore znajduje się w regionie Władimir. Jazdy do ośrodka regionalnego i słynnego starożytnego miasta Vladimir, trzeba przygotować się do tego, że musimy trzymać się prawej strony. trasa M7 dla nas kończy się na następnym skrzyżowaniu i na obszarach Baygushi Vyatkin. Znowu idzie w prawo. Wszędzie są znaki w Moore. Trzeba je śledzić. Droga do linii miasta.

Jak poruszać się w Moore i co zobaczyć?

Aby uniknąć zagubienia w mieście, to lepiej wziąć z nawigatora. Moore duże i bardzo skomplikowane dla początkujących. Zwykły papier mapa jest również przydatna dla pieszych.

Historia mówi, że Ilja Muromiec, posiadająca niezwykłą siłę, a korzenie wyrwał z ziemi stuletnich dębów. Jest w lasach Murom widzimy, przechodząc po drodze z Moskwy do Moore. Goście będą mieli do twarzy ili Muromtsa kamienia, niedaleko pociąg stał, nazwany na cześć naszego bohatera i patrona miasta.

Większość głównych atrakcji są trzy klasztory: Holy Trinity (gdzie relikwie Świętych Piotra i Fevronia), Zwiastowania i Przemienienia Zbawiciela. Istnieją inne sanktuaria. Na przykład, St. Iulianii Lazarevskoy również modlić się o dobro rodziny w Kościele Św. Nicola nazywa Wet kościół.

Jeśli podróżny jest obojętna na prawosławie, znajdzie innych ciekawych miejsc. Można podziwiać rzekę Oka z wysokich gór, idź do muzeum, parków.

W drodze powrotnej do Moskwy z dobrych wrażeń

Aby to naprawdę możliwe, pomimo licznych korków w pobliżu Moskwa, trzeba wstępnie zaplanować trasę. Różne strony mnożą się z informacjami na temat atrakcji. Są to adresy, a czasem nawet dojechać. Pamiętaj, aby zrobić plan szczegółowo jak chodzić lub jeździć w tym lub tamtym miejscu.

To trasa Moskwa-Moore długość 300 kilometrów. Należy przezwyciężyć, aby być prawdziwie święte miasto, które ma wiele patronów. Po tym wszystkim, prawie każdy, kto rządzi tym mieście, są święci ludzie. Ich relikwie znajdują się w klasztorach i kościołach miasta. Wiele osób przyjeżdża do nich o pomoc, nie tylko w sprawach krajowych, ale również w innych.

Długą drogę z Moskwy do Moore samochodem, autobusem lub pociągiem, powinno się nie tylko odwiedzić to miasto, ale także kupić ciasta, upominki, prezenty dla przyjaciół. Niech twoja podróż będzie niezapomniany i szczęśliwy!