649 Shares 7342 views

Co nosić płaszcz w zimie i jesienią?

Kurtki i płaszcze prawie całkowicie zastąpione innymi ubraniami. Zatem pytanie „co się ubrać z płaszcz?” – szczególnie młode dziewczęta – uzyskanie nie może być bardziej aktualna. Po tym wszystkim, to styl – rodzaj odrzucenia sportu i obrazu niefrasobliwe na rzecz bardziej dyskretny i elegancki.

Tak więc, w co się ubrać z płaszczem w spadku?

istnieje kilka opcji z krótkim modelu. Po pierwsze, jeśli figura pozwala – obcisłe spodnie, dżinsy, legginsy. Długość płaszcza powinny przynajmniej pokrywać miękkie części ciała. Jeśli wolisz spódnicę można nosić z krótką modelu Max. Nie bardzo dobrym rozwiązaniem jest mini. Ponadto, myśląc o tym, co nosić płaszcz, należy zawsze brać pod uwagę pogodę. Wąskie i smukłe sylwetki może być bardzo atrakcyjny, pod warunkiem, że nie zwrócił niebieski z zimna, a nie „zarobione” stan zapalny, co niektórych ważnych narządów. Dlatego z krótkim płaszczu w ciepłe dni, można nosić cokolwiek chcesz – od spódnic w Super-obcisłe dżinsy, legginsy z Buty na płaskowyżu. Ale jak tylko mrozy hit, należy podgrzać. Albo mieć szafę długiego modelu. W tym przypadku, na pytanie „co się ubrać z płaszcz?” znika automatycznie. Z modelu maxi może nosić wszystko. Nie boją się braku wiatru lub mrozu. Jednak swoją mobilność jest nieco ograniczony, ale ciepło jest przewidziane.

spektrum kolorów

Na odzież częściej wybieramy low-key ton. Biały lub jasnożółty długo uważane za mało praktyczne dla rosyjskich ulicach. Dlatego najprawdopodobniej znajdziesz czarny, szary lub niebieski płaszcz. Od czego nosić te kolory? Tylko one są uniwersalne: od jeansów do kolorze czarnym z drogich eleganckich spodniach do płynącej spódnice maxi – na czarnym lub niebieskim do wyboru combi partner łatwiejsze.

Kapelusz lub beret?

Kapelusze nie są pozostawione bez opieki. Tradycyjnie, z herbem można nosić skromny kapelusz lub beret. Schemat kolorów może być w harmonii lub kontrastu. Trend Folk i nostalgiczne motywy i ustawia romantyczny ton. Coraz częściej młode dziewczyny są zainteresowani jak nosić szal z płaszczem. Przypomnijmy: wcześniej zastąpił i szalik i kapelusz. Dlatego Pawłowski Posad i Orenburg mączniak – szalik jest właśnie element, który daje wygląd romantycznej nuty. Jeden rzuca przez ramię. Inne rzut wolny, zamknięcie klapy i kołnierz. Ten rodzaj nakrycia głowy jest uniwersalna. Jeśli nagle wzmacniany lub wiatr przybiera na sile zimno, zawsze można wyrzucić chusteczkę na głowie. W tym przypadku, to nie zepsuć stylizacji, częściej niż nie powoduje świąd (w przeciwieństwie do czapki z wełny). Przy okazji, jeśli chcesz odtworzyć obraz minionej epoki, można nosić szal na wierzchu kapelusza lub kapelusz futra-tabletek. Będzie ona chronić delikatne uszy i policzki nawet najbardziej twardych mrozów.

Wybór chusteczkę, należy zwrócić uwagę na inne szczegóły. Na przykład, Orenburg mączniak się szczególnie dobrze wyglądają z czarnym albo niebieskim płaszcza. Jest mała wada (w wysokiej jakości szale nie) – może on opuścić włókna wełny w serwety. Ale jeśli traktować powłokę antystatyczną, żadnych problemów nie będzie. Pawłowski Posad szal pomoże Ci stworzyć styl pod koniec XIX wieku. W każdym razie – eksperyment i spróbować.